Dovolenka na Slovensku - opatrenia

hlupy86
16. júl 2021

Ahojte, za 2 tyzdne ideme na dovolenku do Tatr. Lomnice, teda vramci SR. Zaujima ma, ci ked sa budem chciet ist niekam najest, pytaju testy. Prip. na kupalisku. Konkretne ideme do hotela Lesana, tak ak tam niekto v poslednom case bol, ci pytaju testy pri ubytovani. Samozrejme si tam budem aj pre istotu volat, ale skorsia informacia ma potesi😉Dakujem

unicornlady
16. júl 2021

Nie, nikde nepýtajú testy (čo sa takýchto služieb týka, ja som napr. bola teraz v kine), odkedy sa za testy platí, kto by to potom aj platil, len aby mohol napr. do kina, na kúpalisko...? čo som pozerala, tak ani jaskyne nemajú už napísané testy (to by sa riadne všetko predražilo, keby ide celá rodina, že lístky aj testy)

rora
16. júl 2021

Ono si treba asi priamo danu prevadzku preverit, my sme sa vratili pred par dnami zo zapadnych tatier, v akvaparku v Oraviciach pytali 24h antigen test,alebo 72h pcr ci zaockovanie, tak sme sa na to vykaslali, vo vedlajsom malom kupalisku bez testu. zrejme preto,ze su tam len vonkajsie bazeny. co sa tyka restauracii, boli sme len v takych kde su terasy a da sa byt bez ruska.

matapo
16. júl 2021

...ja som sa teraz vratila z kupelov, ziadne testy ani potvrdenia ani pred nastupom, cely wellness bez potvrdeni, bez testov, e tiez. Celkovo vsade kopec ludi, restiky tiez dost preplnene aspon tie vychyrene, ziadne ruska nikde. Ani v obchodikoch, vsade kazdy bez rusok, kazdy je rad ze ma hosti, ze ma trzby, ruska nik neriesi. Az som zly pocit mala ze v ramci krajiny zijeme absolutne bez akychkolvek opatreni ... a hoc aj na strankach niektorych termalov bolo vstup len s testom alebo len ockovani, v skutocnosti to nekontroloval nik.

vamajka
16. júl 2021

@matapo smiem vediet z akych kupelov si sa vratila?

queen_mary
16. júl 2021

V hoteli patria pytali test na recepcii pri checkine

janinah
16. júl 2021

@matapo bola si ako samoplatca alebo na doporučenie od dr?

filili
16. júl 2021

My sme boli na dovolenke vo wellness hoteli, nepýtali žiadne testy, normálne všetko fungovalo - reštaurácia, bazény, sauny, nič sme nepotrebovali, testy ani rúška.

kkovacovak
16. júl 2021

@queen_mary od nás nepýtali. Minulý týždeň sme sa odtiaľ vrátili. To je čerstvá info?

queen_mary
16. júl 2021

@kkovacovak my sme boli zaciatkom juna este. Vtedy teda pytali.

kkovacovak
16. júl 2021

@queen_mary aha tak teraz by už pýtať nemali. Teda aspoň od nás to nikto nechcel ani do wellnessu

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matapo
16. júl 2021

@janinah samoplatca

matapo
16. júl 2021

@vamajka Rajecké Teplice

vamajka
16. júl 2021

@matapo v Kovacovej, Trenc. Tepliciach, Bojniciach pytaju testy

lubmar
16. júl 2021

My sme aktualne v Tatr. Lomnici, chodime po Tatrach, jaskyne, lanovky, hotel. bazen, hrady, restiky, nikde nikto nic nepyta, nekontroluje..

zontik
20. júl 2021

@vamajka prosim ta, kde v Bojniciach pytajú testy? Zaujima ma najmä hrad, zoo, a to kupalisko pod hradom.dik

filili
20. júl 2021

@zontik v ZOO nepýtajú

vamajka
20. júl 2021

@zontik do vnutornych priestorov kupelov

tncka
20. júl 2021

@hlupy86 turcianske teplice aquapark pytaju,v liecebnom dome ponukaju Ag test za 15e na osobu,z toho vyplyva ze tam netreba chodit lebo sa to neoplati uz vobec kedze vstupne je drahe a plus testy,no ved ich to rychlo prejde🙈🤣🤣

zontik
20. júl 2021

@filili dik

zontik
20. júl 2021

@vamajka dik