Dovolenka pri mori s detmi - bez muža

viki120
12. aug 2015

Ahojte ... mám 10 a 12 dceru a chcela by som isť niekam pri more na dovolenku , lenze mužovi to moc nevonia a nech idem sama s detmi. Boli ste už v zahraničí iba sama s detičkami ???
Hladali ste spolucestujúcich alebo isli ste a uvidíte čo bude.

namornicka
12. aug 2015

Ja nie, ale zopár kamošiek áno a pri deťoch vo veku 10 a 12 r. to nebude problém, sú už veľké, pomôžu odniesť veci na pláž, vedia plávať, zájdu si samé na wc. Ak si kúpiš pobyt so stravou tak nebudeš mať starosti, ak by si si chcela sama variť a nakupovať tak to by bolo logisticky ťažšie. Ja osobne dovolenky all inclusive v rezortoch neobľubujem, ale v tvojej situácii by som volila práve takýto typ, deti si nájdu kamošov a budete mať o všetko postarané.

sissy27
12. aug 2015

@viki120 s tak veľkými babami úplná pohoda, vyberte si all inclusive zájazd a nemusíš sa o nič starať... cez deň pláž, večer prechádzka do mesta, animačné programy cez deň aj večer, vždy sa dá zoznámiť a nájsť parťákov... ideálna babská jazda 😀

miadi
13. aug 2015

zatial som nebola lebo mala ma iba 7t 🙂 ale planujem ju o rok zobrat aj s mojou mamou k moru...bez mm lebo on nebude mat v tom case volno ale vobec nepotrebujem dakych spolucestujucich sak spolocnost mi bude robit mama aj pomahat s malou..(popripade zober svoju?)
ak si kontaktna ..o spolocnost nebude nudza a ak by bola tak si zober knizku a citaj si na plazi pri 2detoch mas podla mna o zabavu postarane aj bez inych ludi 🙂

vroni
13. aug 2015

chodim kazdy rok, niekedy sama, niekedy s kamoskou a jej detmi, tento rok to sice bolo s 20 mesacnym skriatkom o hubu, ale zvladli sme. Ale ideme alebo all inclusive alebo sa stravujeme v restauraciach, sama do apartmanu, kde by som mala robit full servis by som nesla.

tenerifka
13. aug 2015

@viki120 Ja tak idem v decembri sama s babami v podobnom veku do Thajska-Bangkok, Khao Yai, Koh Samet....budeme mat len ubytovanie s ranajkami a obedy a vecere riesit tam...snad to zvladneme, jedna je dost v jedle vyberava. Ak chces ist len v ramci Europy, je to pohoda

tilly
13. aug 2015

s detmi v tom veku by nemal byt problem, to uz su samostatne jednotky a ak si vyberies komplex s animkami, tak ich ani cely den neuvidis, ine je, ak by to manzelovi vadilo... mojmu urcite, ten chce byt vsade s nami 😀 ale ak nema cas, tak sa predsa nebudete susit doma...

viki120
autor
14. aug 2015

Dakujem aj za Vaše názory .... je vela ludí čo by slo somnou len co s tým ked dovolenky nepasujú a na rýchlo nikto nikomu nedá volno. Uvidím do nedele robím a potom to rozbehnem dákym smerom. Problém zoznámiť sa s niekým určite nebude.

My máme takých susedov, že tiež vsede spolu ako po jednej stránke to je fajn.

Pekný den želám 🙂