Dovolenka s ročným dieťaťom pri jazere na Slovensku

ivky
20. aug 2016

Prosim o skusenosti, kde na slovensku je vhodne, dostatocne teple jazero na kupanie s 1rocnym krpcekom, ktory len zacina chodit....plus odporucania na ubytko v lokalite. Diiikes 🙂

sonia33
20. aug 2016

Neviem odkial si,ale jednoznacne odporucam Vinne jazero pri Zemplinskej sirave,tepla voda,krasne prostredie. Ubytovania je v okolo kopu,my sme boli v penzione Prameň ;)

ivky
autor
20. aug 2016

@sonia33 . Sme od Liptovskeho Mikulasa. Mozno by som riskla aj dlhsiu cestu, dako podvecer by mozno daco maly prespal...zatial sme sli autom max 2,5hod

hettinka
20. aug 2016

Akože teraz v septembri? To už bude na kúpanie v jazere asi zima, nie? Ale skús Slnečné jazerá pri Senci, hotel Dolphin býva často aj v zlavomatoch

ivky
autor
20. aug 2016

@hettinka . Nie v septembri ale hned teraz v auguste! Buduci tyzden maju byt skoro 30tky teploty. V juli bola este studena voda.

miskax2
20. aug 2016

@ivky pokial nebudu 30tky aspon 3 dni po sebe voda bude beztak studena....my sme boli na Seneckych jazerach ked mala mladšia 2r. a do vody takmer nevliezla.... na kraji sa hrala s vedierkom v 5cm vode.....takzr asi tak....

ivky
autor
21. aug 2016

@miskax2 . Praveze ma byt este teplo takze to chceme vyuzit 🙂

hettinka
21. aug 2016

a čo tak Maďarsko, to by nezvládla cestu? Napr. k termálnemu jazeru Heviz, osobne som tam nebola, ale pochvaľujú si to.
Alebo Podhájska... síce to nie je jazero, ale je tam termálna voda, kde sa nemnožia baktérie (ak o toto ide).

moni244
21. aug 2016

@ivky co z toho, ked ma byt teplo, ked sa ta voda proste nestihne ohriat, nkci su chladne, furt prsi, aj keby si mala 3 dni cez 30 stupnov, voda bude studena, ti skor areal nejakeho kupaliska

ivky
autor
21. aug 2016

@moni244 . Na kupko chodime teda na aquaparky

ivky
autor
21. aug 2016

@hettinka . A termalna voda je vhodna pre male deti?

hettinka
21. aug 2016

pre malé dieťa je úplne najvhodnejšie kúpanie v mori, alebo vo vlastnom bazéniku ... aquaparky a bežné kúpaliská nie sú bohviečo. Výnimkou je tá Podhájska, ktorá ma také zloženie vody, že v nej sa baktérie namajú šancu množiť. No a dievčatá majú pravdu, teraz sa ochladilo a prší, ak sa aj na 2-3 dni oteplí, už to nebude také, aby sa voda stihla prehriať.

maciatkolulu
21. aug 2016

@hettinka heviz je super, boli sme uz 2x a este aj pojdeme, lenze deti nesmu do jazera, je tam super detsky bazen, ale musi byt teplo, inak iba hotelovy,ale heviz odporucam, boli sme tam ked mal maly rok a pol a dva a nieco a super

modrofuzik11
21. aug 2016

odporucam neusidlerske jazero, cca 50 km od blavy, ak by bola voda studena, su tam krasne antikorove kupaliska

ivky
autor
21. aug 2016

Dikes dievky, ja nepotrebujem zas neviem ake horucavy, maly plavat nemusi, staci ked sa vyclapka pri brehu, pohra s kamienkami atd 🙂

mizu89
21. aug 2016

@ivky no s jazerom ti neporadim lebo ako niektore napisali leto bolo kadejake moc teple nie tak ani jazero namalo tu moznost sa zohriat.my sme z rk a boli sme na prvej dovolenke v sturove na kupalisku vadas

ivky
autor
21. aug 2016

@mizu89 a na Sutovo alebo Hrabovo ste nikdy neskusili ked ste z RK ,?

mizu89
21. aug 2016

@ivky nie tam sme este neboli.vi ze sutovo je pekne ale este sme nemali tu moznost.ja som dost zimomrava tak ma ani jazera nelakaju moc.no ked sme nemali male tak to bolo ine

stellasweet
21. aug 2016

Ahoj. Odporucam Slnecne jazera v Senci, je tam viacero plazi, kde je pozvolny vstup do vody, velky kus od brehu plytka voda... S tou chladnou vodou to ja nijak tragicky nevidim. Peknu dovolenku 😉

ivky
autor
21. aug 2016

@stellasweet Dakujem za pozitivnu spravu 🙂 ved s malym dietatom sa aj tak drzime len po okraji v plytkej vode ktora neni az tak studena ako hlbsie casti ;) Pekny vecer prajem 🙂

ivky
autor
11. sep 2016

@sonia33 Ahoj, tak nakoniec sme skusili vinne a veru paradne bolo. Teplooo a tak aj voda vyhriata. Dakujem, vdaka tebe sme prezili 5dnovu dovolenku uplne paraaadne 🙂

sonia33
11. sep 2016

@ivky Jeeej to som velmi rada,dakujem ze si napisala,urobila si mi velku radost 🙂 Mozno sa tam na druhy rok uvidime 🙂

ivky
autor
12. sep 2016

@sonia33 No veru, pre deticky lepsie ako trmacat sa k moru ;).