Dovolenka pri mori s vykĺbeným ramenom

adelsa
6. júl 2023

Dobry den chcem sa opytat na nazor alebo nejake rady ako stravit dovolenku pri mori s vyklbenym ramenom. Stalo sa mi to dnes presne tyzden pred dovolenkou. A premyslam ako si to mam uzit kedze sa kupat nebudem moct. Ci mate nejake napady. Dakujem

nyusika
6. júl 2023

@adelsa budes robit vsetko, co inokedy, len nebudes plavat.
budes lezat na nafukovacke, napriklad, alebo len tak vegetiti postojacky v mori

adelsa
autor
6. júl 2023

@nyusika dakujem je to hrozne ale dovolenku rusit nechcem. Len budem mat problem co na seba do vody. Kedze bandaz nemozem dat dole z ruky ☹

viestta
6. júl 2023

@adelsa dole spodny diel plaviek, hore si das nejake rychloscnuce tricko alebo top, ktory na seba dokazes obliect.

deti95060810
6. júl 2023

@viestta to bude s holým zadkom???

viestta
6. júl 2023

@deti95060810 "dole spodny diel plaviek"

adelsa
autor
6. júl 2023

@viestta ona ta bandaz je na holom tele. Tak budem musiet nieco vymisliet. Ale do vody po pas by to nemalo vadit ci?

viestta
6. júl 2023

@adelsa urcite nie

denden77
6. júl 2023

ja som mala bandaz 5 tydnov po operacii ramena ale teda normalne som si ju davala kazdy den dole na sprchovanie, cize keby si si kupila bikinovy vrch, snurkovy, isto to vies dako instalovat 😁 a neviem o aky rozsah ide (vnutorny) ale ja by som to 3x denne na par minut vymenila za satku a normalne sa namocila cela 😁
(inak, je to "radost", poznam 😁)

adelsa
autor
6. júl 2023

@denden77 ja som dnes spadla na ruku vystretu som ju mala a nevedla som nou hybat velmi to bolelo. Na urgente mi to ten ramenny klb vratili spat. Mne by to tiez pomohlo keby som si to mohla z casu na cas dat dole.

viestta
6. júl 2023

@adelsa ked pojdes na kontrolu spytaj sa ci mozes dat dole ortezu a na aky cas. Teta mala teraz ortezu na zlomenu ramennu kost a mohla ju davat dolu kvoli hygiene

denden77
6. júl 2023

@adelsa ja som spadla tak isto raz v zime na lade😁😁😁 vobec tomu neublizis, ak to das dole 😊

adelsa
autor
6. júl 2023

@viestta jasne dobre vediet opytam sa lebo mam ist na kontrolu este.

frzeiovn
8. júl 2023

Ja som mala vyvrtnute aj zmolene rameno. Vyvrtnute som nosila snimatelnu bandáž na podporu kĺbu a keď som mala zlomené tak zavesene v orteze ale som to dávala dolu pri sprchovaní. Veď ruku budeš mať v kľude nemusíš s ňou vystrajat niečo....a bola to pravá ruka. Peknú dovolenku prajem....

adelsa
autor
11. júl 2023

@frzeiovn dakujem aj lekar mi to potvrdil, ze pri sprchovani mam dat dole.