Dovolenka s 18 mesačným dieťaťom - Zakyntos verzus Rodos

flower24
17. mar 2014

Ahojte,
viete mi poradit, ktora z tychto oblasti je vhodnejsia pre 18mesac. dieta? Mam vybrane dva hotely (na Zakyntose a Rodose) v cca. rovnakej kvalite a neviem sa rozhodnut. Chceme ist k tej casti pobrezia, kde nefuka (alebo menej) a kde je skor pieskova plaz.
Vdaka za vsetky tipy 😉

johankaa
18. mar 2014

@flower24 ahoj, ja som bola aj na zakynthose (2x) aj rhodose (1x), páčilo sa mi na oboch ostrovoch. tento rok ideme s malým na zakynthos, máme tam známych. na rhodose majú historické pamiatky, ktoré sa oplatí vidieť, ak je toto pre vás s mužom zaujímavé. na ostrovoch sa dajú požičať autá a môžete ich prebrázdiť, prestriedať pláže, robiť si výlety do okolia... ide aj o to, aký hotel si vyberiete, kde bude situovaný a aký si tam urobíte program. ak chcete ísť na akčnejšiu dovolenku - veľa vidieť, chodiť, tak odporúčam Rhodos a ak na pokojnejšiu, tak Zakynthos. 🙂 a inak, máme rovnako staré detičky 🙂

saska.t
18. mar 2014

@flower24 oba ostrovy su kludne a vhodne pre deti a rodiny,my tento rok ideme na Zakythos so 6 rocnou a 1 rocnou, mame extra Hotel pre rodiny s detmi s toboganmi,slov. animatormi,proste vyzitim pre deti... 😉

nefretiti11
18. mar 2014

My sme boli s 5 mesacnou na Rhodose,super bolo,aj tento rok sa chtstame🙂

adel100
18. mar 2014

@saska.t Saška chcela by som sa spýtať ako sa volá ten hotel na Zakyntose?

saska.t
18. mar 2014

@adel100 zante royal imperial beach 4,5 hviezdicky 😉

flower24
autor
20. mar 2014

dakujem zienky 😉 Tiez mame vybrate rodinne hotely so vsetkym, co k tomu patri, akurat ze prvy nema pieskovu ale kamienkovu plaz a druhy kamenisty vstup do mora. Preto vaham a hladam dalej. Nasej malej to minuly rok nevadilo, no tento rok by piesok padol celkom vhod 🙂 Nebola ste nahodou niektora na Rodose v Mikri Poli rezorte? A na Zakyntose v hoteli Tsilivi Beach? To su tie moje tipy zatial, citala som aj recenzie, vsetko skvele az teda na tu plaz a vstup do mora. V Grecku sme boli este ako bezdetny, vtedy sme si take veci nevsimali 🙂
@johankaa: my mame radi striedanie akcnosti a kludu 😝 Tak sme s manzelom prebrazdili Spanielsko a Taliansko, s malou je to na dovolenkach uz viac o relaxe, obzvlastnenom vyletmi. Na Rodose a Zakyntose si bola uz s malickym?
@nefretiti11: V akom hoteli ste boli na Rodose s malickou?

nefretiti11
21. mar 2014

My sme boli v Mikri poli..ako servis,sluzby,jedlo bolo super ale plaz o nicom!pre 5 mesacne babo,kt.nechodi fajn ale nas trijrocny sa na plazi veru mrzahral iba v mori.v podstate je tam navezene kamenie a tricha piesku,neudrziavane,vstup smyklavy na okruhliakoch,toto jedine nas uz teraz odradza takze kvoli tomu by som uz s chodiacou slecnou nesla .Tento rok vsak chceme do Lindos Princess ten ma vraj fajn plaz tak skus ten pozriet.Minuly rok sme donho nesli len preto,ze bol asi hodinu a pol od letiska a mikri poli asi len 30 min.a nechcela som s malou tolko cestovat.

johankaa
21. mar 2014

@flower24 s prckom som zatiaľ bola na Zakynthose len v brušku, ale páčilo sa mu tam 😀 tento rok sa na to teším, ako si tam užijeme. už akokoľvek si vyberiete, tak tam bude fajn, ostrovy sú príjemné oboje 😉

flower24
autor
23. mar 2014

@nefretiti11: dakujem, ze si sa ozvala, prave ten vstup do mora ma odradzal. Tak uz viem, ze nic z toho 😒 Pozrela som ten vas, aj par recenzii narychlo, vacsina ok, akurat niekde som sa videla, ze bolo uvedene, ze pri vstupe do mora su male, ostre kamienky, nevhodne pre deti. Tak neviem. Tip na hotel mate od znamych ci si nasla na nete? Dik za odpoved
@johankaa: ostrovy su fajn, no ak zvolis nevhodny hotel, moze to pokazit celu dovolenku

johankaa
23. mar 2014

@flower24 iste, hotel a služby sú na každej dovolenke dôležité a nielen na ostrove 😉

nefretiti11
23. mar 2014

Na ten Lindos Princess mame od susedov,ti tam boli uz dvakrat a spokojnost tak estw preverim😉

flowers123
12. júl 2014

@saska.t a v ktorom hoteli ste boli a spokojnost?

saska.t
15. júl 2014

@flowers123 dnes sme sa vratili,hotel v pohode aj ked som cakala viac, jedlo vyborne,plaz blizko a cista voda takze spokojnost 😉

flowers123
15. júl 2014

@saska.t no tak sme sa tam pravdepodobne videli, tiez sme dnes prileteli, ja som teda bolo zhrozena a zhnusena, nic horsie som na dovolenke este nezazila, citim sa byt podvedena CK.

saska.t
15. júl 2014

@flowers123 ubytovanie nic moc ale ostatne v pohode aj ked all inclusive si predstavujem inak...

diusa8
10. jún 2021

@saska.t zdravím v akom hoteli ste boli.?