Dovolenka pri Slnečných jazerách v Senci

tkmama
28. jún 2012

Ak takáto diskusia už existuje, tak dopredu sorry. No a ak nie, prosím, napíšte mi, ktoré ste tu boli, nejaké tipy, postrehy o ubytovaní, čo sa vám páčilo, čo nie, prosto všetko užitočné pre rodinku s dvomi malými deťmi. vďaka

katy1979
28. jún 2012

skus priamo v seneckej teme sa opytat bab. ci pozriet web stranku senca su tam aj ubytovania. Na jednej strane jazier je hotel na hoteli take to uz si musite vybrat podla vlastnej penazenky. Da sa tam aj stanovat popr. prist s karavanom. Kusok je aquapark. podla mna ubytovanie s detmi su vhodne http://www.hv.sk/

sysysy
29. jún 2012

My jsme bydleli v Holiday Village - viz. odkaz výše. Jsou to takové domky, ve kterém jsou 4 apartmány. Za ty peníze vybavení nic moc - manželská postel a roztahující gauč (hrozný). Ale zas celý areál je oplocený a je tam i malé hřiště pro děti. Koupat jsme se jezdili jen do Aquparku. Tam to bylo super, až na ten malý dětský bazén, kolem něj je takový povrch, který nás hodně pálil na nohách (asi ho rozpálilo sluníčko), takže kolem bazénu jen v přezůvkách 😉

katy1979
4. júl 2012

@sysysy mozem sa ta opytat kolko vas vyslo ubytovanie a aquapark dokopy. Ja len zo zvedavosti lebo moj nazor je ze s rakuskymi aquaparkami sa to neda porovnat myslim ze aj cenovo to vyjde priblizne rovnako

sysysy
7. júl 2012

@katy1979 - já tam byla s dcerkou před 3 lety na prodloužený víkend na 3 noci a i se vstupem do Aquaparku a s nějakým jídlem nás to vyšlo cca 6 tisích korun českých. Dnes jsme se vrátili z Nízkých Tater a z těch můžu doporučit Bešeňovu 😵, a naopak v Tatralandii se mi moc nelíbilo....

mmmonika
7. júl 2020

@tkmama Bola si nakoniec? Ako bolo?