Dovolenka na ostrove Krk

25evita
16. júl 2024

Ahojte, chcem sa opýtať. Ideme s deťmi (10,12) prvýkrát do Chorvátska a na ostrov Krk. Chcela by som sa opýtať resp. poprosiť o rady, ak tam niekto bol. Čo je tam zaujímavé, čo navštíviť v okolí, kde sa dá fajn najesť.... Ďakujem

janinque
16. júl 2024

My sme boli pred pár rokmi v Malinskej - pekné mestečko, ale viac sa mi páčilo priamo v meste Krk. Pobehali sme asi väčšinu pláží na ostrove, myslím, že si tam vie nájsť každý to, čo mu vyhovuje. Celkovo sme boli spokojní, ale raz nám stačilo. S takýmito väčšími deťmi by som zvážila ísť aj nižšie. Ale prajem krásnu dovolenku ❤

mamickalisticka
16. júl 2024

@25evita krk je celý krásny. My sme boli v Baške, veľmi sa mi páčilo. Vraj aj na na starej baške je krásne, tam zasa bola kamoška.

brendaa
16. júl 2024

@janinque Malinska je moja srdcovka, večer parádny program v meste veselo v prístave. Kde ste boli pls ubytovaný?
@mamickalisticka Baška je nádherná 😍 asi najkrajšie more❤ rušné letovisko

janinque
16. júl 2024

@brendaa podarilo sa mi dohľadať v mailoch, bolo to 2018 a ubytovaní sme boli tu: https://www.apartmani-hrvatska.com/osobna.asp?B...
Ale nebola som moc spokojná s čistotou apartmánu.

brendaa
16. júl 2024

@janinque ďakujem ❤

lauriinkaa
20. júl 2024

My sme práve tu, ubytovaní sme vo Vantačići - Malinska. Pobehali sme aj viacero pláži, no najviac sa mi páčilo v Baške - Vela Plaža, požičali sme aj lehátko so slnečníkom, 30€. Pekné pláže majú aj Nijvice, ak to dobre píšem a tiež lehátko 30€. Boli sme v meste krk, pekné historické mesto, no krajšie je Vrbnik, úzke uličky atď. Je tu aj jaskyňa Bišurejka, vstup 6 eur. Za zmienku stojí aj Soline, kde je liečivé bahno na kĺby. Viac asi neporadím, lebo sme behali aj na nie ideálne prístupné miesta, kde bolo naozaj málo ľudí a kľud 😊 pripájam aj pár fotiek.

brendaa
20. júl 2024

@lauriinkaa Baška ❤️mne sa aj v Krku páčilo 😊

lubicakl
21. júl 2024

@lauriinkaa aj my sa chystáme prvýkrát na Krk..prosím ťa, aký je vstup do mora pre deti? Pozvoľný?

lauriinkaa
21. júl 2024

@lubicakl podľa toho v akej lokalite, na akej pláži, na krku je ich fakt veľa 😊

marite
22. júl 2024

je na Krku prosim vas pitná voda vo vodovodnom kohutiku?

cechovamon
22. júl 2024

@marite ano,je pitná

cechovamon
22. júl 2024

@lubicakl v Baške je vstup pozvoľný,treba ísť na pravú stranu pláže,časť Zarok,my sme boli tento rok už tretíkrát

cechovamon
22. júl 2024
lubicakl
22. júl 2024

@lauriinka ideme na Vrh

lubicakl
22. júl 2024

@cechovamon super , ďakujem 😉

nikasmile
22. júl 2024

Baška....ale pláž je riadna plnka 😀 mesto je pekné veľmi.