Dovolenka pri mori v zime

blondeviktor
6. máj 2024

Prosím Vás boli ste niekto v zime na dovolenke pri mori? Nejaký typy (poprosím aj ceny koľko Vás to vyšlo) sme dve dospelé osoby. Vďaka

blondeviktor
autor
6. máj 2024
leni1977
6. máj 2024

Napríklad Omán, Bahrajn alebo vzdialenejšia exotika. V Ománe a aj Bahrajne som bola cez Hydrotour, majú už termíny na ďalšiu sezónu, sprav si na stránke kalkuláciu.

melanta
6. máj 2024

Áno, každý rok. Ceny budeme písať zbytočne, môžeš mať rozpočet diametrálne nižší alebo vyšší. Napíš, aký máte rozpočet a podľa toho ti poradíme, čo za to môžeš mať. Za mňa ísť po vlastnej línii, bez CK.

sisa_s
6. máj 2024

Pozri ponuku Oman, Zanzibar, Kuba, Thajsko, Dominikanska, tam sa teraz leti priamym letom zo slovenska 🙂 alebo daj cenovy limit, zbytocne budeme radit maledivy, ked chces ist do mensej sumy

andaluzia12
6. máj 2024

Dubaj, s odletom s prahy, skvele ceny…

blondeviktor
autor
6. máj 2024

@leni1977 vďaka a môžem sa opýtať koľko vyšiel Omán ?

sisa_s
6. máj 2024
leni1977
6. máj 2024

@blondeviktor preto som ti písala, aby si si spravila kalkuláciu na stránke lebo my sme boli 2 dospelí + 13 ročný syn. Ďalej cena závisí aj od typu izby aký si vyberieš.

melanta
6. máj 2024

@blondeviktor pozor ešte na to, kedy a kam v zime a ako teplo máš rád. Pretože napríklad druhá polovica decembra a január a aj prvá polovica februára určite nie je teplo v Dubaji či Ománe. Jasné, ľudia tam cestujú a aj povedia, ako teplo bolo, ale teplo tam rozhodne nie je.

blondeviktor
autor
6. máj 2024

ďakujem a v Bahrajn ste niekto boli? Páčilo sa Vám?

leni1977
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisa_s
6. máj 2024

@blondeviktor ja osobne nie, ale podla viacerych recenzii sa ludom paci viac oman ako bahrajn

leni1977
6. máj 2024

@blondeviktor bola som v Bahrajne v novembri, ale Omán je rozhodne lepší

laurita285
6. máj 2024

Najnižšiu cenu za niečo súce rátaj tak 2500 eur a najvyššie ceny si pridaj ešte aspoň jednu nulu :D

familytravel
6. máj 2024

@blondeviktor ja som bola aj Omán aj Bahrajn, videla som všetky hotely, keďže mám cestovku Family travel. Čo by ste chceli k Bahrajnu vedieť?

lube_zna
6. máj 2024

@blondeviktor ahoj, pokial pojdes bez cestovky tak sa vies dostat cenovo uplne niekde inde. Ale chce to uz mat nieco nacestovane, nezacinala by som zrovna exotikou pokial nemas vo zvyku cestovat na vlastnu past.

andrea2323
6. máj 2024

@laurita285
@blondeviktor
Viem že Satur mal veľmi dobrý Fanar hotel (Omán) aj také aprílové termíny za nejakých 1700€/osoba, nešplhalo sa to až k takej sume ☺️

jaja20
6. máj 2024

@blondeviktor Ahoj, v decembri 2023 Dominikánska republika, karibská oblasť Bayahibe nás stála do 3 160€ / 2 osoby,ale zajednávala som to v čase najlepších zliav. Ponúka to Fischer + Kartágo.
Teraz v decembri pôjdeme buď do Mexika s týmito istými cestovkami alebo na Maurícius s Čedokom. Chcela som pôvodne Thajsko, ale hotely, ktoré tam ponúka, sú o ničom.
Do konca mája sú najlepšie ceny. Stačí ti zaplatiť 50€ zálohu.
Zanzibar je najlepšie so Saturom, prípadne tiež cez Čedok.
Ak by ťa ešte niečo zaujímalo, kľudne sa pýtaj 🙂

kiki68
6. máj 2024

@jaja20 Thajsko je dobre bez cestovky, bookni vopred let, vtedy to mas lacno, mozes bud do Bangkok a odtial letiet napr Krabi, pripadne rovno na Phuket a odtial zase trajektom ked chces na ine ostrovy. Thajsko ma vela moznosti prepravy. Cez booking mas kopec hotelov v ponuke. My sme tak boli, ze sme bookli len hotel v Bangkok a myslim Koh Lanta a dalsie dva sme bookli uz tam.

jaja20
6. máj 2024

@kiki68 Áno, to viem,ale my chodíme za rok radšej na 2-3 8 dňové dovolenky,nie na jednu dlhú a sme limitovaní klasickým počtom dovolenkových dní ako všetci normálni zamestnanci...

tiezjedna
6. máj 2024

@blondeviktor boli sme Maldives, Mauritius, Dubai, Bahrain, Kuvajt, Florida, naposledy Barbados. Cena je relatívny pojem. My sme 5 členná rodina a radi si doprajeme. Väčšinou (s výnimkou Dubaja, Bahrajnu a Kuvajtu) sú to pobyty na 3-4 týždne, takže u nás je to v priemere viac než 12k €. Vždy si všetko organizujeme vo vlastnej réžii.

kiki68
6. máj 2024

@jaja20 stale ked ides take ako Thajsko, tak to Proste booknut ten let vopred. Hotely su pomerne lacne. Nas tam vysiel 5 star, co mal 2 izby s kupelnou nejakych 300 eur na dve osoby. Recenzie pozeram cez tripadvisor. Ja napr nemam velkimkoznost nejake last minute skrz pracu.

lakebabe
6. máj 2024

@blondeviktor ceny máš individuálne rôzne hotely rôzne ceny, ale za nas v zime Omán alebo Kuba , Maldivy, Bahrajn ... v zime máš veľmi veľký výber dovoleniek

jaja20
6. máj 2024

@kiki68 No,ja keď som to raz pozerala,tak hotel s All inclusive by nás vyšiel drahšie, než s cestovkou. A my teda chodíme len takto,aby sme mali neobmedzené množstvo jedla aj nápojov. Neviem si predstaviť, že by som si zakaždým musela kupovala piť, keď by som bola smädná alebo mala chuť na miešaný drink alebo nanuky alebo nejaké snacky na pláži... Na dovolenke chceme mať všetko bez starostí. Aj fakultatívne výlety všade kupujeme s komplet stravou a pitným režimom 🙂

oliverceky
6. máj 2024

@leni1977 v Bahrajne bolo teplé more?

leni1977
6. máj 2024

@oliverceky ľudia sa kúpali, dalo sa, ja osobne nie, pred odletom na dovolenku som dostala zápal priedušiek, celý čas som tam bola chorá takže som neriskovala

tenerifka
7. máj 2024

Bahrajn, Dubai ci sever Omanu v zime nie, je tam zima. Juh Omanu (Salalah) ano, tuto oblast aj ponuka vacsina cestoviek. Necakaj vsak nejaku extra exotiku.
Pre mña je v zime naj Thajsko a Maldivy, obidve krajiny su super pre zaciatocnika, na Maldivoch nic neriesis, o vsetko sa postaraju aj ked nejdes cez CK. Thajsko je zasa super, ze si dokazes vybavit veci sama priamo tam, ak mas nejaku anglicginu, a je to krajina, kammozes cestovat kazdy rok a vzdy uvidis nieco nove

sisa_s
7. máj 2024

Nic v zlom, ale autorka je maturantka, tazko pojde na prvu dospelacku dovolenku na Maledivy 😀

tenerifka
7. máj 2024

a kde pise, ze je maturantka? A ak by aj bola, tak nemoze? Moja dcera bola maturantka, a vtedy tretikrat na Maldivoch. Mozno ide autorka so svojou mamou, tak ako aj ja s dcerou
@sisa_s

klodky
7. máj 2024

@blondeviktor Februar tohto roku som bola Thajsko a Malajzia, spolu 5 roznych miest a 5 roznych hotelov, 8 letov. Spolu 1600€ na osobu vsetko.