Dovolenka na Slovensku so štvormesačným a štvorročným dieťaťom

adka12
4. júl 2013

Baby poradte prosím niečo kam ísť na dovolenku s dvomi detičkami? Slovensko moc nepoznáme, lebo vždy chodíme na dovolenky k moru, ale tento rok máme malé bábo tak ostaneme tu na SK. Poradíte mi prosím nejaké fajn hotely, apartmány niečo vhodné pre deti s ihriskami, atrakciami? Je niečo vhodné pre detičky v Tatrách? Kam ísť na výlet v Tatrách, resp. okolí do 100km - kúpanie, ihriská atd...
Ďakujem za tipy 😉

lucinka1104
4. júl 2013

V minulom čísle Dieťe bola reklama na priatelský hotel k deťom Hotel Gold Terchová na izbe postielky detské ihrisko nie len veľké dnu v hotely ale aj vonku,poníky, skákací hrad, preliezky, hojdačky....v jedálni detský riadik, poháriky, animačné programy všetko je tam prispôsobené deťom ...www.detsky-hotel.sk
@adka12

lucinka1104
4. júl 2013

@adka12 je tam aj bazén samozrejme a inak Štúrovo, Senecké jazerá, ZOO BA, Donovaly, Tatry, Slov. Raj ....

adka12
autor
4. júl 2013

@lucinka1104 no najradšej by sme išli niekde do Tatier a odtial na výlety, len so 4 mesačným bábom to musíme nejak prispôsobiť, kedže budeme chodiť s kočíkom

terezka1947
4. júl 2013

@adka12 my sme boli s prvykrat polrocnym v Tatranskej Lomnici...je tam vela chodnikov,kociar uuuplne v pohode,dlhe prechadzky....no a aj neskor nam to prislo ako naj lokalita,lebo s kociarom to bolo najpohodlnejsie 😉
inak ked by som mala odporucat hotel,tak Tulipan a Atrium....celkom ok pristup....ale neodporucam jeden penzion v centre-maju ho manzelia so psami..neviem uz nazov-katstrofa,co sa cistoty tyka 😒 no,mozno sme mali iba smolu 😠
keby som mala zvazovat aj inu lokalitu...napr. Slovensky raj....hotel Raj...taku cistu izbu a kupelnu som davo nevidela,zlata obsluha...pekna priroda....akurat,ze je to tam skor na prechadzky,turu....a v zime lyze...kociar sa da,ale menej pohodlne

adka12
autor
4. júl 2013

@terezka1947 a kde sa dá ísť z lomnice? Sú tam aj nejaké atrakcie pre staršie deti, resp. niekde v blízkosti?

terezka1947
4. júl 2013

@adka12 mozte Strbske pleso...atrakcie pre deti..hm,poviem ti,ze neviem...lebo nejako som sa na to nezamerala...akurat je tam bobova draha,to jedine mi napada..ale tak neviem ci by to bolo pre teba vhodne,neviem ake velke dieta mas...jaaj,myslim,ze na Strbskom bol rozlozeny vtedy nejaky kolotoc a kadejaky srandicky na vyblaznenie deti...aj nafukovaci hrad a aj trapmolina...ale ci je to stale,to neviem 😒

kimmie
4. júl 2013

@adka12 My sme boli minule leto v Patinciach, mladsi mal 6 mesiacov a boli sme velmi spokojny. Starsi mal 5 rokov a bol najstastnejsi ze moze co najviac casu travit vo vode, on je taka ryba. Z hotelovej izby sme chodili v zupanoch az k bazenom, aj s kocikom. Dobre tam varili a boli tam aj animatori pre deti. Zabava pre deti pocas dna a aj vecer. Vonku bolo mensie ihrisko, pieskovisko s animatorkou (ona sa tam normalne hrala s detmi v piesku), trampolina. Dokonca mali aj konferencnu miestnost s hrackami a tam sme mohli starsieho na chvilu nechat. V hoteli mali aj detske postielky. Tiez poriadali vodny aerobic pre zeny, v hoteli bola aj kadernicka, kozmeticka (dalo sa objednat), bol tam aj wellness. Mozno to vide trochu viac, ale zasa tam nebolo az tak vela ludi. My tam tento rok pojdeme zasa a moj starsi sa uz nevie dockat😉.

http://www.wellnesspatince.sk/sk/home/

sandrika1986
5. júl 2013

My sme boli minulý rok s najstaršou dcérkou v Liptov.Jáne, konkrétne hotel Avena. Tam sme boli na predĺženom víkende. Boli sme spokojný. Poriadajú aj akciové pobyty na víkendy a na týždňový pobyt. Postieľka je tam k dispozícií, služby sú dobré aj personál. Strava tiež. Čistý vzduch,krásna príroda, vyhrievaný bazén vo vnútri je tam, detský kútik a vonku je detské ihrisko s preliezkami. Tento rok tam ideme, ale už na akciový týždňový pobyt. A ideme už aj s najmladšou 10 mesačnou dcérkou. 🙂 http://www.avena.sk/home.php a keď si klikneš na hotel avena tak tam je kolónka cenník alebo akciová ponuka 😉

katka0905
5. júl 2013

my sme boli v Tatrach - Strbske Pleso - s dvojmesacnym babom 🙂 super bolo, aj trasy su tam dobre pre kocik.

katka0905
5. júl 2013

@adka12 zo Strbskeho Plesa sa da ist s kocikom na Popradske pleso... mozno aj inde, to neviem... alebo sa prechadzat okolo jazera s kocikom.

veronicka88
5. júl 2013

odporucam relax hotel Sojka v Malatinach, maju aj baby kupanie:Da da sa odbehnut do Besenovej aj do Tatralandie😉