Dovolenka Rabac - hotel Girandella

matulik222
9. dec 2014

Chcem Vás poprosiť o nejaké informácie, recenzie ohľadne hotelové komplexu Girandella v Rabacu. Chystáme sa tam v lete a zaujímalo by ma ako ste tam boli spokojné hlavne s ubytovaním, so stravou a na čo si máme dať pozor. Budeme mať izbu s prístelkou, máme 15 ročného syna a 5 ročnú dcérku....všetko ma zaujíma...diky moc

syja
9. dec 2014

My sme boli ale pred piatimi rokmi a boli sme spokojni. krasne plaze s bielymi kamenmi ktore este znasobuju krasnu farbu mora. Strava uzasna od vtedy sme taku dobru este nemali najma co sa tyka mnozstva vyberu. ubytko tiez v pohode, ciste, aj ked izby tam nie su az tak velke ale zase vacsinu dna ste von takze nevadi. Odporucam vylet do Labinu.

clarissa96
26. jan 2020

@matulik222 ahoj, boli ste v tomto hoteli? uvazujeme na toto leto s 2 rocnou dcerkou ist.. je popisany ako baby friendly, tak realne skusenosti by som uvitala 🙂

matulik222
autor
26. jan 2020

@clarissa96 my sme tam boli pred šiestimi rokmi. Teraz je už rezort zrekonštruovaný. Vtedy to bol des. Izby malé, nábytok starý....teraz neviem. Je to celé nové. Ale rabac je krásny, more čisté ale počasie premenlivé. My sme mali vtedy ešte aj počasie na prd, pršalo nám skoro celú dovolenku. Skús pozrieť recenzie po rekonštrukcii.