Dovolenka na ostrove

29. sep 2024

Ahojte, synovia chcú ísť na ďalšiu dovolenku na ostrov 🙄 dajte nejaké tipy, kde ste boli spokojné. Môže to byť v okolí Európy (Stredozemné more, Atlantický oceán) aj blízko Afriky z oboch strán.

h2
29. sep 2024

Prepáč, nedalo mi: poďte do Štvrtka na Ostrove. 😁

marcella1979
29. sep 2024

bola som spokojna na Azorskych, tenerife, kanarskych, sicilii, korfu, santorini, lofotskych ostrovoch aj na svalbarde. zalezi na tom, co mate radi, preferujete, pozadujete....

dskjhfdlkdjhl
29. sep 2024

Madeira.

gabriellka
29. sep 2024

@h2 😂😂😂😂😂😂 toto ma pobavilo
A k otázke. My sme boli na rodose. Spokojní veľmi. A chcem pochodit všetky grécke ostrovy. Resp ak nie všetky tak zakyntos, thasos a pod určite

h2
29. sep 2024

@gabriellka Aj som váhala, či to sem napísať, o takéto "srandičky" asi autorka nestojí. Ale hneď som si spomenula, ako sme boli vo Štvrtku na Ostrove, keď bol syn ešte malý, mal tam futbalový zápas. A bol hrozne sklamaný, že tam nie sú pláže a palmy. 😁

lauriik
29. sep 2024

Mauricius je za mna nadherny.
Z Europy napr. Sicilia, Sardinia, Malorka, Azory,...

lindous
29. sep 2024

V pláne je Madeira, tú mám momentálne vysnívanú... a zaleží asi čo od dovolenky očakávate, z toho čo som navštívila boli Kanárske, Mallorca aj Zakynthos fajn, všetky mali svoje čaro v niečom inom 🙂

autor
29. sep 2024

@h2 ze nestojim o taku zabavu? Jasne, ze ano! Ani som nevedela, ze mame taku obec. Vezmem tam chalanov v zime a poviem, ze to je ich dovolenka na ostrove 😂

maranco
29. sep 2024

@h2 tých ostrovov tu máme viac, ani som o všetkých nevedel
Blatná na Ostrove DS
Dedina Mládeže - Malý Ostrov KN
Kolárovo - Veľký Ostrov KN
Lúč na Ostrove DS
Michal na Ostrove DS
Okoč - Jánošíkovo na Ostrove DS
Okoličná na Ostrove KN
Ostrov PN
Ostrov SO
Štvrtok na Ostrove DS
Trstená na Ostrove DS
Vrakúň - Nekyje na Ostrove DS
Zlatná na Ostrove KN

mirage
29. sep 2024

@marcella1979 wau, Lofoty, Swalbard?

autor
29. sep 2024

@lauriik Mauricius je nadherny, uz som po nom pokukovala🫣

gab1sol
29. sep 2024

Možností je veľa, skús bližšie špecifikovať - kde sa chlapcom páčilo, čo je pre vás podstatne… za mňa osobne grécke ostrovy. 😉

autor
29. sep 2024

@gab1sol podstatne je, ze ich az tak nebavia tobogany, skor poznavacie zajazdy. Ale zas, chcela by som aspon par dni aj pri teplom mori lezat

jaja20
29. sep 2024

Odporúčam Cyprus, Sardíniu, Sicíliu, Mallorcu, Kapverdske ostrovy, v Grécku je kopa ostrovov, tak tam napríklad Krétu, Zakynthos, Rhodos, Kos, Thassos, z kanárskych Fuerteventuru a nádherná je aj Djerba v Tunisku. V decembri ideme na Zanzibar, len tam je už dlhší let. Ak by si chcela vedieť niečo konkrétne, kľudne mi napíš 🙂

h2
29. sep 2024

@maranco Áno, jasné, že ich je viac, aj ja žijem na ostrove (na Žitnom Ostrove), len to nemáme v názve obce. Ten Štvrtok som spomenula kvôli tej príhode so synom (že čakal palmy a pláže). 😄

autor
29. sep 2024

@jaja20 Kapverdy ktory ostrov? Boa vista alebo Santa Maria?

gab1sol
29. sep 2024

Tak na mňa najväčší dojem zanechal práve Rodos, tiež Fuenteventura - na oboch je aj čo vidieť a pocestovať. Veľmi pozitívny dojem zanechal aj Sal na Kapverdoch, ale ten je maličký na poznávačky. Láka ma aj Madeira, ale tú by som chcela aj pochopiť, tak čakám, kým deti podrastú, aby sme si to užili spoločne. 😉

muchotrafka298
29. sep 2024

Zalezi na tom, aka je tvoja predstava dovolenky. Pretoze Madeira ani Azorske ostrovy nie su destinacie na letne kupacie dovolenky. Atlantik je studeny a su to ostrovy na chodenie a poznavanie, nie na lezanie pri mori. Takze je dolezite aj upresnit, ze co od toho vlastne cakas, ci chces letnu kupaciu dovolenku, poznavacku.

jaja20
29. sep 2024

My sme boli na Boa Vista v hoteli Riu Touareg a boli sme veľmi spokojní. Na Santa Maria sa od nás nelieta, ale ešte aj na Sal.

jaja20
29. sep 2024

A ak teda chlapci chcú aj niečo spoznať,tak Malta je na to super. Hotel s asi jedinou krásnou pieskovou plážou je Seabank resort & spa.

floren
29. sep 2024

Tiež odporúčam Thassos, je tam veľa veci na spoznávanie a väčšinou pri pláži. Doobeda poznávacie,poobede pláž

mclissa
29. sep 2024

Madeira je celorocny ostrov. Kupali sme sa v Januar, Marec, Jul, August, September aj v November. Madeira je ostrov nie na all inclusive, tam treba prenajat auto a vzdy je co vidiet.
Mallorca, Zakyntos, Rodos, Menorca, Ibiza, Mykonos, Ischia, Procida, Capri, Sardinia, Sicily, Malta, Azores, Crete sme boli iba od Maj-September cize kupacia sezona, neviem porovnat, pochodene mame.
Mauricius je super, neviem co ocakavate od dovolenky, podla toho vybrat stranu. Zanzibar bola pekna dovolenka tiez - Nungwi side.

katica06
29. sep 2024

@h2 veď Ostrov je mestečko pri Karlových Varoch, náhodou je tam pekne

cacianka
29. sep 2024

@floren dedinka Kastro ...👍

ninusa221
29. sep 2024

Cyprus bol nádherný aj keď my sme boli na ten tureckej strane tak si chvália aj tú grecku.

floren
29. sep 2024

@cacianka a plnené cuketove kvety u Kostasa 🤤

cacianka
29. sep 2024

@floren toto som nejedla, kamoška spomínala.
Aj ten ženský kláštor je top miesto, Teologos , ale na Cypre (juh )je neskutočne viac gréckych miest na spoznávanie. Thassos máš na týždeň, Cyprus na mesiac .

floren
29. sep 2024

@cacianka ešte Alyki, Limenas,Panagia, Kazaviti, Rachoni a kopa ďalších. Ktorý teraz myslíš? Ten kde žije tá jedna mníška alebo archanjela Michaela?

cacianka
30. sep 2024

@floren Michael