Dovolenka v Chorvátsku - mobilný dom, kemping alebo apartmánový dom

datelinka31
5. feb 2024

Ahojte, prosím neviete mi poradiť z vlastnej skúsenosti nejaký kemping pripadne aj apartmány, ktoré sú fajn pre rodiny s deťmi, také aby sme boli pri sebe 3 rodiny? Už hľadám strašne dlho ale veľmi zle sa to takto, lebo keď už niečo nájdem a potom čítam recenzie a píšu tam kadečo čo nám nevyhovuje. Tak som myslela, že nemáte niečo fajn odskúšané 🙏🙏🙏 chceme niečo hneď pri pláži, čisté, s dobrým vstupom do vody pre deti

ankasek
5. feb 2024

@datelinka31 Odporúčam Pakoštane. Mobilné domy sú hneď na pláži a super vstup do vody pre deti.

guiseppinka
5. feb 2024

Boli sme valamar san marino v lopare a mobilne domceky boli super. Velke terasy, sukromie... rajska plaz, ale tym, ze to bol kemp, tak nebola hlaba na hlave. Detom sa pacilo..

pieksamaki
5. feb 2024

@guiseppinka nemate prosim link kde sa daju pozriet ceny? Dakujem

queen_mary
5. feb 2024

Buqez eco rezort. Maju tam dom aj Meldici - mama domisha.

datelinka31
autor
5. feb 2024

@ankasek pozerám to a ten vstup veľmi nie je na fotkách. Skôr sú tam nejaké útesy. Inak to má skvele hodnotenia a je to nejaké lacné, až sa mi nechce veriť. A sú tam aj nejaké atrakcie pre deti? Lebo vyzerá to by také odrezané od všetkého

datelinka31
autor
5. feb 2024

@ankasek alebo pozerám zlý, lebo je ich tam viac

datelinka31
autor
5. feb 2024

@queen_mary to vyzerá super, ale už vypredané

xxxzzz
5. feb 2024

@datelinka31 skuste Medulin

gab1sol
5. feb 2024

@datelinka31 my sme minulé leto boli v campsite valkanela vo Vrsari. Domčeky sú rôznych veľkostí, nie sú rozmiestnené nejako rovnomerne, ale tvoria akoby kruhy, vždy cca 10 domčekov v jednom a v strede každého kruhu nejaké detské ihrisko. Camp je dosť veľký, takže môže sa stať, že sa človek dostane aj priamo na pláž, ale aj to, že bude musieť k pláži kráčať. Je tam aj bazén, aj pláž s pozvoľným vstupom, ale aj betónová pláž, kde je hneď hlboká voda. 😉

queen_mary
6. feb 2024

@datelinka31 skus si dat len do goolu buqez rezort, ono sa prenajima asi 40 tych chatiek