Dovolenka pre mladý pár - Taliansko, Španielsko, Grécko

linduska_
17. júl 2023

Ahojte,

odporučte dovolenku v troch spomenutých krajinách, približne v strede augusta pre mladý pár. Nechceme žiadne rezorty, cca na 7-8 dní, pekná pláž, možnosť výletov, pekné mesto poblízku, pekné reštaurácie, bary…
Za všetky rady ďakujeme😊

misana84
17. júl 2023

ja odporucam Grecko- ostrovy ako Zakynthos, Korfu, Santoriny, Rodos, Kefalonia, možno najdete aj cez cestovku uytko bez stravy...požicat ci 4kolku, skuter a naplanovat si vyjazdy...odporucam si najst nejaky apartman, penzion bez stravy a chodit do taverny a ochutnávať

ninka99865
17. júl 2023

Skiathos 🙂

prdlosko
17. júl 2023

Pokiaľ ste mladý a chcete dobrodružstvo odporúčal by som Rumunsko.. Finančne sa to oplatí a je tam krásne + dá sa tam ísť kľudne aj autom. Každopádne posielam článok s najlepšími tipmi na výlety v Grécku.. 🙂 peknú dovolenku https://goodnews.sk/dovolenka-v-grecku-na-vlast...

queen_mary
17. júl 2023

Mlady par si snad vie dohladat tieto veci sam, nie? 😀

linduska_
autor
17. júl 2023

@queen_mary pani múdra, keď nemas co odporučiť lebo si nikde nebola, radšej mlč🤣🤦🏽‍♀️

melanta
17. júl 2023

@linduska_ tak podľa mňa @queen_mary je pani múdra. Pretože my vás dvoch nepoznáme, takže nevieme, čo sa vám môže páčiť. Ak zadáš do googlu každú z týchto lokalít, vieš si vyselektovať, čo najviac spĺňa to, čo chcete vidieť a zažiť. Zároveň nepíšeš ani budget, takže zbytočne ti budeme radiť niektoré lokality, ktoré sú úžasné, ale na týždeň potrebuješ viac ako 2-3 tisícky ak si to tam chceš naozaj naplno a kvalitne užiť (Capri, Amalfi, Mykonos). Za mňa v rámci normálneho budgetu odporúčam Sardíniu alebo Sicíliu, mať požičané auto a presúvať sa. Potom Kefalonia, Zakyntos, Korfu, Menorca, Mallorka.

ropucha6
17. júl 2023

Sicilia, Mallorca…pozicat auto a pochodit ostrov.

123miaa123
17. júl 2023

@linduska_ dobrý deň za mňa určite Rhodos nádherný ostrov teplé more pozvoľný vstup do mora my sme boli v oblasti Kalithea (hotel Virginia) na juhu ostrova 10minut autobusom do nádherného starobylého hlavného mesta 🙂 čiže za mňa top lokalita prípadne ešte vedľa je oblasť Faliraki tam je to dosť živé...hlavne nočný život😁

familytravel
20. júl 2023

Pre mladý pár doporučujem Mallorcu - máte tam veľmi pekné pláže, sú tam rušné, menej rušné (a aj veľmi rušné🙂 ) strediská, takže si viete vybrať 🙂
Naviac je tam veľké množstvo možností na výlety. Dá sa požičať auto, prípadne nie je problém cestovať aj autobusmi - dopravu tam majú zvládnutú na jednotku.

Aj tu spomínaný Rodos je veľmi dobrá destinácia - pekné pláže, historické pamiatky, strediská, kde je aj trošku rušnejšie.

Ak ste aj party typy, tak Ibiza je super destinácia, ak hľadáte zábavu, prípadne grécky Mykonos. Tam si užijete aj more aj party 🙂

simca06022011
20. júl 2023

Mlady par u nas sadol pred par tyzdnami do auta isiel na "jazdu" greckom.. :D nasli si co chceli a pozreli co chceli. Otvorim booking, google maps, pozriem recenzie a vyberiem.. omg. Aj my stari sme to zvladli za jeden den najst dovolenku.

simona082
31. júl 2023

@linduska_ my sme boli zakynthos a mallorka...sme tiež mladý pár, mali sme teda hotel all in aby sme sa nemuseli o nic starať ale mali sme požičané auto a išli sme kam sme chceli a lepšie sme spraviť nemohli🙂 na jednom mieste by sme nevydržali, musíme stále niečo vidieť😁

kiwi3
31. júl 2023

teda ja mam pochodene vsetky tieto krajiny a pani mudra ma pravdu. ved kto ma vediet, co vy vlastne chcete? ak vobec nevies, co tam je, pozri net, napr trip advisor, ale nejaku predstavu snad mas. potom pozriem letenky napr cez googleflights alebo zoberiem auto, rezervujem cez booking/airbnb a idem. tych 7-8 dni to mas aj na dve, tri miesta. ajtak ti sem kazdy napise nieco ine (niektori nikde inde ani v zivote neboli, tak neviem, ci je to smerodajne)

kvetinka75
31. júl 2023

@queen_mary ale je jednoduchšie napísať, sedieť a čakať a potom si niečo vybrať. Mne sa tento rok vôbec nechce nič googliť, tak čakám čo ma osloví, alebo kto ma kam ohlási. A možno nakoniec ani nikam nepôjdem 😀

queen_mary
31. júl 2023

@kvetinka75 verim tomu, ze po tychto prispevkoch ti reklamy na dovolenku uz vybiehaju, tak sed, a citaj 😊

kvetinka75
31. júl 2023

@queen_mary áno už mi dlho vybiehajú ale nič ma ešte neoslovilo . To musí byť také že wau sem idem a hotovo. Ale moja lenivosť asi kulminuje alebo som príliš náročná,