Dovolenka so štvormesačnou dcérkou

vancour
4. júl 2022

Dobrý deň, chcela by som vedieť, či bola nejaká mamicka za posledné dva roky na dovolenke s malým dieťaťom do takého pól roka? Chceli by sme s manželom ísť na predĺžený víkend buď na Slovenku alebo Rakúsko/Česko/Maďarsko ( niečo okolo 2,5 max 3 hodky cesty)…mala je dojcena s tým nie je problém skôr neviem kam ísť kvôli kočíku…cez deň mi zaspí iba v ňom (nosič odmieta)…tak ak viete o nejakom mieste keď sú stromy (resp chládok) a dobre chodníky aby sme ju vedeli kocikat poprosim tipy🙂 nechcem ju totiž pól dňa ťahať po slnku so spojeným chrbatikom a vrieskajucu…dakujem

majlo1234
4. júl 2022

My sme boli aj na Malte s takym babom, na slovensku sme boli na vychode, kosice a okolie a potom vysoke tatry, je tam par prechadzok vhodnych na kocik-strbske pleso, popeadske pleso, hrebienok su take uplne jednoduche. Netusim kde byvate, ale z bratislavy do tatier su to take 4 hodinky s prestavkami

felycity
4. júl 2022

@vancour ja osobne mám skúsenosť s Rakúskom, majú presne vyznačené, či teren je vhodný aj pre kočík, skús pozrieť kaerntnencard.at tam sú tipy na výlety aj piktogram na kočík čo sa týka lanoviek a turistických ciest, v cene karty sú všertky výlety už zdarma (kúpeliská, plavba loďou) atd.

vancour
autor
4. júl 2022

Super, ďakujem Vam! Popozeram 🙂