Dovolenka v Chorvátsku so psom

mimanr
27. apr 2021

Ahojte, ideme si k vam po radu uz po prieskume na bookingu. Poradte, prosim, ubytko (hotel, penzion, apartman) v lokalite Istria, Kvarner, severna Dalmacia s detmi a so psom, idealne s bazenom a polpenziou s tym, ze v ubytku je mozne si aj varit.Plaz blizko, kamienkova, nie platne a nie hlboka voda. Mestecko s promenadou, kam sa vieme ist peso prejst. Viem, ze som narocna 🙂 ale na bookingu ponuky su, len sialene ceny, lebo vraj je uz vsetko vybookovane... :(

Dakujem vam krasne.

hettinka
27. apr 2021

@mimanr Wyndham Grand resort Noví Vinodolski. Boli sme minuly rok, vedľa bývali so psom. Bazény sú aj detské, len nevýhoda je veľa schodov k/od plaze. Boli sme cez CK so 40% zľavou na lastminute.

luccija
27. apr 2021

@mimanr krk Baška bývať v apartmáne je to lepší apartmán sa sa variť a dá sa chodiť aj jesť a do bazéna vedľa do hotela Corinthia..V apartmánoch môžu byť psi a bývaš na promenáde hneď pri mori, ale veľa ľudí vsade

compra
27. apr 2021

@mimanr Pozrite apartmany polynesia v Umagu. Ja som tam chodievala kvoli psovi. Je tam plaz pre psa. Psia sprcha. V casti pieskovo kamienkove dno. Bazen velky. Velky areal s detskymi ihriskami. Vela moznosti sportovania. Je to tam super. Az na to ubytko. To boli slabe, ale vzdy som to tolerovala kvoli ostatnym vyhodam. Do Umagu chodi vlacik. Je tam viac moznosti ubytka v areali. Od lacnych po drahsie apartmany. Az po 4* hotel. Rychla cesta. Z BA 5.5 hodiny. Vraj sa mali tue apartmany minuly rok rekonstruovat. Treba pozriet.

sanssa
27. apr 2021

a musite ho zobrat? to s nim chcete byt aj na plazi a v tom teple? nepride mi zrovna dobre riesenie pre toho psa. su hotely pre psov trebars alebo by som poprosila kamaratku ci ho nepostrazi

hettinka
27. apr 2021

Na väčšinu plazi v HR psi nesmú.

mimanr
autor
28. apr 2021

@sanssa no on je na nas strasne naviazany, neviem, ako by to dal bez nas tyzden, ledva vydrzi par hodin 😔

hettinka
28. apr 2021

@mimanr no tak ale rataj s tým, že väčšinu času tam bude sám v apartmáne. Lebo na plaz ho moc nevezmeš.

mimanr
autor
28. apr 2021

@hettinka my nie sme celodenni vylihovaci na plazi. my skor tak,ze 2 hodky dooeda, potom dnu, 2 hodky poobede potom dnu a viac sa prechadzame a tak..

zefyra
28. apr 2021

@mimanr Pozrite aj apartmány v Crikvenici, my tam chodíme každý rok so psíkom, je tam aj pekná pláž pre psíkov.

mirithia
16. aug 2024

@mimanr To poznám. Aj naša babuľka je na nás naviazaná. My sme boli v Rogoznici, ubytovanie v súkromí. So psíkom na ubytku problém nebol, ani na pláži. Len si to treba overiť, aby ste zbytočne neplatili pokutu. Ideálne ďalej od ľudí... sú zbytočne fajnovi..