Dovolenka letecky v EÚ

3. jún 2024

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť nejakú dovolenku 2 dospelý plus 1 dieťa letecky vrámci EÚ ( mame len obciansky s fotkou pre maleho) hlavne aby bolo teple more a vhodne pre 7 r. dieta? Najlepšie aby to nebolo príliš daleko max okolo 2hod v lietadle. Cenovo tak okolo 2000, max 2500. Dakujem. Skusala som pozerat cestovky ale keď nemame konkretnu destináciu je to na nervy.

gumkac19
3. jún 2024

Bulharsko, Kréta, Rhodos po sezóne sa zmestite do 2500€

vikusjk
3. jún 2024

V ramci EU si nerozmyslala ist bez CK? Je to lacnejsie a vela veci si vies prisposobit, napriklad aj let si vyberas konkretny, aj ubytovanie si vies vybrat cez booking, alebo airbnb napriklad, ci ine lokalne stranky. Nepises, na ako dlho by si chcela ist za uvedeny rozpocet a co hladate, aku formu stravovania, ubytovania atd. My sme boli teraz v maji kuk na Mallorcu a ucarovala nam, more je tam krasne, plaze pri Alcudii s jemnym bielym pieskom a voda po kolena dlllllho dlllllho v mori (t.j. sa aj rychlejsie prehreje).

autor
3. jún 2024

@vikusjk Ano rozmyslala som ale neviem to akosi vyhľadať vždy mi nesedi buď termín alebo letenky atd.

autor
3. jún 2024

A termín je jedno len nech je to aspoň 5 dni, idealne aj viac len je rozhodujúca ta cena

missviolet
3. jún 2024

podla mna by sa vam pacilo na Cypre a ten vysiel ozaj aj lacno

julia_romeo
3. jún 2024

do tejto ceny mas hravo Mallorku s 4 hv hotelom...