Dovolenka v Egypte 2017

spurky
21. jún 2017

Ahojte 🙂 rada by som sa spýtala či niekto už bol ten to rok alebo sa chysta do Egypta presnejsie do Hurghady na dovolenku. Ďakujem 🙂

jespera
21. jún 2017

Ahoj ja sa chystams detmi...dufam ze bude dobre...

spurky
autor
21. jún 2017

@jespera ahoj a prosim ta do ktorej destinacii?

jespera
21. jún 2017

Hurghada - hore k Sinajskemu som sa bala ist a vy kam?

spurky
autor
21. jún 2017

@jespera my sme tiez citali na mzv ze k sinajskemu neodporucaju ze ked tak tak do Hurg. tak pozeram len tam lebo to co dam tam za allinclusive tak sa mi za tu cenu nechce ist do grecka bez stravy a este nejaky dvojhviezdickovy hotel.... ale mame zase respekt pred tym ist do Egypta... a kedy letite?

jespera
21. jún 2017

jul.. objednavali sme este v zime

lenka2512
21. jún 2017

my ideme v júli🙂

llucciaa
22. jún 2017

my ideme v auguste. ideme medzi medzi Sakkalu a Daharom. ideme po prvý krát tak som veľmi zvedavá ako bude. aj sa trocha obávam, no hlavne pre tie ich žalúdočné problémy, ktoré môžu z ich jedla nastať, no inak sa veľmi tešíme. minulý rok sme boli na corfu a to nás moc neohúrilo

ja197
22. jún 2017

Dievčatá, preventívne si dajte všetci pichnúť injekcie na žalúdočné problémy, nemusia vás síce chytiť ale ja by som to už neriskovala 😋 inak v Egypte je skvelo, len aby vám to nepokazila tá choroba žalúdkov ☺ (ja som skončila na infúzii, aj keď o zážitok do konca života máme postarané, druhý krát by som neriskovala 😄😄) 👙👙🏝

renca70
22. feb 2018

@llucciaa Dobrý deň, našla som na internete Váš príspevok o dovolenke do Egypta. Keďže sa chystáme tento rok a tiež medzi Sakkalu a Dahar, chcela by som sa opýtať na pár vecí. Ideme do ARABELLA AZUR RESORT. Akými peniazmi je tam najlepšie platiť, kde sú tam najlepšie nákupné možnosti, bezpečnosť........ Ďakujem

zuzkabrennerova
6. apr 2018

@jespera prosím a koľko majú vaše deti rokov.

jespera
9. apr 2018

@zuzkabrennerova Zdravim, reagujete na príspevok z minulého roka..takze tento rok maju 8 a syn bude mat v auguste 6 r., takze minulý rok boli mladsí...ale bola to super dovolenka, zatial jedina kde neboli chorí, nemali zaludočné problémy, nic..proste super. a tento rok ideme opat , len uz na 14 nocí...minuly rok 11..

jespera
9. apr 2018

@renca70 USD a zoberte si 1 USD....a 5 usd...velké nominály nie su velmi dobré na bezne nakupy a sprepitné...Ja osobne s detmi do centra nechodim...

jantato
6. máj 2018

@jespera mozem sa spytat prosim ta v akom hotely ste boli? boli ste s hotelom spokojni?
dakujem

emili254
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emili254
5. júl 2018

dobry vecer chcem sa spytat prosim vas kolko x mi treba vytlacit pokiny a tie vouchery a vsetko comi poslali na emayl prosim vas ideme 1x a vobec nevieme co a ako dakujeme pekne

spurky
autor
18. júl 2018

@emili254 kolko len chcete 🙂 my sme si to pre istotu vytlacili dva krat 🙂 ale ked idete cez cestovku tak už ste všade uvedený 🙂 ale istota je guľomet.... a kam idete? a taká dobrá rada.... v Egypte nehovorte, že ste tam prvý krát hovorte, že aspoň tretí alebo druhý....

kikina84
4. aug 2018

@spurky baby mna porazi..a my sme chceli ist snorchlovat prave sem..ach https://www.google.sk/amp/s/svet.sme.sk/c/amp/2...

spurky
autor
5. aug 2018

@kikina84 tak to je bobost miestnych ze tak to ohrozili turistov.....ale zase treba brat aj do uvahy ze kedy tam idete lebo minuly rok ked sme tam boli tak bolo malo vody v mori a nedalo sa skoro vobec kupat lebo tam boli vsade korale a jedna sa tam na nich dobre porezala.....