Dovolenka na Slovensku 2012

gallina
27. mar 2012

Môže niekto poradiť kam ísť na dovolenku v lete s deťmi vo veku 6 a 1 rok?... Napíšte prosím vaše skúsenosti, proste všetko čo vás napadne. Ďakujem. 🙂

annika
6. apr 2012

@gallina AHoj, neviem z ktorého kúta Slovenska si, ale keď máte radi termálnu vodu a rodinný apartmán tak Dunajská Streda www.caravancamp.sk 😉 😉 😉 😉

mata128
6. apr 2012

My sme boli 2roky dozadu vo Velkom Mederi v termalparku a bolo tam perfektne.urcite len odporucam

gallina
autor
6. apr 2012

@annika
@mata128 Ďakujem za tip, určite pozriem a preštudujem.... 🙂 Som z východu..... 😉

mata128
6. apr 2012

@gallina no 6 rocnemu by sa v mederi urcite paci a je to tam tak krasne prerobene,su tam aj malinke smyklavky do vody,urcite aj s tym rocnym drobciatkom by sa vam tam pacilo.stastny vyber prajem

kvietok23
6. apr 2012

ahoj,pozri si www.rekreacnydom.sk 😉

gallina
autor
8. apr 2012

@mata128 vieš mi poslať nejakú stránku, nech preštudujem? Ďakujem..... 😉

mata128
8. apr 2012

@gallina thermalcorvinus.sk ubytovanie som si zajednavala privatne,su tam neobmedzene možnosti ubytovania.popozeraj,je tam fakt nadherne a aj ked nahodou prsi,deti sa tam urcite nenudia

ivkapon
11. apr 2012

@gallina odporúčam Liptov, hotel Avena, penzión Horec, penzión Alžbeta.

jankanelka
11. apr 2012

ja som bola s dcerkou min. rok v Nizkych Tatrach-hotel Junior, maju detsky kutik, v lete boli aj animatorky 2X v tyzdni, bolo to super, bazen vo vnutri, vonku je detske ihrisko (preliezky, hojdacky, trampolina, smykalky), blizko je Tarzania (lanovy park - to by mohol starsi skusit, je tam aj pre deti), lanovka zo Zahradiek (chodili aj s babatkami), Vrbicke pleso - pochodite aj s kocikom, pripadne ak mate auto tak Besenova thermal park, inak v Nizkych Tatrach su aj jaskyne, ale s drobcom nie, ten starsi by uz mohol, ist.
Alebo na jesen sme boli vo Vratnej - hotel Gold - ten ponuka aj 10% zlavu na cely pobyt, ak mas kupon z casopisu Dieťa. Tiez je tam lanovka na Chleb (kabinkova), krasne prechadzky do okolia, Tiesnavy, betlehem kusok od Vratnej ci Vychylovka (treba auto). V hoteli je detsky kutik priamo v restauracii (do restiky mozete ist ja s kocikom), vonku pieskovisko, trampolina, smykalky v zahrade, prijemny personal, aktivity pre deti

tatiana7
12. apr 2012

@jankanelka Ahojky, my organizujeme rozpravkove rodinne pobyty aj s baby plávaním a zážitkovým programom v lese, pozrite CK Šašovinky rodinnevikendysk
Najbližšie akcia ZVIERATKOVO

1lussy1
29. máj 2012

ahojte a neviete o nejakej chate najlepšie s bazenom?

janinah
11. jún 2012

@gallina ja rozmýšľam o tomto na predlžený víkend http://rybnikysnina.webnode.sk/fotogaleria/

vivusika
11. jún 2012

@ivkapon boli sme minulý rok v Avene a bolo fantasticky 🙂

gallina
autor
12. jún 2012

@janinah krásne kúpalisko, ja už dovolenku mám vybratú... 😉

jana3
3. júl 2012

Viete mi prosim niekto poradit nejaku vhodnu turu pre stvorrocne dieta v Slovenskom Raji? Mozu byt aj rebriky, ale nejake moc nebezpecne retaze radsej nie....
Dakujem

jajo25
9. feb 2013

My sme boli v Podhajskej a velmi sa nam pacilo. Termalne kupalisko, bazen s vlnobitim a pre nase deticky bazen pre deti a pre starsie bazen s aktivitami ako vodna lavka a tiez kopu aktivit v arealy. Ubytovany sme boli v jednej chatke z tadialto http://vadas-sturovo.viom.sk/ubytovanie-chatky-... . Tento rok planujeme dovolenku znovu v tomto stredisku.