Dovolenka v Podhájskej

humajova85
29. júl 2021

Prosim ,boli ste niekto v Podhajskej?ubytovany priamo v aquaparku?
Viete mi odporučiť hotel?
Nemozem nikde zohnať dovolenku pre 4člennu rodinu
Ďakujem

janickacrazy
29. júl 2021

@humajova85 no neviem či je to úplne dobrý nápad, termálne bazény nie sú v prevádzke, sú tam nejaké problémy, možno skúste inú oblasť na dovolenku

seahorse27
29. júl 2021

Laka vas radioaktivna voda?

milanm_
29. júl 2021

@seahorse27 typická ovečka čo si pozerá mainstream a riadi sa podla toho čo povie teta v televíznych novinách a potom sa teší na farmu. Ta voda je tam taká istá desaťročia, kúpali sa v nej stovky tisíc ľudí za poslednú dekádu a hej, všetci sú teraz ožiarený a rádioaktívny a mŕtvy.
A teraz k veci.
Do Podhájskej nemá zmysel teraz chodiť, termálna časť nefunguje,sú tam len 1 či 2 bazény s studenou vodou.

humajova85
autor
29. júl 2021

@janickacrazy vraj len tie termalne nefunguju
A vietw mi inu oblast doporučiť?

3petka
29. júl 2021

@humajova85 sturovo je fajn. Len neviem či teraz zoženies ubytovanie priamo v areali

lindusss2016
29. júl 2021

@humajova85 my mame ajn kupalisko aj v Novych Zamkoch, pozri si forky na googli, decka sa vyblbnu a cenovo sa to da, oproti podhajskej fajn, ani to nebyva take napraskane. Na podhajskej by mali byt uzavrete len bazeny s liecivou vodou, takze plavecke a tie zabavne pre decka funguju, zaroven plati, ze v tychto tym padom nie je radioaktivna voda 🤦‍♀️ a celkovo o tej radioaktivnej vode asi tolko, co uz vyssie napisal @milanm_ Je tam rovnaka voda roky rokuce, akurat teraz niekto potrebuje spravit kseft, tak zrazu je oziarena ci co...

janickacrazy
29. júl 2021

@humajova85 no tak ja osobne idem do Tatralandie a Besenovej, bývať budeme v blízkom okolí v penzióne, je tam kopu toboganov a veľa využitia pre deti, naše deti to tam milujú

humajova85
autor
29. júl 2021

@janickacrazy a kde budete ubytovaný.?

janickacrazy
29. júl 2021

@humajova85 penzión Atlas

jawinka
29. júl 2021

Momentálne som s ridibou a partiou v Podhájskej ubytko mame cez cestu 100m
15e noc nove uvytko veľká telka klíma wifi kuchynka wc spcha nové vseetko je tu akurat chladnejsia voda... Dnes sme boli v Štúrove tam jedene plus že tepla voda pre deti

seahorse27
30. júl 2021

@milanm_ no ani by ma nenapadlo chodit niekam, kde nie je dorieseny nejaky problem. Ty si asi odbornik, ktory skumal vzorky vody, vsak? Ja by som si pockala na konecny vysledok. A zvieracimi menami si nazyvaj svoju zenu…Je milion inych destinacii na Sk, kde sa da ist…

20erika07
30. júl 2021

V podhajskej sme boli raz a teda nic moc pre deti, a navyse ladova voda pre nas ,este aj v detskom bazene 🤔 uz sa tam nikdy nevratime ,a navyse to tam bolo strasne plné, teraz asi ked to tam neni este ok tak take plne nie je.

2xmama
11. aug 2021

@humajova85 boli sme v juli, chata Maria. Uz by sme nesli. Funguje letne kupalisko, voda ladova, ceny riadne vysoke a vobec nic okrem kupaliska tam nie je. Nie je kam ist na prechadzku, obchod daleko, v chate neporiadok, spina. Vela penazi za nic.

janickacrazy
11. aug 2021

@2xmama díky za info, aspoň viem čomu sa vyhnúť

lindusss2016
11. aug 2021

@seahorse27 my, co to tu pozname, vieme, ze voda v podhajskej ma uzasne liecive ucinky, ze tam boli nejake vrty nir celkom legalne, sme vedeli tiez, roky rokuce to tak fungovalo, len teraz sa niekomu zachcelo vlastnit zlatu banu, tak preto tie obvinenia...

humajova85
autor
12. aug 2021

@janickacrazy vsetkym vam velmi pekne ďakujem za odpovede
Nakoniec sme boli v Hoteli Marlene Oščadnica
A bolo super,deťom sa páčilo.
Boli sme na lanovke vo Velkej Rači
Tak ak niekto este hlada,moze skusit Oščadnicu