Dovolenka - kto sa pridá?

12. jún 2022

Ahojte som prvý rok sama s dcérkou ( 4 roky ) keďže to bol naozaj ťažký rok po všetkých stránkach chcela by som si ísť oddýchnuť k moru. 🙂

V mojom blízkom okoli sú buď kamošky zadané majú svoje rodiny alebo im to finančne nevychádza. Tak skúsim tu či nenájdem nejakú singel maminu s dieťatkom, ktorá by sa k nám pridala. 🙂

Deti by sa spolu zabavili a nám dvom bude veselšie či už pri kávičke alebo večer pri poháriku prosecca 🙂.

Dovolenku by som chcela naplánovať na koniec júla, ideálne by bolo teraz vybrať kým je ešte z čoho 🙂.

Pekný deň 🙂

diamond007
12. jún 2022

Držím palce nech niekoho nájdeš. Rozumné riešenie 🙂

pragmaticka
12. jún 2022

A nechces ist sama na dovolenku? Bežné chodievam aj sama s detmi a aj s mužom a musím teda povedať ze si veľmi dovolenku len s mojimi babami bez manžela užívame. Keď idem s kamoškou/kamoškami zase je to len o tom, ze decká sa hrajú a ja kecam s kamoškou.. Takto sa im fakt naplno venujem!!!

lucia198811
12. jún 2022

Ahoj napis mi ss odkial si co si a pod.rada sa pridam ;)

autor
12. jún 2022

@pragmaticka ahoj rada by som mala spoločnosť. Väčšinu času sme samé dve s dcérkou takže pokiaľ nie som v práci venujem jej maximum môjho času. Tiež mi to príde praktickejšie či už pri mori ( potrebuješ si odbehnúť ) alebo niečo vybaviť keď máš aj niekoho po ruke keby sa čokoľvek stane. ☺️

autor
12. jún 2022

@diamond007 ďakujem 🙂

autor
12. jún 2022

@lucia198811 písala som IP 🙂

belllinka
12. jún 2022

Nie je to risk? Co ked si s dotycnou nesadnes?

autor
12. jún 2022

@belllinka veď každá budeme mať svoju izbu a aj svoj priestor. 🙂 Keď nebudeme chcieť spoločnosť každá si môžeme ísť aj po svojom. Keď budeme chcieť spoločný program tak si ho naplanujeme 🙂.

Moja mamina má takto kamarátku od 20 rokov kedy bola s ocinom na prvej dovolenke a kamarátky sú dodnes. Zoznámili sa v autobuse cestou na dovolenku do Chorvátska. 🙂

usmejsa
14. jún 2022

ja by som sa pridala, kedze manzel má novu robotu, a nemá narok celé leto na dovolenku. mam 2 deti, 7 a 8 rocné ale isli by sme len v ramci SK, k moru sama s nimi nechcem lebo sa budujeme a nechcem vela minut. len hoc 3-4 noci niekde v Tatrach alebo pod.

karamelka307
3. júl 2022

Ak by na SVK resp Poľsko tak sa pridám rada
Mám skoro 6 ročnú ale aj 10 mesačného a to si sama k moru netrúfam
Tam ideme s tatinom ale zvyšok prázdnin bud sami alebo s babkou
Ale ak by tak sa moc potešíme
Dcerka muiluje deti tak sme radi keď sa má s kým hrať