Dovolenka s malým dieťaťom - skúsenosti s hotelmi/oblasťami

21. máj 2024

Ahojte, tie ktoré máte osobnú skúsenosť s konkrétnym hotelom/oblasťou, prosím poraďte 🙂
Chceme ísť niekam k moru s 2r. drobcom, ideál už teraz v júni, ale veľmi by som rada aby bolo teplé more (vhodné na kúpanie pre drobca) a oblasť, ktorá je trošku kids friendly, t.j.
dostupné ihriská, žiadne že z hotela na pláž dolu schodmi/z kopca, pekné pláže s pozvoľným vstupom do mora, ideál aj ak by bola naokolo aj zeleň aby sa dalo byť aj v tieni, možnosť peších vychádzok v okolí,...
Ak by ste vedeli z osobnej skúsenosti poradiť aj kids friendly hotel, bolo by super (dobré detské bazény, obstojny detský kútik, trochu zelene, strava vhodná aj pre dieťa, detské stolicky a pod.).
Pozerala som nejaké oblasti a hotely ale jedno je čo si prečítam v popise a druhé ako tam ten život s dieťatkom naozaj vyzerá 🙂
Ak je voda v júni všade ešte relatívne studená tak pôjdeme neskôr, takže kľudne ak máte skúsenosť aj z neskorších mesiacov.

Za všetky tipy budem vďačná 🙂

marci77
21. máj 2024

Taliansko - sever: Lignano, Bibione, Caorle, Lido di Jesolo, Cavallino a ine v tej oblasti

zorkahorka
21. máj 2024

My ideme v juni kvoli teplemu moru do turecka. Vlani sme boli na rhodose a more studene. Neskor nechceme ist, budu hrozne horucavy, nerobi to dobre ani detom.
V turecku je takmer kazdy hotel pre deti so smykackami. Pozeraj oblast side - je tam pozvolny vstup do mora

autor
22. máj 2024

@marci77
@zorkahorka
Ďakujem za odpovede dámy, presne len nad týmito som zatiaľ rozmýšľala. Asi nejdem ani googliť iné a nájdeme si niečo z týchto oblastí 🙂

anonymous87
22. máj 2024

Skus pozriet aj S Cyprus. My sme boli konkretne v Limaku a ten je rozhodne kids friendly

autor
22. máj 2024

@anonymous87 ďakujem pekne za tip, pozriem 🙂