Dovolenka na vlastnú päsť

8. júl 2023

ahojte bola by som vdačná za vaše tipy a skúsenosti. Prosím poradte ubytovania, ktoré máte odskúšané, za rozumnú cenu.
Ide mi o destinácie : Španielsko, Taliansko, Grécko, Chorvátsko
-ideálne viacero apartmánov,
- cca pre 10 ludí
-blízko pláže max do 5 min (ideálne s pieskovými plážami )

tenerifka
8. júl 2023

Termin?

muchotrafka298
8. júl 2023

Ak chces teraz v lete a viacero apartmanov, tak to sa bookuje v zime.... Lebo pre tak velky pocet ludi to nie je len tak zohnat 2-3 apartmany spolu a este pieskove plaze. V Europe az tolko peknych pieskovych plazi nie je. Lebo vacsina ludi si pod pojmom "pieskova plaz" predstavi krasne biele plaze ako v Karibiku, tyrkysova voda a to tu proste v mensom budgete nenajdes.

autor
8. júl 2023

@tenerifka budúce leto júl - august

jasminet
8. júl 2023

tak napr. sardinia a prenajat si vacsiu vilku

autor
8. júl 2023

@muchotrafka298 to mi je jasné , minulý rok sme boli v chorvátsku a neboli sme psokojný preto by som poprosila nejaké tipy ....ide nám len o to aby neboli kamenisté vstupy nečakám karibik :D

autor
8. júl 2023

@jasminet ano dakujem zvažujem ale chcela by som tipy na konkretne ubytovanie na názov 🙂

muchotrafka298
8. júl 2023

Na uvod sa dohodnite s tymi co pojdete, ci chcete ist autom/letecky a ci si tam budete eventualne auto prenajimat. Lebo tie ceny leteniek niekedy nie su uplne nizke a tiez nie je zly napad jak pise @jasminet, ze prenajat si cely dom. Domy si mozes prenajimat aj cez booking.

jasminet
8. júl 2023

aj cez airbnb

autor
8. júl 2023

@muchotrafka298 chceli by sme letecky ...práve preto to chceme takto dopredu riešiť nech vieme ceny leteniek sledovať .....skúsim pozrieť

luccija
8. júl 2023

Napíš @ hagarik myslim, že sa tomu venovala
Ale toto sa ozaj bookuje v zime na jar

emka530
8. júl 2023

Dnes ráno sme sa vrátili zo Sardínie, 10 dní s cestou, vlastným autom a trajektom. Rozpočet plus minus 500eur/osoba, 11 ľudí (3 malé deti) kuk pláže

didush27
8. júl 2023

@emka530 vyzerá to tam parádne, aj my riešime dovolenku autom.. Taliansko
Prosím ťa, ako ste tam mali poriesene ubytovanie? A cestou ste kde všade prespali?

emka530
8. júl 2023

@didush27 cesta na jeden šup, na večer od nás autom do Livorna, 15 hodin...
odtiaľ ráno trajektom do Olbie, 6 hodín, a z Olbie sme mali ubytko pol hodiny autom.

didush27
8. júl 2023

@emka530 ďakujem za odpoveď, pokukáme

autor
8. júl 2023

@emka530 wau to vyzerá super ...a môžte dať aj názov ubytovania ?

ahoj0
8. júl 2023

Europa je plna krásnych miest. Španielsko, juh Talianska alebo Cyprus (Ayia Napa, Protaras) je nádherný a aj cenovo prijateľný. Letenky okolo 100€ (určite ked sleduješ sa dajú aj lacnejsie), a ubytko kukať cez booking. Ja si vždy vyfiltrujem aby sme boli čo najbližšie k pláži a aby malo ubytko dobre hodnotenie. A keď vyberiem ubytko pozerám čo je v okoli, aké pláže. Pripadne ešte cez Google Earth prebehnem s panáčikom po nasnímaných uličkách v okoli ako to tam reálne vyzerá. Ak som spokojná bookujeme.

emka530
9. júl 2023

Názov je apartmány Le Canne, ale my sme mali ubytko booknute už pol roka, cez Ludor.sk.

murko12
9. júl 2023

Chcela by som sa opitat koľko má vyjde apartmán Taliansku pre 5 osôb 0ri mori

murko12
9. júl 2023

Napríklad Rimini alebo Bibione dakujem

ahoj0
10. júl 2023

@murko12 kukni na booking alebo airbnb. To je strašne individuálne. Každý mame iné potreby, ja musím mať bazen, a musí to aj trošku vyzerať, nech sa tam dobre cítim, väčšinou všede v Európe kde som zatiaľ bola nás stalo ubytko okolo 3000€ na 7-10 dni. Ale určite sa dá aj za menej ale aj za viac.

kulumulu123
10. júl 2023

Airbnb.com resp booking.com najdes apartmany kdekolvek na svete... Chodim takto pisl 20r ale ak chces, aj dobru cenu tak na letnu dovolenku sa bookuje niekedy dec-februar 😁