Dovolenka v júni na Malorke

ajuska111
17. apr 2017

Ahojte, som tesne pred kupou dovolenky na Malorke, v polovici juna a napadlo ma pozriet dlhodobu predpoved no a trosku ma to zaskocilo- okolo 23 stupnov. Neviem, ci tomu mam verit😕
Mate niekto skusenosti s dovolenkou na tomto ostrove a v takom case?

Dakujem za kazdu reakciu🙂

amelie2017
17. apr 2017

Ja tu zijem.
V juni uz je krasne teplucko..ale este nie tie mega hici..ja odporucam..omnoho lepsie..lebo vysoka vlhkost pridava na pocitovej teplote..vsak uz teraz sa niektori kupu..

ajuska111
autor
17. apr 2017

@amelie2017

no ja som tak tajne dufala, ze napise nejaka kocka, co robila delegatku a pozna pocasie z viacerych rokov, ale ze napise niekto, kto tam aj zije to je uuuplne super😀

Ja praveze niesom na velke ´hice ´, ale zas mat na dovolenke 25 stupnov tiez nie je moj sen.

dakujem za reakciu, neviem kde presne byvas, ale ak bude zajazd volny mali by sme ist do cala millor a na kazdej dovolenke si poziciavame stvorkolky a jazdime jeden- dva dni. ak by si vedela o niecom zaujimavom v sirokom okoli a chce sa ti pisat, budem rada ak nieco odporucis🙂

mon_soon
17. apr 2017

My ideme síce v auguste ale do alcudie - ak máš nejaké tipy,budem rada 🙂 ideme s 2rocnou dcérkou

amelie2017
17. apr 2017

@ajuska111 neboj, 25 by nemalo byt, a ak ano, tak jedine v tieni..aj minuly rok prisla kamoska os 10 do 17 a mali krasne..uplne teplo, kazdy den na plazi..spaleni hned prvy den..no a co vidiet..uff..je toho strasne vela..ale oblast mate peknu..v okoli je vela malych krasnych plazi..tam sa mozte potulat, potom Palma- historicke centrum plus katedrala su nadherne..oplati sa vidiet na severe Formentor- majak- aj ked staci ist len na mirador na zaciatku- uzasny vyhlad. Je to v Puerto Pollensa. Dalej je nadherna Sa Calobra- plaz v horach- milion zakrut, dediny ako Valldemosa alebo Soller. Blyzko je mirador neskor ti kuknem ako lresne sa vola so skvelym barom a restikou- neuveritelne miesto- najma ked zapada slnko. Ked skoncim v praci poslem ti blyzsie info do spravy a aj nejake foto ak chces. Plus je napr fajn aj delfinarium, ak nie si proti zvieratam v zajati, ak ano, odporucam vylet lodov na ostrov Cabrera- cestou pozorujes delfiny v prirode..

soldi
17. apr 2017

My ideme v juni na ibizu, uz sme tak raz boli a presne ako pise
@amelie2017 bolo tak akurat, prijemne teplo, posledne junove dni kedy sme odchadzali uz zacali skutocne hice a veru, bola som rada ze uz ideme prec 🙂

ajuska111
autor
17. apr 2017

@amelie2017
super, dakujem za info a kludne posli.

ajuska111
autor
17. apr 2017

@soldi

ja chodim vacsinou na dovolenky v juni- druha polovica a vzdy sme mali hic- kos, rodos, kreta- ked samozrejme neratam egypt a pod. len ma zaskocila ta dlhodoba predpoved.

tanija133
17. apr 2017

Aj mna zaujima pocasie, mame zaplatene s detmi od 27.6 do Cala Bona, prosim chodia autobusy na okolite plaze, cala milor , a kolko stoja? @amelie2017

amelie2017
17. apr 2017

@tanija133 ahoj, neviem ti presne povedat, ale celkovo je autobusove spojenie na ostrove velmi dobre, kratke trasy stoja tak do 2,50, vzdialene- napr. do palmy okolo 6-10 eur. A od 27.6. to uz je uplne teplo..neboj..🙂 v juli nezvykne prsat, az tak koncom augusta burky..inak sa kupeme do konca oktobra, niekesy aj v novembri. Inak ja ked pozeram predpoved pocasia na Malorke na slovenskych strankach, len sa smejem, ani v juli neukazuju nad 30 stupnov a pritom sa varime..🙂

tanija133
17. apr 2017

@amelie2017 super, tiez si myslim ze autobusy urcite budu chodit, a verim ze aj pocasie vyjde...more je vtedy uz celkom teple?

ajuska111
autor
17. apr 2017

@amelie2017
aj mna zarazili tie teploty, skusala som hladat aj nejaku historiu, ze ake boli teploty po minule roky, ale nic som nenasla. iba priemerne teploty.

renatka100
18. apr 2017

@ajuska111 pocasie bude premenlive a more studene, preda len je to ostrov, kazdy rok je ale iny a taraz je pocasie tak premenlive ze je to ozaj bud alebo

tenerifka
18. apr 2017

Ja by som sa pocasia nebala..
.my sme boli zaciatkom juna Ibiza/ Formentera, bolo horuco po cely cas, na plazach hlava na hlave, more bolo ale este chladnejsie

ajuska111
autor
18. apr 2017

@tenerifka

noooo, ibiza je moj dalsi ciel, tak dik za info😀

ajuska111
autor
18. apr 2017

@renatka100

my sme boli na kose v juni, tiez ostrov a take neskutocne teplo tam bolo, na plazi super, lebo fukalo a nebolo to tak citit, ale clovek si musel davat pozor, aby sa nespalil, ked to necitil.

ako som pisala, necakam 35 stupnove teploty, len ma zarazili tie predpovede ze 23 stupnov, no to hadam nie...

lucik194
20. apr 2017

@ajuska111 prosim ta vies co to znamena dlhodoba predpoved? meteorolog sa pozrie do sklenenej gule a da predpoved.... vypovedna hodnota nula bodov

radsej sa riad spanielskou meteorologickou sluzbou par dni pred odchodom, ked nevies po spanielsky da sa tam zmenit jazyk na anglictinu
www.aemet.es

lucik194
20. apr 2017

a este autobusy spojenia, ale treba pozriet datumovo, nakolko oni maju letny / zimny rozpis autobusov (ine casy)

http://www.emtpalma.es/es/lineas-horarios
(autobusy priamo v hlavnom meste Palma)

http://www.tib.org/portal/web/ctm/cerca-teva-linia
medzimestske autobusy po celom ostrove, najdes si pasmo a hladas spojenie

lucik194
20. apr 2017

ak mozem odporucit - ked doletite tak hned na letisku (apon minuly rok v lete) rozdavali take slecny mapy ostrova, zoberte si, boli v nich kupony na vstupy (zlavy), vsetky najvacsie atrakcie (pre turistov), my napr. v delfinariu sme vdaka tomu zaplatili 48€ namiesto 63€ (4clenna rodina),

zarrinka
20. apr 2017

@amelie2017 Ahoj, prosim Ta aka je na Malorke teplota mora? A ktoru cast by si prosim odporucala ak mame male deti? Dakujem

lucik194
20. apr 2017

nech sa paci teplota vody, najdes si plaz o aku mas zaujem:

@zarrinka

http://www.aemet.es/en/eltiempo/prediccion/play...

zarrinka
20. apr 2017

@lucik194 Dakujem pekne 😉

iwet6611
23. apr 2017

@amelie2017 Mohla by som sa informovať ako je to s počasím v septembri na Malorke? s priateľom sme chceli isť práve vtedy na dovolenku, ale dočítala som sa že mesiace september až november patria medzi najdaždivejšie, vopred ďakujem za info 🙂

tacka
23. apr 2017

My máme objednanu dovolenku koncom júna na Maličké presne Cala millor...Veľmi sa tešíme a počasia sa teda vôbec nebojím 😎😎

ajuska111
autor
23. apr 2017

@tacka

super, aky mate hotel?

tacka
24. apr 2017

@ajuska111 máme hotel morito 😀...

mackoromanocka
24. apr 2017

dievcata ked uz sa tu striedaju tie mesiace, mna zaujima oktober..🙂)) prvá polovica.

ajuska111
autor
24. apr 2017

@tacka

super, my sme kusok dalej, club simo- o par ulic😀

satky123
24. apr 2017

My sme boli na prelome jun-jul a nejako extra teplo nebolo... ani som opalena nejako neprisla, ale mozno aj pretoze som bola uz trochu opalena, ale neustale tam pofukuje vetrik.... ale inak dovolenka super.... a plaz es trens, alebo tak nejako je krasna ak ma niekto blízko

natikasim
24. apr 2017

Dievčatá,ktoré ste už boli na Malorke kam by ste mi odporučili ísť s 3 ročnou dcérkou.Tip na nejaký super hotel? Ďakujem krásne.

tanija133
24. apr 2017

@tacka @ajuska111 S akou cestovkou idete a za aku cenu? Kolko osob?