Dovolenka s deťmi na Rhodos, Lindos Princes a vaše skúsenosti

syla
31. okt 2011

Kto ste boli tento rok v Lindos Princess na Rhodose ? Zaujímalo by ma, či majú v hoteli sortiment tovaru pre deti, napr. plienky, výživy atď. alebo treba brať všetko so sebou ? Aká bola strava pre detičky už väčšie 4-5 ročné? Prípadne dalo sa so stravy niečo vybrať aj pre 1-ročné detičky? Mali ste izbu s balkónom alebo terasou, prípadne čo bolo lepšie s detičkami a hlavne s kočíkom alebo rodinnú izbu ? Tiež prípadne s ktorou cestovkou ste boli a ako ste boli spokojní so službami ? Ďakujem

denduska
31. okt 2011

ahoj my sme tam boli minuly rok (starsia mala 2 roky a mladsia 4 mesiace), tu som o tom pisala https://www.modrykonik.sk/forum/tema/dovolena-v...

Isli sme cez Firo, cestovke nemam co vytknut, akurat lietadlo smerom tam meskalo 2 hodiny. Strava sa dala aj pre malinke deti, maju tam zvlastny pult kde su nesolene veci, nekorenene, samostatna zeleninka, to nebol problem....inak tam je stravy tolko ze si musi kazdy najst nieco. V obchode v hoteli kupis vsetko (plienky neviem my sme kupili inde lebo tam bolo strasne draho)...ako s malym dietkom by som tam uz nesla, kedze my sme byvali rovno vedla amfiteatru a bol tam strasny hluk...ale to sme nevedeli dopredu a prvy den (sobota) nebol program tak sme sa v klude vybalili a zacali hulakat az druhu noc tak uz sme sa na to vyflakli. Takze to si treba pozriet na planiku kde vam daju izbu a vymenit hned ak by bola blizko amfiku...je to rozlahle, takze s tym by nemal byt problem a personal je velmi ustretovy, a polovica su Slovaci. No a plaz je strk + kamienky, mne to nevadi ale strasej dcere strasne, tak preto tam uz nepojdeme. Ale celkovy dojem bol dobry 🙂

evinalc
6. mar 2014

Ahojte,znovu otvaram tuto temu,do tohto hotela sa chystame koncom juna,bol tam niekto v nedavnej minulosti ? 🙂 Ideme tam s rocnym drobcom,na co sa asi mame pripravit?Boli ste spokojni ?

sendym
21. jún 2015

Ahojte, boli str niekto v spominanom hotely?

korytnacka81
4. júl 2015

ano boli, s 5r. dietatom, plaz dobra akurat na cirkulaciu krvi, clovek je v kuse zlomeny od horucich kamienkov na vstupe do mora, takze urcite bez plazovych topanok neodporucam.. kuchyna katastrofa.. velmi vela prazeneho a vyprazaneho, pizza.. na ostrovoch som zvyknuta na rybu a tam bola bud 3-rocna ta ryba, alebo to bol pangasius.. tak dakujem pekne.. vsadili na kvantitu a nie kvalitu.. ked budete travit dovolenku pri bazene, tak mozte aj u nas na slovensku hocikde.. no a ta talianska restauracia co tam tak propaguju.. je to hanba co tam ti greci stvaraju.. zadarmo by som tam isla, inac nie 🙂