Dovolenka Turecko, Grecko, Cyprus

24. júl 2024

Ahojte, viete mi napisat konkretny rezort, kde ste boli v Turecku, v Grecku alebo pripadne na Cypre spokojni?
Robim si mensi zoznam a je toho strasne vela. Tak ma zaujimaju realne skusenosti (okrem limaku na Cypre, tam sme boli 🙂).
Dakujem 🙂

veronikaszabova
24. júl 2024

Grecko - Hotel Lindos Princess Rhodos

autor
24. júl 2024

@veronikaszabova dakujem 🙂

ivka225
24. júl 2024

Korfu, Vitalades Gardenos ... nádherná pláž

autor
24. júl 2024

@ivka225 dakujem 🙂

adulka07
24. júl 2024

Pripnem sa...ideme 3x do Turecka a tiež zvažujeme na druhý rok Grecko ...v Tureckú to bol Limak Lara a Alba Royal

autor
24. júl 2024

@adulka07 dakujem 🙂

lynda888
24. júl 2024

V Turecku bol super Q Prémium Resort, teraz sa vraciame po 8 rokoch do iného hotela v Side, sama som zvedavá.
V Grécku sme boli na Kréte. Odporúčam ísť na juh - krásne pláže, more, výlety. Ale služby slabšie ako v Grécku.
Cyprus je zlatá stredná cesta - úrovňou, čo sa týka služieb.
Na Južnom sme boli v oblasti Protaras (tušim) a Blue Ivi hotel.

zorkahorka
24. júl 2024

V turecku terrace beach resort, rhodos lindos princess, korfu labranda sunday beach. Všetky boli výborné!

darina77
24. júl 2024

Turecko club Ali bey ideme tam po piatykrát 🙂

autor
24. júl 2024
hara_vara
25. júl 2024

jedine Alanya nejaký hotel v meste 👍

evansova
25. júl 2024

Vybornu dovolenku sme si uzili na Korfu, Saint Georgio Palace. Je to v casti Agios Gergios. Velmi pekne ubytovanie, zariadenie izieb a jedalne navrhol Versace. Pekny bazen a par krokov velka plaz. Vedla plaze su pieskove duny s trochou vegetacie, pripominaju Saharu. Ale nedporuca sa tom chodit, vraj sa tam obcas najdu hady.
A odporucala by som vziat pasy. Viem, ze staci OP, ale ponukli nam vylet do Albanska to nie je v unii. Pasy boli doma, tak sme mali smolu.

palomka
25. júl 2024

Južný Cyprus -Protaras hotel Vrissiana beach

ninusa221
29. júl 2024

Severný cyprus- salamis bay conti
Turecko - trendy verbena beach
( viac sa nám páčilo na Cypre)

danieli
29. júl 2024

Grecko-Kreta-Mitsis Rinela, Cyprus-Noahs Ark, teraz sme v Lyttos Marre na Krete, ale toto neodporucam