Dovolenka - Poľsko Energylandia

ketrinka347
27. jún 2022

Ahojte toto leto sa chystame s detmi do energylandie a radi by sme tam sli aj niekam v okoli ,kam by ste nam odporucili ist pozriet sa s detmi a aj nejaky aquapark.

3katka151
27. jún 2022

Ono máš aquapark aj priamo v Energylandii. Dá sa tam vyblázniť do sýtosti 🙂

nikuska412
27. jún 2022

V energylandii je aquapark - pre upresnenie vodný park. V Zatore je park owadow (park hmyzu) - nájdeš na googli. Potom je tam v Zatorlande park mytológie na vode. Tiež sa dá nájsť na googli. Ak chcete ísť ďalej, tak cca 25minút od Zatoru je Dinolandia v meste Inwald. V Inwalde je aj Park miniatúr - niečo nádherné. Určite odporúčam.

janai1
27. jún 2022

@ketrinka347 tuším o 3 dní otvárajú nový vodný svet v energylandii
Boli sme tento víkend a v tej vodnej časti sme ani neboli lebo tam bolo toho extrémne veľa, že sme to ani nestihli za jeden deň

bublinka28
2. júl 2022

@ketrinka347 ahoj aj my sa chystame najblizsie,riesite aj nejake ubytko?

ketrinka347
autor
2. júl 2022

@bublinka28 ano hladame cosi zatiak cez booking je tam vela na vyber .my hladame tak cca max15km od tade.a vy?aj mate v plane niekde inde tam na blizku ist pozriet

bublinka28
2. júl 2022

@ketrinka347 no mi len velmi blizko,teraz som pozerala booking je tam co na vyber do 2km,ale mala som pozrete aj to westernove mestecko.Ja mam malinku 2r a syn 11r tak len tam v areali chceme byt,len sa bojim tych radov na atrakcie no uvidime,este neviem kedy sa nam podari ist ale pojdeme radsej v tyzdni

ketrinka347
autor
3. júl 2022

@bublinka28 aj my radsej v tyzdni.zevrat vtedy je to omnoho lepsie.my mame 3 deti hotel nechceme skor len sukromny apartman.co som pozerala rak ked je to blizko je to aj drahsie.my chceme ist na 5 dni takze okrem energylandie aj inam chceme ist hlavne kupat..

mischelka226
6. júl 2022

@ketrinka347 my tam ideme už štvrtý rok a prvý krát aj s ubytovaním.... Pretože po minulom roku ako otvorili nový areál nie je šanca to obehat.... Vlastné prvý krát ideme cez týždeň a nie víkend, tak uvidím či sa to oplatí.... Minulý rok sme vychytali sobotu a boli sme až do konca a ten ohňostroj bola nádhera.....

katika108
6. júl 2022

@mischelka226 ahoj prosím ťa, ideme budúci týždeň do Energylandie a chcem sa spýtať, treba meniť eurá? Ako sa tam platí vstupné? Čo je výhodné? Ďakujem 🙏

janai1
6. júl 2022

@katika108 všade sa dá platiť kartou - vstup, restiky, stánky

katika108
7. júl 2022

@janai1 veľmi pekne ďakujem

mischelka226
7. júl 2022

@katika108 nikdy som nemenila... Všetko kartou..... Aj automaty majú na karty (také tie na vodu, keksy, chipsy) dokonca aj sušičky boli na kartu (tie sú väčšinou pri atrakciách kde sa namočite) a vonku majú veľmi veľa pokladni kde sa daju kúpiť lístky, aj pomimo hlavnej budovy .... Odporucam zakúpiť aj lístok na skrinky aspoň pre jedného.... Pri každom máte skrinky, nacitate náramok, otvorí vám skrinku a keď pôjdete spať,tak si ju otvoríte (tam bola sranda si pamätať tie čísla 😀)

mischelka226
7. júl 2022

Odporúčam kúpiť hneď aj lístok za parkovné..... Ak teda budete na platenom.... Lebo potom sú dlhé rady na automatoch.... Dá sa kúpiť aj pri vstupenkenkach. Len my odchádzame vždy až na záver..... Inak možno nie sú rady

liviosa
24. júl 2022

Ahojte a viete mi niekto poradiť čo s vecami? Chcem si brať kabelku pustia ma s ňou na atrakcie? A čo s taškou na veci ako uterák či plavky? Bolo dosť s skriniek vo vnutri? Nebol problém s uložením vecí?
Ďakujem

mischelka226
25. júl 2022

@liviosa pri bazénoch sme ešte neboli, to neviem ako funguje .... Ale inde.... Kúpte si náramok na ruku pri pokladni a tým náramkom si budete otvárať skrinku pri skoro každej atrakcií .... Hlavne si pamätajte čísla 😀 keď z atrakcie vystúpite z druhej strany si zase vezmete veci .... Niekde sú väčšie, niekde menšie tie skrinky.... A keď máme niečo, čo sa nezmestí tak len prebehnete na druhú stranu "vláčika alebo stroja" apoložíte veci ku obsluhe.... Nikde sa cudzí ľudia nedostanú pokiaľ nie sú dva "stroje" ale aj to obsluha pekne zvláda a nikdy nebol problém.... Dokonca niektorý čo majú obuté len šľapky tak sa vyzuju pod svojou sedačkou a pekne to odstavia nad nimi....

dusan008
4. aug 2022

Skriniek je vnutri dost,len je problem,ze na jeden naramok cca4E sa da len jedna skrinka pouzit,a park je obrovsky.My sme mali ruksak,a pri kazdej atrakcii su police pri obsluhe na odlozenie sukromnych veci,pocas jazdy.Na atrakciu vas nepustia niekde ani so sln.okuliarmi.Park v nas zanechal velmi dobry dojem.Vsetko na urovni,vsade cisto,usmernovanie na parkoviskach,bezpecnost,priatelne ceny jedal.Urcite odporucame a pojdeme zas.Len tie cakacie rady na atrakcie.Niekde menej niekde aj cez 30min.Lepsie je ist cez tyzden.Jeden den na park a na aquapark urcite nestaci.

nelinka888
4. aug 2022

Energylandia je super. Všetko tam majú do bodky vychytané, takže tam nie je s ničím problém. Skriniek je tam dosť, tak isto tam majú také bunky, také sušiarne. Nám sa tam moc páčilo, boli sme tam cca pred mesiacom a super

mamina87
11. aug 2022

@dusan008 pekný večer prosím viete mi napísať cca ceny jedál aspoň orientačne ? Ďakujem 😊

ketrinka347
autor
13. aug 2022

@mamina87 skoro ako u nas ale vacsie porcie(je tam restika,a bufety hlavne kebaby ,zapekanky

dusan008
13. aug 2022

Cca 5e za kebab s hranolkami s oblohou. Veľký tanier plný.

simik45
4. jún 2024

Dobrý deň, viete mi povedať či je termálna voda v energylandii? neviem sa dočítať, všade len o atrakciách 🙂

ketrinka347
autor
5. jún 2024

Bola studenaaa tak asi len obycajnq