Dovolenka New York so 7 ročnou

dedoo
1. jan 2019

Ahojte, chystáme sa v lete na týždeň do New Yorku so 7 ročnou dcérkou ubytovanie mame zdarma. Bola niektorá z Vás na takýto výlet? Zaujíma má všetko ohľadom toho ,kde ste kupovali letenky, koľko vás vyšli, aký ste mali rozpočet, kde ste sa stravovali, čo všetko by ste odporučili nám navštíviť? My niesme nároční nepotrebujeme veľa nakupovať oblečenie a tak. Myslite žeby nám stačil rozpočet na týždeň 2000€ samozrejme,že letenky si kúpime osobitne. Ďakujem za vaše rady.

salatik1
1. jan 2019

@dedoo ahoj kamos, 2 tisic usd podla mna bude stacit. Ak Boli sme tam v tomto lete. Dcerka zvladne ja som tam bol prvy krat osemrocny a doteraz mam z tade super spomienky. Hlavne nesetrit na byvani a jedle nie nejake nezdrave vyprazanky da sa tam najest a byvat luxusne ale aj za primeranu cenu. Ja som letenky kupil v zlave na pelikane (dve stali cca 950 eur s poistenim cez aircanada). Odporucam sport (nhl alebo baseball - ten je v sezone extra lacny na listkoch ale jedlonje tam drahe). Zoo a aquapark - v lete , mrakodrap, dobry je aj six flags taky velky lunapark ten je ale v jersey k tomu je nutne pozicat si auto a mat medzinarodny vodicak. Socha slobody tam si rezervujte pedestal skor (ideal aj mesiac vopred) lebo sa to vybookuje. Ak chcete ist do 9/11 memorial (kde boli dvojicky) nechdte tam s dietatom radsej sam ak chvete a o dieta sa postara druhy - je to tazky zazitok. Drzim palce ak si viete vybrat obdobie odporucam len leto.

P.

missdiva
1. jan 2019

@dedoo ahoj, ak chces napis mi spravu, napisem ti vsetko co ta zaujima.