Dovolenka s 1,5-ročnou dcérou pri mori

25anielik11
8. jún 2021

Ahojte ideme s našou dcérkou na 1 dovolenku ... otázka znie ..... vo veku 1,5 roka je lepšie pre malu koleso, vesta, rukaviky... je tu niekto kto by poradil

nika82
8. jún 2021

velmi si tu chvalia Cherek rukavniky

d_anica
8. jún 2021

@25anielik11 tiež odporúčam Chereks rukávniky, máme s nimi veľmi dobrú skúsenosť.

terezka1947
8. jún 2021

@25anielik11 za mna a moje skusenosti s detmi-koleso. Rukavniky sme mali,nechceli ich.
Ale vesta znie zaujinavo. Zase z kolesa vie vypadnut,vesta ho udrzi viac.
Otazka vsak vzdy je....co kt.dietatku je prijemne

lenny307
8. jún 2021

Ahoj, my sme mali pri prvom synovi na prvej dovolenke vestu, aj rukavniky a aj koleso a najcastejsie bol bez vsetkeho. Na prvej dovolenke s druhym synom sme uz mali iba rukavniky, ale tiez ich malokedy mal.

zuzikak
8. jún 2021

pre tak malicke babo sme nemali nic. Do mora siel len na nasich rukach a aj to len tak aby sme my mali pevne nohy na dne - max nam po prsia. Ak je same- hra sa len na kraji plaze. V bazene detto.

amelie2017
8. jún 2021

Koleso so sedatkom, nech ju trosku povozite, ale najcastejsie bude isto na rukach. Ono aj rukavniky su fajn, ale u starsieho dietata. A zalezi aj od mora. Ak su vlny, len rukavniky nie.

terezka1947
8. jún 2021

Suhlasim s mamickami. V takom veku boli deti najviac na rukach.

vierocka888
8. jún 2021

Nas bol v tom veku s nami v Egypte a mal koleso. Zaňho spokojnosť 😄

1angelika
9. jún 2021

koleso ale take kde sa neprepadne do vody ale bude v nom akoby sedkat 🙂

jaond19
9. jún 2021

Mali sme celu vybavu so sebou, koleso v ktorom su otvory na nohy, vestu aj rukaviky. A pouzivali podla potreby kde bola aka hlboka voda, ake velke vlny... kedze sme sa vela presuvali po roznych miestach... ale najcastejsie mala na sebe vestu.

simca06022011
9. jún 2021

Cherek, ale do mora sama nesla ani starsia... na chereky bola od cca 15m naucena, nromalne sa s tym hrala a fungovala, asi aj do 3,5r. Do mora nemoze ist take dieta same a moze mat vestu, koleso, cokolvek... (ale tak to jasne vies...).Napr. take vestove plavky mala -v plavkach boli nejake plavaky... to nechcela ani za nic

sarinka2012
9. jún 2021

@25anielik11 my sme mali tie Cherek rukaviky - ale použivala ich od cca 4-5 mesiacov a bola na ne zvyknutá, takže neviem posudiť či ked ich teraz kupite pojde v tom v pohode do vody....koleso sme nikdy nemali, ešte vesta je super....ale ja naopka nesuhlasim s mamičkami, resp.lepšie povedane u nás to bolo inak, 1,5 ročná už určite nešla na rukách so mnou do vody, chcela skumať ,chodiť, plávať a do mora išla sama ( samozrejme ja vedla nej) aj voda vlna ju capla do tvare, aj si ponorila hlavu ( vodu ochutnala už predtým - nechutila :D ) podľa mňa všetko zaleží od dieťaťa, aj to ako je zvyknuté, takže ak nie he zvyknuté na nič z vyššie uvedeneho bet rukaviky, koleso a pripadne aj vestu a vyskušajte čo jej najviac sadne. Moja napriklad uplne najviac chcela byt pri brehu, voda tak do polky lytka ( po kolena) a jašila sa, to som bola len pri nej a nemala nic samozrejme, ani rukaviky.

miadi
14. jún 2021

My sme mali vsetko ale take male deti nechcu vestu rukavniky atd maximalne vydrzia v niecom takomto ked maju chut.

janinah
18. jún 2021

Pozor na tie veci s otvormi pre nohy.niektore sa príliš zarezávajú do rozkroku a tlačia