Dovolenka v Grécku

vikcura9
26. júl 2024

Ahojte chcela by som sa spýtať, plánujeme s priateľom ísť do Grécka na dovolenku
je lepšie keď kúpim len letenky a apartmány zoberiem na mieste alebo ako?
Nechcem moc davať veľke peniaze tak preto vy čo ste tam boli ma zaujíma váš názor a pohlad na to

deti95060810
26. júl 2024

ak môžeš tak kľudne choďte v sept.
ceny budú omnoho nižšie.

liz_lemon
26. júl 2024

to je trochu risk, doletiet niekam bez vopred zabezpeceneho zbytka, kup letenky a ubytko pozri na booking

belle_vie
26. júl 2024

Ked ste dvaja chodte na nejaky ultra last minute. Mne sa raz tak podarilo vychytat 5 * hotel s AI, 400 za osobu aj s letenkou.
Bez ubytka sme isli raz na dovolenku a mala som z toho len nervy. Po 8 hodinovej ceste sa mi 2 h hladat ubytko fakt nechcelo, vysledne ubytko nebolo ani krajsie, ani lacnejsie, nez by ame nasli na airbnb alebo bookingu.

wade
26. júl 2024

Zalezi, ako chcete dovolenku travit. Ak napriklad na tyzden na Kretu a cely tyzden ju spoznavat, tak je dobre mat apartman (ale booknut dopredu) a auto. Ak chcete lezat na plazi a pit margeritu od deviatej rana - tak si vezmite nejaky pekny hotel aj s letenkou ako package. A tiez odporucam september, ak nemate deti. Ceny / aj pocasie su lepsie.

slavomira236
26. júl 2024

@vikcura9 teraz je dost lastminutiek a ked ste len 2ja najdes v pohode..

micusa2222
26. júl 2024

@deti95060810 ani by som nepovedala, ideme v septembri..a ešte dosť drahé...

abbey1
26. júl 2024

@vikcura9 Kúp letenky a ubytovanie môžeš kľudne kúpiť deň dva pred cestou. Nenecháva la by som to až na miesto.

muchotrafka298
26. júl 2024

Urcite by som nenechavala ubytovanie az na mieste, lebo sa Ti moze stat, ze nic nezozenies. Podla toho kam chces ist v Grecku, ale tam to nie je tak ako Chorvatsko, ze pri mori kazdy druhy dom pomaly ma apartmany na prenajom.
Pokial chces sukromne, tak vyskusaj aj AirBNB. Pozri aj booking, par dni vopred. NIe je ale zarucene, ze nieco najdes.
Neuvazujes ist na zajazd s CK? Mas dost vela last minute zajazdov, pre dvoch ak nie su narocni sa nieco najde urcite.

cukroska
26. júl 2024

@vikcura9 nájsť si ubytovanie cez booking. My chodíme vždy autom aj do Grécka a ubytovanie vždy cez booking a vždy spokojnosť. My nikdy by sme nešli hľadať na mieste. Ale to píšem za seba.

sasa1310
26. júl 2024

za mňa ťa to vyjde lacnejšie cez cestovku ako letenku samostatne + booking. Stačí si to vyrátať

guudy
26. júl 2024

@vikcura9 ubytovanie cez booking. Grecko nie je Chorvatsko.

marianarem
26. júl 2024

@vikcura9 Ubytko urcite dopredu. Pred 20 rokmi to v Grecku fungovalo tak, ze v pristavoch stali ludia s ponukami ubytka, ale dnes uz nie. Aj na bookingu a airbnb byvaju dobre ubytka vychytane aj cele mesiace dopredu.

ariesi
27. júl 2024

@vikcura9 grécko má tento rok rekordný počet návštevníkov. Uz v marci bolo 70 percent ubytovacích kapacít obsadených. Takže ubytko určite radsej vopred. A ci lepsie cez cestovku alebo samostatne? Musíš len prepočítavať. Last minute môže vyjst lepšie, záleží za koľko kúpiš letenky plus sa potrebuješ dostať na ubytko. Musíš nad tým sedieť zopár večerov.

cukruska1920
27. júl 2024

My odlietame dnes v noci na Kos

martinaguide
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinaguide
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sbear
19. aug 2024

@belle_vie aka cestovka? Nebola som 5 rokov pri mori a financne mam cely zoznam na ine veci. Preto hladam nieco uplne ultra last minute. Grecko vyjde asi najlacnejsie. V polovici oktobra chcem ist. 2 osoby.

elief
19. aug 2024

@sbear a odlet chceš odkiaľ?? Nooo, neviem, október Grécko zo Slovenska 🤷🤷🤷... Chceš komplet dovolenku All inclusive??

muchotrafka298
19. aug 2024

@sbear slovenske CK koncia s pobytmi v septembri. Pozri ponuky rakuskych a nemeckych CK z Viedne.

sbear
19. aug 2024

@muchotrafka298 aha, dobre vediet. Tak potom to presuniem asi az o rok. Ja vsetko strasne dlho planujem...

sbear
19. aug 2024

@elief tak to si uz zacnem planovat september o rok... U mna ist na dovolenku, tak to uplne ze zazrak.

muchotrafka298
19. aug 2024

@sbear z Viedne kludne mozes ist, ak to nemas daleko. Slovenske CK zacinaju s ponukou v juni a koncia cca v polovici septembra do tychto klasickych destinacii ako Grecko, Spanielsko, Turecko, Cyprus a pod.

sbear
19. aug 2024

@muchotrafka298 videla som na september uplne lacne ceny za Grecko. Ja september nemozem vobec tento rok. Ale viem si to naplanovat o rok. Ja mam zahradu a domace zvierata, o to sa treba starat. A urodu koli dovolenke nenecham zhnit. Pozerala som z Viedne, tam su tiez celkom zaujimave ceny. Pred rokmi som bola v oktobri na Rhodose a more bolo teple a pocasie super, ani raz neprsalo. Ale plaze boli aj v oktobri dost plne vtedy.

martinaguide
19. aug 2024

@sbear mozte ma kontaktovat, prave som sa vratila z Cypru, tento rok som bola na Rhodose, v Egypte, Mallorce, Menorce. Tel. 0905136185, zavolajte zajtra

sbear
20. aug 2024

@martinaguide nakoniec ideme az o rok v septembri, nechce sa mi riesit strazenie zverinca, uvolnenie zo skoly, skolenie kolegyne v praci, zber urody v zahrade, financie a pod.

belle_vie
20. aug 2024

@sbear myslim ze tiptravel, ale ruku by som do ohna za to nedala.