Dovolenka pri mori do 3500 eur letecky

evina34
4. apr 2023

Sme 4-členná rodina /deti 13 a 8 r/. Ktorú destináciu /okrem Chorvátska / by ste odporučili? Kde to bolo v pohode a nie až tak drahé + more čisté? Pozerala som nejaký Cyprus, Grécko ale, čo sa mi páčilo všetko vychádza cca 5000 eur, čo už je pre nás veľa. Za každý tip budem vďačná.

jan510
4. apr 2023

Min rok sme boli Tunisko Djerba all inclusive a vyslo to 2600e 3 dospeli a jedno 4 roc dieta

evina34
autor
4. apr 2023

@jan510 Dik za tip - a ktorý hotel konkrétne? žaludočné problémy neboli?

marcellka32
4. apr 2023

Sami kúpiť letenky aj ubytovanie, dosť tak ušetris

jan510
4. apr 2023

@evina34 hotel uz si nepamatam ale nejaka ich 5* nie nemali sme ziadne zal problemy my chodime casto egypt a tunisko

anjelicek26
4. apr 2023

Grecko je drahe--Turecko, Tunis, mozno este Egypt vam vyjde.

belllinka
4. apr 2023

@evina34 Aj Turecko dosť zdraželo oproti minulému roku. Minulý rok sme boli za 3 300 a tento rok, porovnateľný hotel 4 300. Objednávané ešte v decembri v zľavách...

kikulienkadd
4. apr 2023

Ahoj,skús CK Fischer,my sme boli na odporúčanie známych minulý rok v Turecku, 5* hotel na pláži AI,tiež 2 deti a bolo to do 3tis.

evica17
4. apr 2023

Kúp sama letenky a hotel a máš to o dosť lacnejšie.

sofiia87
4. apr 2023

odporucam vynechat cestovku a ist po svojom. Letenky dnes kupis hocikam za par eur, priamo z Ba sa dostanete na cyprus, sardiniu, siciliu, turecko, grecko, z viedne naozaj kamkolvek. Otazne je ci chcete hotel a all in, alebo apartman, atd. Kym sme boli bezdetni, precestovali sme pol europy, s malou teraz chodime vacsinou do all in hotelov, ale tiez si riesim vsetko sama

paulahr
4. apr 2023

@evina34 súhlasím s tým kúpiť letenky a nájsť vlastné ubytko. My ideme tento rok na cyprus- Larnaka, letenky 5 dospelý 1 dieťa -1200€ aj s 2x20kg batožinou a ubytko 850€ na 7 nocí bez stravy krásny apartmán cez Airbnb s 3 spálňami, kuchyňa, obývačka kúpeľne, spoločný bazén. Stravovať sa v restike alebo si aj variť.

evina34
autor
4. apr 2023

@paulahr dik za názor. Ako potom riešite presuny? Napr z letiska na ubytovanie? Beriete taxí, požičiate si auto ? Ten Airbnb je spolahlivy? /ja poznám len booking/

baklik
4. apr 2023

@sofiia87 akurat, ze tie AI hotely maju vacsinou vybookovane kapacity cez CK

isis234
4. apr 2023

@evina34 v Tunisku je super strava, bez žalúdočných problémov, More krásne, čisté, aj v hoteloch super

paulahr
4. apr 2023

@evina34 minulý rok sme boli tiež na Cypre ale Paphos vyšlo nás to ešte lacnejšie ako tento rok (dovolenky dosť stúpli aj letenky) a presúvali sme sa autobusom, dokonca sme prileteli niečo pred polnocou a stále chodili autobusy. Na Cypre majú celkom dobre vyriešenú autobusovú dopravu čiže každú chvíľku chodil z letiska autobus do mesta, len si nájdeš na ktorej zastávke máš vystúpiť a plánujeme to rovnako túto dovolenku riešiť autobusom. Ale vieš si na letisku odchytiť aj taxík alebo pripadne zajednať cez internet dopredu - ten vyjde aj lacnejšie keďže takí súkromní taxikári na letiskách si vedia dosť nadhodiť na cene. A ohľadom Airbnb určite odporúčam, samozrejme vyberať ubytovania kde sú recenzie a najlepšie sa ubytovať u ,,superhostiteľa” ten s tebou komunikuje keď máš nejaký problém s ubytovaním niečo potrebuješ vyriešiť a podobne. My sme boli už veľakrát ubytovaní cez Airbnb a zatiaľ nikdy nesklamalo, len treba pozerať recenzie na daný apartmán..

jan510
4. apr 2023
evina34
autor
4. apr 2023

@paulahr dik za doplnujuce info, pozriem

7miriam77
4. apr 2023

My ideme tento rok do Tuniska, all inclusive 4*, 10 noci, dvaja dospelí jedno dieťa 2200 e.

sofiia87
4. apr 2023

@baklik na all in dovolenku ideme po 4ty krat sami, nikdy som problem nemala a vzdy ma to vyslo aspon o tisicku menej ako cez cestovku

luccija
4. apr 2023

@evina34 Kalabria Taliansko

7miriam77
4. apr 2023

V Tunisku som uz bola 2 krat a vzdy spokojnost, a exotika, tavy 😂a more teple, ciste, plaze siroke, biely piesok

sasa1310
4. apr 2023

@evina34 vôbec to nie je lacnejšie zvlášť letenky a hotel, keď sa bavíme o sezóne a destináciach, ktoré sú aktuálne v lete. Samozrejme, že taká Ázia a exotika vyjde lacnejšie keď si to vybavis sama, ale klasika ako Grécko, Tunis, Turecko, Egypt ta určite vyjde lepšia cena cez cestovku

u2jana
4. apr 2023

@evina34 napis priamo do cestoviek a poslu ti ponuky.
Minuly rok sme boli na Kose, tento rok skusime olympsku rivieru, uvidime…

simonah73
4. apr 2023

my sme dali 3400 za turecko - deti 17 a 11r, ale objednavala som este v novembri.

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavik29
4. apr 2023

Egypt cez cestovku ETI, ideme tento rok 4 za 3000 €

evina34
autor
4. apr 2023

@anavik29 ja sa Egypta dost bojim kvoli tym hnačkam...my dospelí si dáme slivovicu, ale čo deti...? Už ste boli predtym v Egypte?

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evina34
autor
4. apr 2023

@zuzana9415 Ďakujem za názor, len chceme z toho života niečo aj mať...niečo zažiť..a pri mori deti ešte neboli /v Chorvátsku sme boli este pred nimi/ ...obidvaja pracujme, byt uz máme splatený, žiadne pozicky...vyskakovat nevyskakujeme ale zatial sa nejako dá...

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucyl13
4. apr 2023

@evina34 my sme kupovali malorcu vo februári - 4* hotel s PP na týždeň 2300€ € (z toho vyše 100€ bolo poistenie so 100% krytím ). Ideme 12.7. Kolegyňa ide v zostave 2 dospeli + 2 deti vo veku 10 a 12 rokov posledný augustový týždne tiež na Malorku s AI na týždeň a vyslo ich to vrátane najdrahšieho poistenia 2500€. Vo februári boli super zľavy - nám sa napr na jul Malorka na vlastnú päsť nejak extra neoplatila… inak by sme šli tak… a hlavne sme chceli ísť na opačnú stranu ostrova ako je letisko … takze ak som zratala letenky, aspoň 2 batožiny, hotel bez stravy, transfer 90 km z letiska a dalších 90 km naspäť na letisko … bolo to dosť veru….