Dovolenka v Prímorsku

9. jún 2024

Ahojte, nevie niekto poradit dovolenku v Primorsku letecky, na plazi, all, uz som presla asi vsetko a nic som nenasla. Chceme ist o 10 dni a neviem teda. Uz aj grecko som pozerala no tam je dost kamienkovych plazi. Chceme piesok pre dieta.

madeincssr
9. jún 2024

Vedla Primorska je Kiten, aj ten si pozerala?

autor
9. jún 2024

@madeincssr este nie dik

autor
9. jún 2024

@madeincssr pravda je taka ze sme chceli co najnizsie kedze od 19.6. Hore nemusi byt tak tak teplo. Preto primorsko.. isla by som aj do varny, aj ked som tam uz bola ale bojim sa ze bude este chladnejsie

majka36912
9. jún 2024

Odporucam aj Nessebar a Sozopol pozriet. Otec je Bulhar, takze tam BG pochodene skrz na skrz, ale na tieto dve miesta sa vraciam najradsej.

autor
9. jún 2024

@majka36912 dakujem, ja by som najradsej nejaky mensi hotel ale tie zas ponukaju len ranajky.. tak asi skoncime vo vacsom

autor
9. jún 2024

@majka36912 a kde je viac zelene? .. pri vode samozrejme

majka36912
9. jún 2024

Myslis tak, ze kvoli tomu robit si aj vylety do prirody?

autor
9. jún 2024

@majka36912 nie skor len tak aby to nebolo ze na pravo ani strom na lavo ani strom len hotel v strede a sami beton

majka36912
9. jún 2024

Ono Nessebar ma krasne prave to historicke mesto, cize ak mate radi pamiatky, tak by ste sa v nich vyzili. Sozopol mi pride bohatsi na prirodu a celkovo utulnejsi, je to take prijemne mensie mesto. V Primorsku som nebola zatial, sestra 2x, lebo sa jej pacilo prave tam. A Pomorie by som odporucila, ak by ste chceli aj wellnes, aj ciste plaze a je tam aj liecive bahno, tam sme kazdy den peskovali s partnerom a natierali sme sa nim, boli sme tam len my a miestny - turisti tam akosi nechodili. Tak nam miestny ukazali, kde je najlepsie bahno na tej plazi, ako sa nim ponatierat, nechat si ho zaschnut na tele...cize ak by ste mali nejaky exem, za par dni ani nevies, ze existoval. Mne to behom tyzdna preliecilo mykozu na nechtoch, co nezvladli ani kremy z lekarne za par mesiacov a priatel zrazu nemal akne na chrbte skoro ziadne, pricom s tym bojuje cely zivot 🙂👍

majka36912
9. jún 2024

Ale teda to bahno je vyborne aj na klby a mnoho dalsich veci, nie len exemy

nikiki29
9. jún 2024

Mne sa páčil Kiten

autor
9. jún 2024

@kiralyz dakujem, prave tento hotel je asi jediny favorit aj ked manzelovi vadi ta cesta, kedze mame 2 rocne dieta, ktore rado beha.

cukroska
12. jún 2024

Ak môžem poradiť máme to prejdené vyskúšané. Všade bolo super. Páčilo sa nám aj na slnečnom aj Nesebar,maličký ake o to lepší Koreň ak Pomorue ak Primorsko. Každé málo niečo do seba z hlavne pieesok 😊🤗 len na slnečnom aj Nesebar bolo dosť veterno .A nesmiem zabudnúť na prekrásny Sozopol 😍

cukroska
12. jún 2024

@nikiki29 aj nám

cukroska
12. jún 2024

Viem,že máte malé dieťa (aj my sme mali v tých časom)a za nás môžem povedať,že nám sa osvedčilo len raňajky. Aj kým boli deti malé. Jedlo je tam lacné t na každom kroku reštiky teda bolo a neboli sme viazaný na hotel. 0To píšem za nás našu skúsenosť. Jasné,že prvá dovolenka s druhým keď mal rok sme si dali polpenziu a neosvedčilo sa nám. Nakoľko sme chodili po výletoch celý deň na pláži a jedla bolo toľko vonku a deti prakticky z večere nejedli nič. Aj tak vonku sme si dali vždy dačo malé.