Dovolenka v Egypte - vaše rady a tipy

trti
2. mar 2014

Ahojte,
Radi by sme isli v aprili do Egypta s 18mesacnou dcerkou.
Budem rada, ked mi odporucite konkretne letovisko alebo hotel, kde ste boli spokojni.
Vopred dakujem!

sabina1975
2. mar 2014

@trti v piatok som zachytila v spravach tusim na markize ze do Egyptu nie je doporucene cestovat neviem o co konkretne tam islo

isabella22
2. mar 2014

@trti mi ideme do egypta v juli po 2 krat a bolo uzasne minuly rok sme ani nezaregistrovali ze sa tam nieco deje akurat k pyramidam nas nepustili to je vsetko....hotel nam aj v sature odporucali citadel azur rezort je drahsi ale zas ultra all inclusive aj sluzby uz su na inej urovni cize odporucam 😉

sandrika1986
2. mar 2014

Ahoj, od roku 2004 - 2011 som bola v Egypte na dovolenke v Hurghade- Makadi Bay, spolu 7x z toho 2x s dcérkou keď mala 12 mesiacov a potom keď mala necelé 2 roky. Hurghada je pokojná momentálne aspoň čo viem od kamošky Slovenky, ktorá tam žije. Vhodná oblasť pre malé detičky je skôr Makadi Bay čo sa týka hlavne pláže,mora a pod. Od Hurghadského letiska je to vzdialené 25km. My sme boli v hoteli Tia Heights Makadi a boli sme spokojný. V tejto oblasti je veľa hotelov, takže je si z čoho vybrať 🙂 My chodievame cez Kartago Tours a tiež na all inclusive, chodievali sme na 15 dní.

maria1989
2. mar 2014

@trti tiež som bola v Makadi Bay Tia Heights... je tam veľký bazén i pre malé deti, super 🙂

petkavka
2. mar 2014

Ahoj Trti. Odporucam Fort Arabesque resort. Su tam 2 bazeny - jeden studeny (nezohrievany) a druhy bol zohrievany, voda cca 27-30 stupnov. Plaz velmi pekna, vstup do mora priamo cez pieskovu plaz (vo vedlajsich rezortoch bol bud vstup cez blato, alebo tam bolo vela koralov, ktore boli ohradene takymi plavajucimi sietkami a tam sa nesmelo ist). Taktiez lehatka boli od seba tak 2 metre (to si pozri vzdy cez google maps). To je dolezite aby sa ti dcerka nestratila. Inak prevazne tam boli dochodcovia a teda tam bolo aj velmi kludne. Je to v podstate rezort pre Nemcov (treba ist cez Rakusku cestovku), ale oplati sa, lebo tam nie su ziadny hlucny Rusy. Pripadne kuk na trip advisor: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297550.... A hlavne si dobredu zisti teplotu vody v bazenoch, lebo niekde sice maju krasne velke bazeny, ale take studene, ze ja som tam ani nesla skusit plavat. Zelam peknu dovolenku 🙂

sarinka123
2. mar 2014

Pozri na google: Sharm RK Sheik - hotel Pyramisa Duplex,
Tam sme boli. Bolo krasne

sarinka123
2. mar 2014

Prepac, daj si do google v obrazkoch vyhladat: Hotel Dessole Pyramisa Sharm el Sheik.
Moja teta robi v cestovnej kancelarii a odporučila mi toto.
Strava vyborna, bazeny, kadeco - a mali sme All
inculise

jespera
21. dec 2017

@isabella22 Dobrý den, čítam Vas prispevok este z r. 2014. ohladom hotela citadel azur resort - boli ste v nom? Zaujima ma hlavne plaz...obuv do vody..?

isabella22
21. dec 2017

@jespera dobry den,nie nie nakoniec sme tam nesli kvoli dianiu v Egypte.