Dovolenka s 2 ročným dieťaťom pri mori

ema32
19. júl 2018

Ahojte mamicky. Chceme ist na dovolenku s 2 rocnou dcerkou bud do Bulharska alebo Grecka,tichsej oblasti. Hladam piesocnatu plaz a krasne ciste priezracne more aby si aj mala uzila more. Dakujem za vsetky rady a tipy🙂

mima2121
19. júl 2018

Za mna grecko tam je ciste more a pieskove plaze. Miestami azurove more. Tiez mam 2rocne

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ema32
autor
19. júl 2018

@mima2121 a konkretnejsie?

ema32
autor
19. júl 2018

@patrica8 a kedy idete?🙂

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ema32
autor
19. júl 2018

@patrica8 super, tak ja tiez planujem okolo 8meho ist,uvidim co sa mi podari najst a kam sa rozhodneme. Prijemnu dovolenku prajem;)

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikina84
19. júl 2018

@ema32 za nas Mallorca, boli sme ked mala dcera 2 roky..krasne more,siroke pieskove plaze a kopec aktivit pre deti v okoli, dokonca sme boli aj v safari a s delfinmi..krasne zazitky..potraviny
lidl, ceny ako u nas..vyslo nas to lacnejsie ako Bulharsko minuly rok letecky..cesta lietadlom trva cca 2,20 hod,z BA..ja si neviem vynachvalit

ema32
autor
20. júl 2018

@kikina84 Mallorca je super,bola som tam no strane rusno v El arenal sme boli, vy ste v akej oblasti boli?

kikina84
20. júl 2018

@ema32 my sme boli v Cala millor

michala11111
24. júl 2018

my sme s dvojročnou boli na Kréte úžasná dovolenka, hotel cactus beach, hotel pri pláži a na rušnej promenáde, dnu nebolo vôbec nič počuť lebo hotel je ďaleko od uličky, ale večer sa dalo aspon kam prejsť. More, pláž super, pre dieťa tiež super, boli sme v takom aquaparku ktorý bol kúsok odtial a zadarmo, vela atrakcií pre tak malé deti... aj v podmorskom svete sa jej páčilo, vláčikom po okolí...

kiki2255
Odpoveď bola odstránená
Zobraz