Dovolenka s 2-ročným dieťaťom autom

kvietinka12
2. aug 2022

Ahojte chcela by som sa opýtať kam s 2 ročným dieťaťom na dovolenku autom. Len nie Turecko,Egypt,Grécko.

matkahelka
2. aug 2022

@kvietinka12 prepac za trufalost, ale aku znamku si mala zo zemepisu na ZS? do egypta autom? 🤦‍♀️
a k veci - my chodievame HR, IT. poznam ludi, co chodia do slovinska, ciernej hory. zavisi, aky je zdatny sofer a aky mate rozpocet.

kvietinka12
autor
2. aug 2022

@matkahelka bolo to celkovo myslené že aj keby sme chceli nakoniec lietadlom. Ale v poriadku zapamätám si že za žiadnych okolností do Egypta autom sa nedá 🤣🤣👌👌

lulu0123
2. aug 2022

My ideme do Chorvatska s detmi 1,4 a 6.Ale do hotela s polopenziou, aby som cely den len jedlo nemusela riesit.

matkahelka
2. aug 2022

@kvietinka12 a teda uz ste niekde boli? lebo dovolim si predpokladat, ze zrejme toho nacestovaneho vela nemate. v prvom rade je dolezite, aky je sofer, ci odsoferuje aj 15 hodin, alebo pri 6.hod.uz melie z posledneho. a v druhom, ci mate vyhradenych 1000 ci 2000€. zbytocne ti tu bude niekto davat siahodlne rady.

yanni
2. aug 2022

@kvietinka12 tak a nie si zdatna dovolenkarka, tak auto len bliższe. Je vela moznosti. Slovensko, Cechy, Polsko, Madarsko, Rakusko a aj to spominane Chorvatsko. Zalezi, co chcete. More, hory. Ved si vyber atlas a pozeraj.

kvietinka12
autor
2. aug 2022

@yanni pozrite ja som chcela poradiť načo by som si mala vyberať atlas ? Vy ste mali rolovať ďalej a nekomentovať . Pekný deň

jjanulienka
2. aug 2022

Taliansko? Chorvátsko?

kvietinka12
autor
2. aug 2022

@jjanulienka Taliansko sme skôr rozmýšľali,len kde tam . Nikdy sme tam neboli tak nevieme 🙂

mimi3008
2. aug 2022

@kvietinka12 tak na sever Talianska to mas najrychlejsie. Napr. Bibione. To mas z vychodu, konkretne region Spis cca tych 12 hodin

viky173
2. aug 2022

@kvietinka12 a aku dlhu cestu si predstavujes? Ak daco blizsie tak mozno Lido di Jesolo, ak dalej, tak mozno okolie Rimini alebo na druhej strane okolie Imperie... daj aspon casovy odhad, kolko je pre Vas max?

kvietinka12
autor
2. aug 2022

@viky173 možno okolo tých 13hodin cca

kris_y
2. aug 2022

@lulu0123 môžem poprosiť názov hotela, kam idete? Pozrela by som, či ešte náhodou nemajú volné cez mužovu dovolenku 😃

yanni
2. aug 2022

@kvietinka12 ved som poradila. Ale z tvojich informacii sa poradit velmi nedá. Autom sa da ist aj do Turecka aj Skandinavie aj aj aj. nedala si nic blizsie. Financie, aki ste zdatni v soferovani, kam vlastne chce ist, ci dieta vydrzi dlho/kratko v aute atd.

sasa1310
2. aug 2022

@kvietinka12 s 2 ročným dieťaťom ťa vyjde lacnejšie dovolenka letecky, niekde all inclusive ako Chorvátsko alebo Taliansko autom.

riskoh
2. aug 2022

@kvietinka12 práve sme prišli s dvojročným z Talianska,Cesarolo,je to medzi Lignanom a Bibione,cesta autom super-8h,piesok,more,slniecko-parada,chodievame už 10r,mám tam kamošku robí v Bibione hotel golf...

domiklik
2. aug 2022

@kvietinka12 Chorvátsko Rovinj, najideálnejšie chorvátska destinacia

betulinka1
2. aug 2022

@kvietinka12 pozri ubytka v Taliansku Carloe, Eraklea Mare

lulu0123
3. aug 2022

@kris_y hotel Hedera Rabac