Dovolenka, kde je more a aj zeleň

4. apr 2024

Poradte prosim destinaciu kde je more a aj zelen.kludne aj hotel, Rezort... ci pozeram grecko, ciprus, taliansko vsetko mam pocit ze bud je v okolici kopec domov alebo kamene, piesok.

Dakujem

pribinak
4. apr 2024

Madeira

autor
4. apr 2024

@pribinak a bude tam teple more termin mozme iba od 20.6. Do 5.7.

pribinak
4. apr 2024

Pozri sa na mape kde je madeira

autor
4. apr 2024

@pribinak viem kde je..

autor
4. apr 2024

@pribinak ale nechapem co to ma spolocne s otazkou ci tam bude teplo v tom obdobi. Ako ked mas za tazko odpisat tak nepis a ked nevies tak napise ze nevies

minenkak
4. apr 2024

Do akej sumy koľko ľudí

tiezjedna
4. apr 2024

@autorka teplé more ako v Grécku na Madeire nečakaj ani v auguste... Je to atlantik.

belllinka
4. apr 2024

@minenkak určite myslela "za rozumnú cenu" 😀

autor
4. apr 2024

@tiezjedna myslela som si.. plus vlny

autor
4. apr 2024

@minenkak 2 + dieta 2 rocne... do 2500

barb06
4. apr 2024

Malorka?

tiezjedna
4. apr 2024

@barb06 https://tripito.cz/mallorca/pocasi/#more za mňa to teda do bodky zodpovedá. Aj vzduch, aj more. Inak je krásna

kp7333
4. apr 2024

Pozri Chorvatsko, napr. Zadar hotel Donat alebo Funimation. Oba su hned pri plazi v borovicovom lesiku. Su tam aj plytke zatoky s pozvolnym vstupom do mora, jedna pri Funimation piesocna, druha pri kempe vedla Donatu piesocno-kamenista. V hoteloch su animatori, program aj pre male deti, bazen, vyborna strava. Teplota vody zavisi od pocasia, plati ale ze v plytkych zatokach sa cez den skor zohreje ako na otvorenom mori s vlnami.

tenerifka
4. apr 2024

co si ja pamatam, tak Thasos aj Korfu maju vela zelene, uz len najst vhodny rezort

isis234
4. apr 2024

Našla som recenzie..
Keď sme prvýkrát vyrážali do Grécka, bol naším cieľom práve Thassos. Strávili sme tam na konci 90. rokov krásne tri týždne. Ale ako som uviedol, bol to náš prvý grécky "zárez" a našinci tento ostrov ešte len objavovali. Keď sme sa tam po 10 rokoch vrátili, už to nejako nebolo ono. Jednak sme medzitým tých miest po Grécku navštívili viac, jednak tu už turistika viac „žila“. Mám dojem, že pre našich turistov sa z Thassosu stáva také Bulharsko II. Korfu je z iného súdka, jednak geograficky, ale aj tým, že to je už dlhoročná silne turisticky prevarená destinácia.
Ajka6517.06.14 /22:01Tento rok sme boli na Thassose prvýkrát, bolo tam celkom pekne, len samé kopce, binec, ježkovia, takže Korfu je pre nás stále 1

Korfu... alebo Turecko-Bodrum