Dovolenka v októbri

ivapap
28. aug 2024

Ahojte, mám otázočku. Boli ste na dovolenke v októbri? Ak áno ktoré krajiny sú ešte vhodne aj na kúpanie v mori keď nie som otužilec :D

birika
28. aug 2024

Egypt, Azia, Bali Dominikanska...je toho vela, staci dat do vyhladavaca

ivapap
autor
28. aug 2024

@birika áno o exotike viem ale niečo menej exoticke možno (Grécko, Taliansko, Cyprus)

melanta
28. aug 2024

Chodíme na jeseň, v zime aj na jar. Túto jeseň ideme Saudská Arábia na Ummahat island, z bežnejších destinácii mimo exotiku Egypt, Dubaj, Omán.

melanta
28. aug 2024

@ivapap nikde v Taliansku či Grécku ani v Turecku nebudeš mať v októbri tak teplo, aby ti nebola v mori zima, ak ti nevyhovuje studená voda. Jedine Egypt máš teplo asi až do novembra. Ak nechceš studené more, musíš ísť mimo Európy.

simsalabim
28. aug 2024

@ivapap kolegyna pravidelne chodi v oktobri do Grecka. Vraj more teple, aj den. V noci uz citit chlad.

lin_a
28. aug 2024

oktober v ramci Europy - napr juzny Cyprus, Malta - v oboch sme mali v oktobri vodu nahriatu nad 25st.

dixitka
28. aug 2024

Na Cypre som bola v polovici októbra a úplne super, zima mi nebola ani náhodou 😀 akurát sa už dosť skoro stmieva.

lija22
28. aug 2024

Malta absolutne vyborna moznost

kulumulu123
28. aug 2024

@ivapap my sme boli na mollorke a bolo super dcéra 5r sa v pihode kupala voda bola tepla a pre mňa a teda do studenej nevkeziem ani za nič... Vonku teplota kolo 16-30'C

birika
28. aug 2024

@ivapap ok

cafelatte
28. aug 2024

My chodíme vždy v novembri do Egypta, nádherné letné počasie.

katrinka8
28. aug 2024

My sme sa v októbri v Barcelone v pohode kúpali. Ale veľmi závisí od počasia...

andaluzia12
28. aug 2024

Boli sme v Hurghade v Egypte, more teplé, ale bolo veterno .. kamoska bola v tom istom obdobi v Turecku v Side a mali super počasie, teplúčko, aj more super teplota na kúpanie …

luccija
28. aug 2024

@ivapap aj Turecko, Cyprus, Grécko.My sme boli prvý týždeň októbra v Turecku a museli sme mať klímu pustenu

oliverceky
28. aug 2024

@ivapap Turecko

lakebabe
28. aug 2024

@ivapap Egypt , Omán, Dubaj teraz Bahrajn a exotiky. V Turecku som bola prelom septembra októbra bolo teplo este

cacianka
28. aug 2024

@ivapap minulý rok Cyprus, 1. - 13.10. 28 - 34 °C vzduch, more nad 25 °C.
Bolo super.

cocolinka
28. aug 2024

Mna by zaujimalo ci ma niekto skusenost s chorvatskom v septembri, ideme v polovici a bojim sa ze uz nebude teplo, alebo sa uz pokazi pocasie a s kupanim sa mozeme rozlucit

dixitka
28. aug 2024

@cocolinka v Chorvátsku som raz bola posledný septembrový týždeň a dobre bolo. More bolo samozrejme o čosi chladnejšie ako v júli, ale na mňa je júl až príliš horúci, ten september bol rozhodne príjemnejší 🙂 no ak sa pokazí počasie a bude liať, tak samozrejme smola, ale to sa môže stať aj uprostred leta.

smajliica
28. aug 2024

Čím južnejšie a ďalej od Gibraltárskeho prielivu tým lepšie. My sme boli prvý októbrový týždeň na Sicílii 2 roky dozadu a za mňa skvelé. More teplé, denné teploty 27-30 celých 10 dní.

olivierko229
28. aug 2024

@ivapap na Taliansko je uz oktober neskoro. Hlavne preto, ze im koci sezona kolo 21.9-25.9, kde ako. My ideme teraz zaciatkom septembra, tak som to zaznamenala pri vacsine kempov. Najdes ubytovanie na bookingu, ale je uz chladnejsie.

emka530
29. aug 2024

@ivapap odporúčam Sardíniu. Pre domácich je október najkrajším mesiacom. Málo turistov, more teplé a počasie už nie 40tky ale stále príjemné a teplé.

tilly
29. aug 2024

My sme boli v októbri minulý rok v Španielsku a bolo fantasticky. More ako káva, dlho svetlo, 28/30 stupňov, večer na terase v tielku. Chcem ísť aj tento rok tak.

olivierko229
29. aug 2024

@ivapap len doplnim, my ideme sever, Benatsko, vidim, ze dievcata pisu, ze oktober fajn, ten juh moze byt super

cocolinka
30. aug 2024

@dixitka dakujem za odpoved 🙂 ja som tiez zastancom skor menej tepleho pocasia, tieto horucavy su na mna moc, takze ak bude do tej 30-tky a more chladnejsie, tak budem spokojna 🤗

mane01
30. aug 2024

@ivapap ja som bola v Turecku v oktobri, okolie Antalye

kajka100
30. aug 2024

@tilly kde konkrétne v Španielsku ste boli? A nebolo veľmi veterno?

tilly
30. aug 2024

@kajka100 medzi Valenciou a alicante, vôbec nebolo veterno. To skôr v júni bol vietor.

jaja20
31. aug 2024

Kapverdy, Katar, Zanzibar