Dovolenka s CK Solvex - skúsenosti

janka2787
2. aug 2021

Pekný deň prajem, chcem sa opýtať máme v pláne ísť s CK Solvex na dovolenku do Bulharska od 03.09. máte niekto skúsenosti buď s CK alebo aká je dovolenka v septembri v Bulharsku?
Ďakujem za každé info.
Janka

anos18
2. aug 2021

@janka2787 ahoj,môj syn bol so Solvexom,nikdy viac. Nemali ubytovanie,ktoré si objednali,nemali voľné izby,strava hrozna. Tento rok bola s nimi kamoška,tiež veľmi zle skúsenosti,aj ubytovanie,aj strava

alenka7777
2. aug 2021

@janka2787 v septembri je pocasie v bulharsku uz vselijake. aj zamracene. aj dazdive, ....

janka2787
autor
2. aug 2021

@anos18 juuuu... Čítala som veľa recenzií a je mi jasné, že každému vyhovuje niečo iné, no ja verím že my budeme spokojní... A nemali problémy s letom alebo tak?

anos18
2. aug 2021

@janka2787 s letom problém nebol,len na hoteli,to čo mali objednané,tak bolo obsadené,dali ich na iný hotel nižšej kategórie asi na jednu,alebo dve noci, potom zasa naspäť. Ale aj to bolo nič moc. Písali sme potom aj reklamáciu,no nič nedosiahli,iba im ponúkli 20 percentnú zľavu na ďalší pobyt,no to nevyužili. Povedali,že so Solvexom už viac nie

magdus999
2. aug 2021

Ani ja ich neodporúčam, dokonca nám nechceli spísať reklamáciu a vyhrážala sa nám delegátka, že nás nepustí do lietadla, ak to chcem spísať, samozrejme sme to riešili a nebáli sa nejakej babenky, ale mužova dcéra (12) bola riadne vykoľajená a vystresovaná z nej. Máme scestované veľmi veľa, ale toto bola čistá katastrofa. A nie sme samy, každý z okolia, čo bol s nimi, bol vytočený. Zvážila by som nákup, radšej cez inú cestovku.

viky_21
2. aug 2021

@janka2787 ja som bola s touto cestovkou v Bulharsku pred 6rokmi a bola som spokojna. Nemali sme absolutne ziaden problem ani s letom ani s ubytovanim

kristina2412
2. aug 2021

My sme spokojní neboli. Mali sme letieť do Varny, den pred odletom nám oznámili, ze let zmenili do Burgasu . Z Burgasu bola naša cieľová destinácia vzdialená 3 hodiny autobusom, mali sme vtedy 1,5 ročne dieta . Cestou sa pokazil autobus,dve hodiny sme stáli niekde v poli.... Hotel celkom ok, až na to že sme chytili črevnú virózu ako aj polovica hotela, delegátku sme videli len pri ceste naspäť....

velicita
31. aug 2022

Mame velmi zlu skusenost s CK Solvex, ak mozete, vyhnite sa tejto cestovke. Velmi neseriozny pristup, neprofesionalna komunikacia, neuznanie reklamacie. Naozaj by som ju nikomu neodporucala. Do ubytovania nas pustili az po 14:00 aj ked nas CK Solvex posadila do prveho ranneho letu o 6:30 rano, museli sme cakat na recepcii. Zajazd netrval 8 dni ako bolo avizovane, lebo prvy den sme sa mohli ubytovat az poobede a zacinali sme vecerou a posledny den nam CK Solvex "vybavila" transfer o tretej hodine rannej!!! o ktorom sme sa dozvedeli iba par hodin predtym (vecer pred odletom). Cize z 8 dnoveho zajazdu bol 6-dnovy a reklamaciu nam neuznali. Naozaj si uzite radsej letnu dovolenku s profesionalnejsou a prijemnejsou cestovnou kancelariou, ktorej nejde len o biznis, ale aj o svojich klientov.