Dovolenka na Menorce

sanny2993
4. júl 2023

Ahojte. Tohtoročnú dovolenku už máme za sebou a pomaly sa začínam obzerať po budúcoročnej 😃 v poslednej dobe na mňa z každej strany vybieha toto krasne miesto - Menorca. A tak vás chcem poprosiť o vase skúsenosti a recenzie na tento ostrovček. Zaujíma ma či je vhodný na dovolenku s, v budúcom roku 3 ročným synčekom. Či je to drahá záležitosť, s akou cestovkou máte dobre skúsenosti a aj s akým hotelom. A tiež kedy je ideálny čas na kúpu dovolenky na tomto mieste, najlepšie ceny. Chceli by sme letieť v júni/júli 🙂🙂🙂

birika
4. júl 2023

pridam sa 🙂

ewula192
4. júl 2023

my sme boli minulý rok bez deti boli sme v hoteli Club Hotel Aguamarina
všetko ok
mne sa v hoteli veľmi páčilo bývali sme v novšej časti aspoň čo sa kuchyne dá povedať (dizajn) vždy sme chodili jesť medzi prvými lebo sme boli hladný :D hotel bol krásny a výhľad božšký za mňa jedlo v hoteli super čo sa týka snackov tak tie boli pre mňa slabšie ale človek si vybral ak chcel pre deti same také vypražené veci zmrzka ale aj ovocie 🙂
v bazénoch sme sa nekúpali ale pre deti boli podľa mňa ok boli tam aj tobgány
more krásne pláž prefektná
na nejaký nočný život to mesto neni ale tak to asi iba hlavné mesto a druhé najväčšie mesto (odporúčam si ísť pozrieť za jeden sa dá prejsť celý ostrov autom 🙂)
menorca bola krásna za pár rokov sa určite vrátime 🙂 nič neostala dlžná svojej sestre Mallorke 🙂

kratucka
4. júl 2023

akurat vcera sa mi odtial vratila kamoska a velmi si to tam pochvalovala. krasne fotky ukazovala, pozvolny vstup do mora a deti prakticky v bazenoch ani neboli, len v mori

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanny2993
autor
4. júl 2023

@maros313 mám pred tým rešpekt keďže ideme s malým dieťaťom a mám rada veci pod kontrolou 😀😀😀

aksalka79
6. mar 2024

@ewula192 prosim ta,cez aku cestovku ste boli?