Dovolenka Murter alebo Ciovo

adri3155
11. jan 2022

Vie niekto poradiť viac o ostrove Ciovo okrug gornyj a ostrove Murter? Kam radšej s deťmi?

dominidi
11. jan 2022

@adri3155 na ciovo by som nesla ani zadarmo..

zapalkazapalkova
11. jan 2022

@adri3155
Na Murteri je plaz, kde je plytka voda dost dlho, takze je tam teplejaia voda a sa deti sa tam vyclapkaju. Cele je to kopcovite a su tam aj nejake stanky v pristave a pod...ale boli sme pred 5rokmi cca 😁. Bolo tam pekne, ale nechcelo sa nam chidit tolko do kopca z plaze domov 😂

simonkazga
11. jan 2022

My sme boli na Ciovo Okrug Gornij a bolo to nadherne. Pochodili sme aj prirodu, aj viacero plazi.

loveocean
15. jan 2022

@adri3155 ahoj Murter mozem len odporucat.", chodime tam pravidelne a ostrov mame prejdeny. Mas tam veľa pláží na výber, je tam aj piesková Slanica, ale ako sa píše vyššie ostrov ke kopcovitý. Zvoľ preto ubytko buď Jezera niekde pri pláži tam sú kamienkové a teple more na vonkajšej strane ostrova smerom na otvoreme more je more o dva stupne studenšie cca niekedy aj. Tisno nepozeraj tam nie su veľmi pláže. Pozri si ešte ubytovanie v Betine východné pobrežie ostrova Murter je tam siahodlhá kamieková pláž s kopou ubytovania v prvom rade pri mori, ale ak chceš ist v lete treba pozerať už aj.

adri3155
autor
15. jan 2022

@loveocean ahoj. Hľadám aj niečo také kde je veľa reštaurácií a ihrísk pre deti atď..kde to najdme

adri3155
autor
15. jan 2022

@dominidi prečo?? A čo Biograd na moru alebo Primosten?

habibim
15. jan 2022

@adri3155 primosten pre deti ako stvorený. Najma zátoka.. Teplejšia voda pre deti ako smerom na otvorené more.. Aj veľa atrakcií pre deti

dominidi
15. jan 2022

@adri3155 ciovo je pre mna prepchate miesto, nie prilis ciste more kedze sa na mnohych miestach vypusta kanalizacia do mora. Nebola stavana na taku zataz.

Jednoznacne aj ja odporucam Primosten, vela moznosti pre deti aj v okoli ak budete chciet vylet.

zuzinabila
1. feb 2022

Ciovo spokojnost ale davnejsie,mali sme betonove platne ako plaz,pre vacsie deti fajn.do Trogiru rataj so zapchou kazdy vecer🙂 Murter ma peknu prirodu ale inak ma nezaujal,zdal sa mi spustnuty,akoby sa tam zastavil cas,budovy opustene,nic moc

robinotina
11. jún 2022

@dominidi preco??dakujem

monikazso
11. feb 2023

@dominidi mozem sa opytat kvoli comu by ste uz nevolili ostrov Ciovo? Mame tam predbeznu rezervaciu.

palomka
11. feb 2023

@adri3155 my sme boli na Čiovo Okrug Gornji minulý rok. Ubytovanie bolo trosku na kopci ale nie ďaleko od plaze. Pláž bola dlhá a rôzne občerstvenia tam boli. Poobede boli vlny, doobeda skôr kľudne more. Chodili sme pešo do Trogiru, cca 30minut. Nám sa tam páčilo. Boli sme pozrieť aj inú pláž, tam bolo tiež pekne. Ale kamarátka bola na inej strane ostrova a tam bolo strašne pusto. Takže keď Čiovo, tak len Okrug Gornji. Dcéra sa nemohla kúpať, tak jej sa páčilo, že na pláži bol internet 😄

palomka
11. feb 2023

@adri3155 Biograd aj Primošten je veľmi pekný. Biograd je taky živý, rôzne pláže. Boli sme 2x. Je tam všetko, či na pláži alebo v meste. Primošten sme navštívili minulý rok. Pláž sa mi zdala mala, úzka... Boli sme doobeda a nevedela som si ani predstaviť ako by tam bolo poobede keď prídu ľudia na pláž, pri centre. Ale prostredie pekne.