Dovolenka na Balatone

evakovacova
1. júl 2016

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či by ste mi vedeli poradiť nejaké miesta na Balatone, kam sa dá isť s deťmi... najlepšie nejaké už odskúšané aj s kontaktom... Ďakujem ;)

jancazvalova
1. júl 2016

Aj ja by som velmi rada pocula vase nazory a rady kde je dobre ist na Balatone, taktiez sa tam chystame🙂

lilu74
1. júl 2016

na balatone su 2 vychytene casti - siofok - pre mladych, kde su zabavy, diskoteky, bary do rana🙂 a fured, ktory je pokojnejsi, skor pre deti s rodinami, su tam promenady, krasne namestie, pristav, moznost lodkovat sa, prejst lodou na druhu stranu balatonu, su tam aj kupaliska s plnou vybavenostou, vstup do balatonu je pozvolny, dlho je len pieskova plaz, cize sa vo vode "vymocia" aj deticky🙂a komu nevyhovuje kupat sa v jazere, su k dispozicii bazeny bud hotelove alebo na kupalisku, je to tam za posledne roky krasne vybudovane a nie je to daleko🙂na nete je plno chat, hotelov, apartmanov a penzionov, ale su uz vacsinou v tomto case plne obsadene, ale skuste urcite sa nieco najde ja balaton len odporucam🙂

evakovacova
autor
1. júl 2016

@lilu74 Ďakujem vám veľmi pekne :D hádam ešte niečo nájdeme... ;)

tortelinka
1. júl 2016

@evakovacova my sme boli v siofoku, super bolo

prevenar
1. júl 2016

urcite bezpecnejsie a lacnejsie ako Turecko 😉

kajca84
1. júl 2016

@evakovacova my chodíme kazdy rok,najcastejsie Sme ubytovaní v Balatonalmádi,odtial chodíme do Balatonfüred,Alsóörs,Tihany nesmieme vynechat,nádherny vyhlad a vynikajúca zmrzlina.Ja si myslím,ze kúpaliská sú dobré aj pre deti,majú aj ihriská.
Tu je kopec ubytovaní,urcite bude este nieco volné