Dovolenka - Rodos

bzucka4
6. mar 2023

Ahojky, znova ja 😊. Radi by sme šli na Rodos. Vie niekto poradiť, fajnovu cenu a k tomu pláž ( cca 3500) pre štyroch v auguste? Letecky 😊

elenajezova
6. mar 2023

My sme boli v Lindos Princess.

janinah
6. mar 2023

August 2020. Let z budapešti.ubytko cez booking.v pefki.taka väčšia dedina 4 km od lindos.auto z požičovne s českým majiteľom..boli sme traja.letwnka cca 100 na osobu spiatočná.ubytko s bazénom asi 50_60 na noc asi 5 minút od najbližšej pláže....auto asi 350... Boli sme tuším 8 noci.bezvstravy.to nie je problém pre nás.pekarne a restiky sú všade.

oli18
6. mar 2023

@bzucka4 napisem mimo otazky. Rodos je malicky ostrov a presli sme ho pozicanym autom. Neviem, ci vyhladavas pokoj, alebo ruch, ale mimo mesta Rohos "zdochol pes". My sme boli v nom a zije to tam, zvlast vecer. Doporucujem.

maal
6. mar 2023

Velmi sme boli spokojni s hotelom Pegasos

marcellka32
6. mar 2023

Lindos má nádhernú pláž, tyrkysová voda

dadadada1
6. mar 2023

@bzucka4 jednoznačne Lindos princess

marley3
7. mar 2023

@elenajezova dobrý deň, my ideme tento rok do Lindos Princess 😊 Vyberala som na základe recenzií a tento hotel ich mal až prekvapujúco dobré. Naozaj je taký úžasný? Priplatili sme si bungalov, keďže jediné horšie recenzie boli na hlavnú budovu kvôli hluku. Pláž vyzerá byť naozaj veľká, nebol problém si počas dňa nájsť voľné miesto? Nerada by som počas dovolenky vstavala o 6 ráno aby som si uchmatla miesto 😄 Skúšali ste aj miestnu dopravu autobusom do Lindosu? Vraj autobusy chodia každú chvíľu, ale tiež som čítala, že Gréci si na čas moc nepotrpia 😏 V recenziách boli ešte trochu výhrady pre pitnú vodu, že v mini baroch na izbách ju dopĺňajú iba každý druhý deň, v obchode sa dá samozrejme kúpiť, ale je tam niekde možnosť si ju počas dňa doplniť do flašiek napríklad? Ideme na prvé dva augustové tyždne s 15 ročným synom, takže decké atrakcie ho už neberú 😏 Vyberala som na základe toho ,že majú veľkú pláž,bazény a blízkosť do Lindosu. Budem rada za akékoľvek postrehy a rady 😉

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenajezova
8. mar 2023

Áno, nám sa páčil. Pláž bola naozaj veľká. Na plazí nebol problém nikdy s obsadením lehátok. Ani cez deň. Vždy ich bolo kopec voľných. Pri bazénoch to už bolo horšie. Tam ich bolo málo. Ale náš to netrápilo. Boli sme aj autobusom v Lindose. Pozrieť pláž, povoziť sa na somárikoch. Aj pozrieť Akropolu. Len tam bolo strašne teplo!!! V Lindos Princess je aj obchod so suvenírmi aj myslím že vodu sa tam dalo kúpiť. To s tou vodou v chladničke si už nepamätám.

elenajezova
8. mar 2023

Ešte sme si kúpili výlet do hlavného mesta Rodos. To bolo tiež super. Pamiatky, pláž, kde sa "zlievajú" dve moria. To bol úžasný zážitok to vidieť.

elief
8. mar 2023

@elenajezova tento výlet sa aj nám veľmi páčil, celkovo máme najradšej poldenny výlet, ako celodenný v tom teple

jaja20
9. mar 2023

@oli18 Aj vo Faliraki to žije.

mima172
9. mar 2023

Ak hľadáš ruch, tak okrem hlavného mesta odporúčam Faliraki. Pracovala a žila som tam dve letné sezóny (dokopy nejakých 11 mesiacov). Pozri Sun Palace hotel. Potom vyššie Rodos Palladium ale to už asi bude troška vyššia suma. Odporúčam ísť skôr cez rakúsku cestovku, majú toho v ponuke viac.

kiwi3
9. mar 2023

tiez som bola v lindos princess par rokov dozadu, ale naoslovilo ma to. nepacila sa mi ani plaz. radsej mensi hotel s peknym morom a plazou, toto bola taka masovka. iny rok som bola v hlavnom meste a tam bolo more ovela, ale fakt ovela krajsie, ovsem, zase tam nie su hotelove plaze ale verejne.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikus1612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikus1612
2. júl 2023

@marley3 Dobry den,my sme boli min.rok v Lindose a tiez sme mali bungalov,bolo uzasne super,len trochu dalej od letiska a do mora treba obuv koli kamenom, hotel je pre deti ako stvorene,ale kedze vase je uz starsie,tak by sol volila iny hotel,kedze tenro je fakt plny deti a skrz tej plaze,inak super 🙂 My sme boli od 16 augusta a lehatka boli volne stale.