Dovolenka - Egypt

23. feb 2024

Ahojte. prosím poraďte dovolenku do 700€ na osobu, pôjdeme dvaja dospelý. Na 7 dní. Dva dni more, 5 dní výlety,. Mne skôr ide o pyramídy, púšť, vidieť ako tam žijú, diskotéka, chcem vidieť niečo jednoducho. Viem že malo je 7 dní ale aj tak. Ďakujem pekne za odpovede.

maca1984
23. feb 2024

Ak ti vôbec nejde o hotel, tak v starom centre Hurghady hotel Sea gull /mňa by tam sice nikto nedostal, ale.../,budeš v centre , domácich si užiješ až až. A potom choď odtiaľ do Daharu na trh, napr., alebo sa len prejsť uličkami.
na Mamshi- nové centrum Hurghady- hotel Siva grand beach, hneď kúsok je veľká disco Little budha. O trochu ďalej hotel Grand resort. S týmito by si sa mala vtesnať do sumy, na týždeň. A výlety si zorganizuj cez súkromníka, nie cez delegáta. Budeš to mať lacnejšie.

maca1984
23. feb 2024

tu máš tip na súkromníka https://www.facebook.com/vyletyzhurghady Cenník má na web stránke.

kiki68
23. feb 2024

Hmm, to potom odporucam spravit tak, ze poletis do Kahiry a sukromne ubytko a sukromne na pyramidy. Potom odletis z Kahiry na zvysne dni k moru. Mas priame lety napr Cairo- Sharm El Sheikh, Hurghada. Ja som uz par krat isla tak, ze som prestupila v Cairo sama bez cestovky. To udolie kralov je potom lepsie spravit tiez z Cairo letecky.

maca1984
23. feb 2024

@kiki68 nechcem byť zlá, ale myslíš, že ak si človek nevie vyklikať na stránke cestovky ponuku so sumami, tak si nájde letenky do Caira a súkromné ubytko ? 😄

maca1984
23. feb 2024

Dala som si tú námahu, vyklikla cez inviu.
Konkrétne grand resort

maca1984
23. feb 2024
maca1984
23. feb 2024

Inak Siva grand beach, Grand resort patria Eti..
Tam pozri, vyklikaj si podľa odletu, dátumu.

kiki68
23. feb 2024

@maca1984 tak to asi potom nedaju 😂😂

maca1984
23. feb 2024

@kiki68 no ceny sa menia.
Najvyššie zľavy už boli.
Nepíše autorka v aký dátum chcú ísť, odkiaľ odlet.
To si musí vyklikať, darmo.
A s tým, že si sama nevie nájsť.
No veru nie...
Kde by sa tam , ako pohla ?

kiki68
23. feb 2024

@maca1984 Tak od marca zacina sezona v Egypte. Nakolko bude teplejsie. Cize sa musia poponahlat.

maca1984
23. feb 2024

@kiki68 no to musia.
Som si uvedomila, že už min.týždeň či kedy tu mala túto tému, už tam som jej písala( doplo mi neskôr).

maca1984
23. feb 2024

Inak,autorka..mohla by si sa ozvať aj ty 😁

adelkapeer
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konek
16. apr 2024

Skus pouzit vyhladavac na tejto stranke, my sme si vybral fajn dovolenku, je to mylsim cez inviu prepojene
https://www.dovolenka-egypt.sk/