Dovolenka - Grécko, Turecko

30. dec 2022

Poraďte prosím, dvaja dospelí, 2 ročne dieťa, kľudne jún alebo september. Najlepšie by bolo keby bola v trvaní viac ako týždeň. Urcite all inclusive a hotel minimálne ****. Žienky ktoré ste scestované, zmestime sa do 2500e max v tejto destinácii? Možno by ste poradili dobrú cestovku? Ďakujem pekne...

vani190493
30. dec 2022

Určite hotel s 5*, pod ani omylom. A Grécko v septembri nie.

autor
30. dec 2022

@vani190493 ďakujem za radu

gabinkomisko
30. dec 2022

Skus pozrieť cez Satur , Alexandria Zakynthos , dnes sme platili pre 2 dosp. 1 dieťa 11 r. 10 dní za 3100 eur, 5 * hotel

espritka29
30. dec 2022

Kartago alebo Fischer, Koala. Ak ma dieta v case dovolenky menej ako 2 roky, dalo by sa zmestit do uvedenej ceny. Skus pozriet online bud inviu alebo konkretne ck a urobis si prehlad. Je tu aj skupina Dovolenka v Turecku alebo aj Cestujeme na dovolenku (k moru)

tara42
30. dec 2022

My sme teraz zarezervovali v Hydrotoure na 11 dní a zaplatili zálohu v Grécku koniec juna, dvaja dospelý a 3r dieta za cca 2500. Plus poistenie. Je to 5*, fajn recenzie aj keď všade sú aj zlé aj dobre. Necháme sa prekvapiť. Olympian Village. Na googli a tripadvisore nejak 4,5 z 5 hodnotenie.

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marlent
30. dec 2022

Pozri airstop

autor
30. dec 2022

@athom ďakujem za reakciu. A tri dni pred odletom si kúpim dovolenku tiež v serióznej cestovke? Resp ako budem vedieť, že sa niečo uvoľnilo?

tara42
30. dec 2022

Napadlo Ta niekedy, ze niekto si nemôže v práci zobrat narýchlo dovolenku a musí si ju naplánovať na začiatku leta? Alebo, ze ľudia chcú cestovať s cestovkami s AI službami aby mali o všetko postarané aj keď zvlášť letenky a ubytko môže byť lacnejšie? Ja som pozerala minulý rok celé leto dovolenky na poslednú chvíľu a teda lacnejšie mi ani neprišli a ceny boli ako teraz pri FM. A ano, pozerala som cestovky lebo muž mi inak teraz s malym dietatom ani nechce ísť. Takze láskavo bez tých urážok. Kto ma, nech si kupuje. Pekny vecer.
@athom

autor
30. dec 2022

@tara42 si zlataaa, ved chalan možno ešte poradí 😉. Za 1200 eur stojí dovolenka na 3 dni vo vysokých tatrách a nie v turecku alebo Grécku na 11 Dní a s tými podmienkami ktoré ja chcem. Trepe hovadiny to mi je úplne jasné 🙂 len som mu chcela dozicit ešte tu jeho dôležitosť. Nech si to užije

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tara42
30. dec 2022

@athom ja nepotrebujem pocut tvoj subjektívny názor Vsadebolvsetkovidel. 🙂 Minulý rok žiadny fajn hotel nešiel pod 2000e a ani pár dni pred odletom a to som pozerala asi všetky možné cestovky, tento rok bude ešte všetko drahšie podľa prognóz. Takze ja sa s tebou nemienim doťahovať, moje peniaze, moja vec. Len zbytočne neurazaj.

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slavomira236
30. dec 2022

Kamarátka kupovala na 14 dní do grécka 3tyzdne pred odletom za 1900 2 dospelý 8ricne dieťa a jej sestra dokonca 4dni dni pred odletom za taku cenu do egypta

tara42
30. dec 2022

Pozri, ja nie som expert, neviem kde som to písala. 🙂 ty tu urazas, co za zajazdy ľudia kupujú. Co pre teba sú standarty nemusia byť pre mňa. Pre mňa tvoje hotely nie sú fajn. Ja som na moje kritériá nenasla nič pod 2000e minulý rok. Chcem rozsiahlu pláž priamo pri hotely, hodnotenia minimálne 4 z 5. Vy dvaja ste isli na menej dní ako chceme ísť my dvaja s dietatom, pláž ďalej od hotela, menej *, hodnotenia menšie, skôr v juni a ďalej si nepamatam co tam bolo. Vela veci z toho uberá z ceny. Aj za dieťa sa platí. Minimálne letiskové poplatky. A je aj rozdiel byt slobodný a mat rodinu. Nie všetko ide tak ľahko keď máš viac členov a môžeš si dovoliť odísť zo soboty na nedelu. A dávaš tu príklad ceny dovolenky, na ktoru ani sama autorka nechce ísť podľa jej kritérií. Aspon myslím. A stojím si za svojim ze pod 2000e žiadny rodinný hotel, ktorý splnoval kritériá nebol. Dohovorené. Pekny vecer ešte raz.

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blaznivababa
31. dec 2022

@tara42 v Olympian Village budete určite spokojní, poznám tri rodinky ktoré tam min rok boli, z toho jedny už druhý rok po sebe a decka im tam chcú ísť aj v lete 2023. Hodnotili super.

blaznivababa
31. dec 2022

Podľa mna sa viete vtesnať do tých 2500 ale skôr v Turecku, vyššia kategória Grécko je už o dosť drahšie.

tara42
31. dec 2022

@blaznivababa ďakujem. 100 ľudí 100 názorov. Snad neoľutujeme. 🙂
@athom my odchádzame koncom júna, vrátime sa v júli. Nekupovala som dovolenku začiatkom júna ani v polke juna ani koncom septembra. Takze uz týždeň horedole u mňa nezavazi len aby som bola v ,,sezone júl, august" ale cenovo to závaží dosť (konkrétne toto je o týždeň a pol neskôr ako ideme my drahšie o 300-400e a verím ze aj ceny iných hotelov sú na tom podobne . A veľa ľudí rozmýšľa tak ze si kupuje dovolenky v juni alebo začiatkom septembra lebo v sezóne sú drahšie o stovky eur. Suseda s rodinou minulý rok isla na dovolenku do Grécka uz 1.juna lebo tie palky co teraz sú v sezóne ... A pochvaľovali si všetko len more bolo studensie co je normalne. Tak mozno príde čas ze jún, september bude skôr vypredaný kvôli cenám ako júl, august. A nemyslím si, ze by som urobila najväčšiu blbosť a bola hlupák ze som si kúpila dovolenku v mesiaci jún (koncom) polroka dopredu. 🙂 ale tiež je to len môj osobný názor pan mudrlant.

tara42
31. dec 2022

@athom a taktiez som nikde nepisala, ze viem o dovolenkách viac ako ty. Ale ja druhých neriesim a neurazam ich. Nech si každý robí čo chce. A týmto by sme mohli uz nadobro skončiť. 😉

diaszoky
31. dec 2022

Satur su drahy aj hydotour. Naj zamna tancin. Ferrotour a kartago vzdy vsetko bolo ok a turecko jun nie my sme tak boli a bolo chladne more

diaszoky
31. dec 2022

@athom nuz ja som tak hladala s nenasla
Som taku lacnu dovolenku aj par dni ored odletom pre dvoch chceli okolo 1600-1700€ coje klasicka cena a tvraili sa, ze je to zlacnene

diaszoky
31. dec 2022

Presne

diaszoky
31. dec 2022

@tara42 presne tak je to nemozne ja spm tak tiez hladala
A ceny boly kolo2000€ aj to iba na tyzden