Dovolenka v Kolumbii

levandula7
25. jan 2024

Boli ste niekto na dovolenke v tejto krajine? Ako sa vám páčilo? Som skôr cestovateľ, než dovolenkár, takže sa neplánujem vyvalovať dva týždne na pláži v rezorte s pinacoladou.. skôr by ma zaujímalo, ktoré mestá, pamiatky a hlavne národné parky stoja za návštevu. Ďakujem 🙂

mk1111111111
25. jan 2024

Bez profi sprievodcu a v skupine by som isto nesla, nie je to velmi bezpecna krajina. Teda ja, ako osoba, by som vobec nesla a to mam teda prelietane hodne. Europu, aziu, ausstraliu, afriku aj severca stred ameriky. Takymto pochybnym destinaciam sa vyhybam, este mozno na plaz, aj to len organizovane

annm81
25. jan 2024

Na vlastnú päsť ísť do Kolumbie je ozaj veľké riziko. Mám odtiaľ jednu známu a čo mi o každodennom živote a bezpečnosti rozprávala ona ako domáca... na takúto cestu si určite vezmi cestovku.

queen_mary
25. jan 2024

Kamoska bola sama s rodicmi, boli dokonca aj v Medeline, a hovorila ze na drogova nalepka je uz minulost. Ze nebezpecnejsie sa citila v Brazilii, Peru aj Ekvadore.

Velmi mili ludia, ziadne turisticke trapy, dobre ceny... bola medelin (aj comuna 13), la guajira, piedra el penon de guatepe, guatape, valle de cocora, tayrona national park, cabo san juan, cartagena

kacusik69
25. jan 2024

kolegyna bola, momentalne je v Mexiku ale ked sa vrati, vyspovedam a napisem 🙂 ona je presne ten typ cestovatela co nesedi len na mieste ale vytrieska co sa z destinacie da

kiki68
25. jan 2024

Kamosky boli a bez cestovky, uplne v pohode. Vraj to uz neni za takych cias ako bolo. To je asi ako u nas ked sa v Dubnici strielali v 90tych mafiani na ulici. Tak sa to zmenilo. Ked nebudes hladat take zivly, tak nebude problem.