Dovolenka na Kréte - rodina s deťmi

monika311
27. jan 2019

Ahojte.Poradte mi prosím vás peknú destináciu vhodnú pre rodinu s deťmi na Kréte.Niečo hneď pri pláži,piesok,čisté more,dobré jedlo...Najlepšie aj názov hotela.Ďakujem.

martinka13
27. jan 2019

Creta Maris. Spĺňal všetko, čo sme očakávali pre pobyt s deťmi (v tom case 2 a 8). A hlavne je na zaveternej strane.

amenka77
10. feb 2019

@monika311 za mňa, jednoznačne hotel mare monte beach, hneď pri nádhernej pieskovej pláži a slovenské animatorky

oli_
14. júl 2019
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

ahoj! Hotel ti neviem bohužial poradiť, ale v tomto článku sú super tipy na pekné oblasti na dovolenku na Kréte, pekné pláže a aj tipy na výlety: http://www.dovolenka-pri-mori.sk/bajna-kreta-opradena-legendami-a-mytmi/

marcelatt
25. feb 2020

@amenka77 ahoj, zvazujeme ist do tohto hotela teraz v lete, prosim vies poradit, ake bolo to ubytovanie? nebol ten hotel taky stary, proste starina? lebo malokde sa da pozriet budova, izby atd...a este otazka, pri vstupe do mora boli kamena alebo more je siroko-daleko piesok? dakujem

monika311
autor
25. feb 2020

@marcelatt my sme boli min.rok.na zakyntose hotel plaza bay ma sice len 3*** ale je to slovensky hotel cisty jedlo dobre bolo s cohi vyberat a ta plaz neopisatelne krasne ciste more.take som este nevidela ziadne kamene len musle na pobrezi korytnacky no krasa.boli sme na vylete na najkrajsej plaz v eu laganas.odporucam vsetkymi desiatimi 😀👍

amenka77
25. feb 2020

@marcelatt ahoj, bol tam piesok, miestami nájdeš kamienky ale viac menej čistý piesok. Izby úplne v pohode, kovania posteľ, sestra mala prerobenu kúpeľňu ,my sme nemali no nevadilo nám to. Je to naozaj veľmi kvalitný hotel,určite nebudete lutovat

amenka77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amenka77
25. feb 2020
marcelatt
26. feb 2020

@monika311 ale tento hotel nie je uplne na plazi, ci ma svoju plaz?

marcelatt
26. feb 2020

@amenka77 dakujem, este otazka...strava a hygiena ako? ziadne zaludocne problemy, spinavy riad atd?

amenka77
26. feb 2020

@marcelatt písala som správu, žiadne žalúdočné problémy, strava je famózna,pečú vlastne pečivo

monika311
autor
26. feb 2020

@marcelatt je asi minutu peso od plaze

u2jana
3. feb 2022

@amenka77 ahoj rozmyslam na dovolenkou v monte mare, v recenziach som citala ze je tam studene more a maly bazen. Je to tak? Chceme ist v juli, moc tam fuka? Nejaky aspon maly tobogan tam nie je?

u2jana
3. feb 2022

@monika311 ahoj cez aku cestovku ste boli na zakyntose?

monika311
autor
3. feb 2022

@u2jana ahoj cez hydrotour ale to este v roku 2019

amenka77
3. feb 2022

@u2jana ahoj my sme boli v auguste, more bolo teplucke, ale boli väčšie vlny v niektorých dňoch. Tam moc nefukalo, keď sme sa boli pozrieť na pláž elafonisi ,tak tam bol taký vietor , že som pochopila čo je to vietor, bazén úplne postačujúci, žiadna tlačenica. Tobogan tam nebol, možno teraz spravili, za mňa vynikajúci hotel s perfektnou stravou