Dovolenka: delfíny, aquapark, more

27. júl 2022

ahojte ideme niekam na dovolenku, este nevieme kam...viete mi odporucit prosim vas nieco take kombinovatelne s detmi? nejaku lokalitu, kde nemusite den co den len sediet na plazi (neznasam to je to pre mna nuda) nieco kde je pobliz aj aquapark, delfinova sou, nieco zaujimave co by bavilo aj tie deti, napriklad hory jeden den ale nie stale aby moc nefrflali nejake mozno zaujimavee muzeum alebo zazitkova zoo ako aquarium ja neviem nieco...idealne aby sme sa tam dostali autom, teda preferujem severne Taliansko, dalej sa mi velmi nechce do Barcelony a pod...dakujem

luccija
27. júl 2022

Tak jedine IT tam mas delfinarium, ale zase nepojdes daleho za horami to si mozete pozriet po ceste, v HR delfinarium nie je, muzeum Ferrarri neviem kolko maju deti ved v IT mas nebmedzene moznosti co vidiet a zazit

abbey1
27. júl 2022

Ak by ste predsa len zvážili cestu lietadlom, doporučujem juh Spanielska- od Malagy smerom dolu. Máš tam všetko: zábavné parky, aquaparky, delfinarium, pláže, hory,... Za mňa super lokalita na aktívnu dovolenku.

queen_mary
27. júl 2022

Je to dalej, ale costa del Sol. Torremolinos, alebo benalmadena (leti sa do malagy). Je tam aquarium, delfinarium, tivoli zabavny park, bioparc zoo, lanovka na kopec, aquapark. Vsetko bud v pesej dostupnosti podla byvania alebo taxikom do 10 minut.

abbey1
27. júl 2022

@queen_mary Presne! Moja srdcovka v Španielsku!

autor
27. júl 2022

@abbey1 my sme sa uz dohodli ze lietadlom nikdy viac...jednak mam strach z lietania, ale to by sa dalo prekonat...len po poslednom zazitku nidky viac! len stojis cakas, vo schwechate sa ta truba posledne "rozhodla" ze sme zmeskali let napriek tomu ze tam to lietadlo bolo - nehovoriac o tom ze tam cakas dve hodiny...potom narychlo bookovat nove letenky, pre mna lietadlo neprichadza v uvahu - pos.erie to celu dovolenku

autor
27. júl 2022

@luccija a kde je dobre elfinarium a to muzeum ferarri? to by nasich asi bavilo

mirage
27. júl 2022

Tak asi si zmeskala let, lebo ste prisli neskoro. Aj cesta autom sa moze dobre skomplikovat. Skuste Slovinsko. Akurat bez delfinovej sou. Chudata zvierata.

autor
27. júl 2022

@mirage nie neprisli sme neskoro, stali sme tam dve hodiny, na jeden chacking staly tri lety, ptom tam tetuska nieco kricala na ludii ze rychlo meinland (vraj to je milano) nikto ju ani nepocul ani nerozumel....potom sme sa sli opytat ona ze to som uz vyhlasovala"meinland" ze zoberete si tu batozinu ako prirucnu vsetko mi vyhodili, ta zakomplexovana osoba pri prane sa rozhodla ze sme to nestihli, pritom ludia este chodili cez branu hore dole....potom som si pytala aspon moju kozmetiku naspet, kedze som neletela a vraj neni, ani v kosi....nezazijes neuveris, takyto ludia tam su.

eeffka
27. júl 2022

no... akoby som ti to...na letisku su informacne panely, clovek nemusi ani jazyk vediet ak nie je slepec. bezpecnostna kontrola je hocikde, checkin online a gate snad vidim kde mam stat...

radolina
27. júl 2022

Je to jedno, nechce tak nechce. No aj cesta auom nemusi byt nic moc, kolony jedno s druhym. Ako jedna negativna skusenost by ma asi tazko zastavila

melanta
27. júl 2022

My sme boli tento rok na dovolenke lietadlom už 3x, plus ďalší let kvôli mužovej práci. Z toho 2x išlo o let vyše 10 hodín s prestupom. Ani raz sme nemali z toho stres, nič sme nezmeškali, nikde sme nemali problém, nič nám nikde nevyhodili, nikde nebol krik. Vždy máme urobený check in vopred online, len dáme batožinu a ideme na kávu. To je tvoje negatívne nastavenie, z tej reakcie to úplne srší, ten negativizmus a zlosť. Je kopec miest v rámci Európy a európskych ostrovov, kde nájdeš to, čo hľadáš, len bez auta ťažko. Ak si po jednej zlej skúsenosti zavrhla lietadlo, uberáš rodinu o dosť, lebo to, čo hľadáš, máš autom iba v obmedzenom limite.

zuzanka.zuzu
27. júl 2022

😂😂😂

zuzanka.zuzu
27. júl 2022

"cez bránu chodili hore-dole" 😂 na letisku 🙏🙈

luccija
27. júl 2022

Ved si vygoogli nemam teraz cas🙂v IT mas milion atrakcii a co vidiet..a nemas to daleko

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. júl 2022

@eeffka na informacnych paneloch su vypisane cisla chakingov, kde ta ocekuju....myslis ze som negramotna???? boli tam dve okienka, na tie dve okienka bola rada skoro do budapesti a brali tam viacero letov...ok tato tema nieje o tom, ci som prespala let ale o typoch prijemnej dovolenky v Taliansku a nemecky viem, sama zijem v at aj pracujem ale nikdy som nepocula ze milano je Meinland!

autor
27. júl 2022

@volterra
@boldo87
@luccija dakujem popozeram

melanta
27. júl 2022

Miláno je po nemecky Mailand. Už odjakživa.

autor
27. júl 2022

@melanta zjavne ano, to neznamena ze som povinna to vediet! - vravim nerozumela som nevedela som ak v praci hovorim ze idem do milana, kazdy mi rozumie a tiez to tak pouzivaju aj oni

autor
27. júl 2022

@melanta a taktiez na tych informacnych tabuliach bolo napisane Milano, nie Meinland! to iba ta teta tento vyraz pouzila cize asi sa pouziva aj aj

autor
27. júl 2022

@zuzanka.zuzu a ano ujo isiel, vratil sa lebo zabudol nejaku tasku bez problemov, teta ho videla pustila...nie vsetci samozrejme... hovorim nieco tak neuveritelne? ja neviem....autobus co ide k lietadlu tam stal a cakal ze nas pani pusti, no nepustila...vies co ak sa nieco stane podobne tebe, nemusis sa tu chvalit, ale mozno aspon pochopis...tento let sme nezmeskali jedini, este prisli dva pary, ktore mali taktiez smolu a ak sest ludi (my bez deti) "zmeska" let, asi to nieje nasa chyba...hlavne ked tam bol au autobus aj leitadlo, co sme zjavne nezmeskali.

eeffka
27. júl 2022

No netreba sa spoliehat na miestnu vyslovnost. Ja som zazila uz aj na tabuli kriedou naoisane a nebol problem. Tak ale kto chce hlada sposob ako sa vynajst.

guliver19
27. júl 2022

To sa musis nechat zabavat v dnesnom svete ubohymi neslobodnymi zvieratami?
Pre takychto ako si ty, trpia tisice zvierat na celom svete. Dufam raz budes ty a tvoje decka vyskakovat v malom akvariu, robit cvicene opice pre buracajucu zabavajucu sa zver😁

autor
27. júl 2022

@eeffka takze je to moja vina.....ok co by si robila ty kebyze cakas v dlhokanskej rade v spravnom chackingu (vies ze je spravny, precitala si si to) ale milion ludi caka pred tebou....vpredu obcas nieco letuska vykrikuje slovne, ty nemas sancu to pocut ale obcas zapocujes malaga a pod co sa ta netyka tak si spokojna....ved lety meskaju normalne....napriek tomu ked uz je cas tvojho letu ides sa pre istotu spytat a zzistis ze je neskoro....alebo ako by si to riesila ty? predbehnes vsetkych tych ludi a tvaris sa ze si VIP? alebo kedy je vhodna doba sa spytat, ked vies ze aj ostatni (nie vsetci ale ludia v rade) cakaju na ten let?

autor
27. júl 2022

@guliver19 na toto neviem co mam napisat....skus si zalozit vlastnu temu, kde ti to vysvetlia. do tej mojej to nepatri.

guliver19
27. júl 2022

Ja sa nepotrebujem nechat bavit uvaznenymi delfinami, ty ano, takze to patri do tvojej temy, ja som ziadnu slaboduchu temu tohto typu nezakladala😊.

matulik123456
27. júl 2022

@luccija v BG vo Varne je delfinarium tiez 🙂

autor
27. júl 2022

@guliver19 takze tvoje deti neboli nikdy v aquariu zoo ani cirkuse??? mozno si eko greenpeasak jak vysity a ja ti gratulujem, ale bez ohladu na to ze tvoje decka o tieto zazitky prichadzaju, su to veci ktore sa diat budu....a o utrpeni mame tiez iny nazor...zvacsa su to zvierata ktore su tam uz narodene, maju dobre podmienky aj vela potravy, ak ich cvicia tak sa ani nenundia ale svojich vychovavatelov maju radi a bavi ich to...nereaguj viac na moju temu, tvoje komplexy ma nezaujimaju a rovnako nevidim dovod, preco sa navazas do mna, mojou ulohou je starat sa o deti, nie o celosvetovy mier.

autor
27. júl 2022

@matulik123456 BG by mi vyhovovalo pozriem dakujem