Dovolenka v Grécku v júni

15. máj 2023

Ahojte. Zabookovali sme si hotel v Paralii v Grécku. Našli sme tam naozaj výhodnú cenu hotela s raňajkami. Ideme tam autom s dvomi deťmi (5 a 3 roky). Chcela by som sa opýtať, či tam niekto neplánuje ísť v čase od 19.6. Rada by som deťom našla partakov. Pekný deň 🙂

sisqa19
15. máj 2023

nejdem, len teda musím povedať, že v dobrom závidím. paralia som absolvovala trikrát (ešte za slobodna) a je tam nadherne. aspon vtedy bolo. pevné nervy na cestu prajem

autor
15. máj 2023

@sisqa19 Jeeej, ďakujem 🙂 my tam pôjdeme prvý krát, tak sa teším z Tvojej pozitívnej recenzie 🙂

sisqa19
15. máj 2023

je to už síce zopár rokov, ale verím, že tam bude rovnako krásne. more bolo úchvatne zakaždým

autor
15. máj 2023

@sisqa19 to ma veľmi teší 🙂 už teraz sa neviem dočkať 🙂

sorciera24
15. máj 2023

my ideme do paralie, ale až 8.jula a lietadlom.....fu, tu cestu by som teda nedala a to už mam pomerne velke deti....zvolili sme radsej lietadlo......

janinah
15. máj 2023

Skocte pozrieť aj do leptokarie,tam sme chodili roky s malými deťmi.

autor
15. máj 2023

@sorciera24 to my zato kôli deťom radšej tým autom. Oni naposledy v lietadle nejakú pliagy doniesli. A že budeme flexibilnejší.

sorciera24
15. máj 2023

jasne , chapem, každemu ako vyhovuje......hlavne nech sme spokojni🙂

slavomira236
15. máj 2023

Ja som bolav juni co sa mi nepacilo svorky psov chodilu prisli aj na plaz cez den...a v more prvy tyzden ok druhy vela meduz

slavomira236
15. máj 2023

Ja som tam bola aurobusom pohoda vtedy so 6rocnou dcerou takze autom date to

autor
15. máj 2023

@slavomira236 vďaka za recenziu, na medúzy som ani nepomyslela a psom som myslela, že sa vyhneme, keď sme zmenili Albánsko na Grécko