Dovolenka cez zľavomat

feriha01
7. júl 2016

Ahojte vybavoval niekto dovolenku cez Zlavomat? Oplati sa to? Aké sú tam podmienky ako rezervovat dakujem

sissy27
7. júl 2016

@feriha01 podmienky a spôsob rezervácie ako aj všetky veci okolo toho si musíš pozrieť v konkrétnej ponuke... zľavomat (alebo iný zľavový portál) nie je organizátorom zájazdu, len sprostredkovateľom ponuky... odporúčam poriadne preštudovať aj všeobecné obchodné podmienky konkrétnej cestovnej kancelárie, ktorá dovolenku predáva...

natalym
7. júl 2016

A pod tou ponukou hlavne čítať.

alchemilkazltozelena
7. júl 2016

@feriha01 my chodime pravidelne cez nich akoze boli sme velakrat aj spokojni aj nespokojni...treba citat najma recenzie! Lebo fotky su jedno a realita, skusenosti ludi, druhe...

feriha01
autor
7. júl 2016

@sissy27 ďakujem pekne

feriha01
autor
7. júl 2016
jaja1979
7. júl 2016

@feriha01 Boli sme sme cez zlavomat viackrat a zatial vsetko bez problemov. Dokonca aj s celou rodinou v Chorvatsku v hoteli a uplna spokojnost.

jukov
7. júl 2016

@feriha01 aj my sme boli veľakrát cez nich aj cez iné zľavové portály, ale chodíme len na slovenské (je to finančne výhodnejšie ako keby som si zaplatila sloveský hotel, teda ubytovanie). Nájdeme si dva 3-4 dňovú dovolenku, nie príliš ďaleko od seba (70 - 100km), a naplánujeme tak, aby sme z jednej išli na druhú. Neunudí nás to na jednom mieste a vidíme toho aspoň viac. Podmienky si treba prečítať na danej ponuke. Zatiaľ čo sme si brali ubytovanie, tak som musela volať do daného hotela a zarezervovať si termín. Keď sa ti niečo zapáči, hoď to do Googla a pohľadaj si naň recenzie.
Môj postup:
- nájdem si dovču
- ak nepoznám, hodím si do googla
- zavolám do hotela, poviem že som našla ponuku na tom a tom portáli, spýtam sa na termíny, ktoré by mi vyhovovali (určite sa niečo voľného nájde), zarezervujem s tým, že sa s nimi dohodnem o zahlásení kódu, ktorý dostanem po zakúpení ubytovania zo zľavového portálu
- zakúpim to ubytovanie cez portál
- keď dostanem potvrdenie o kúpe aj s kódom, ihneď zavolám do toho hotela a potvrdím rezerváciu zahlásením kodu
a hotovo
už len rátať dni, kedy sa ide na výlet 🙂

domibeyoutiful
7. júl 2016

My chodíme cez zľavomat, resp cez jeho českú verziu veľmi často na rôzne pobyty, zatiaľ sme boli vždy spokojní, samozrejme treba čítať recenzie pri konkrétnej ponuke a aj trochu premýšľať, že za 50 € na 4 dni asi nebudeme čakať zázraky, že? :D Ale na dlhší pobyt akože dovolenka v zahraničí v pravom slova zmysle sme neboli, max 5 dní a nie pri mori. Za mňa ale môžem doporučiť, zľavomat využívam často a rada a nielen na dovolenky 🙂

nyusika
7. júl 2016

z vlastnej skusenosti doporucujem si najskor zavolat do ubytovacieho zariadenia,nechat si od nich potvrdit termin a cislo voucheru im nasledne poslat mailom.

alchemilkazltozelena
15. jún 2017

potrebujem surne vediet ako to je ked den pred nastupom na pobyt nanho nastupit nemozeme a na iny termin takisto nie....vratia nam peniaze?

stanulienkat
15. jún 2017

@alchemilkazltozelena musis to mat v storno podmienkach. Podla mna ti urcite peniaze nevratia. Storno do urcitej doby a s urcitym poplatkom. Alebo nahradny termin v dostatocnom predstihu.Tak to proste funguje skoro vsade.

romana432
15. jún 2017

@alchemilkazltozelena , zalezi od pristupu hotela, mne sa to uz raz stalo ze som v ten den az volala ze nemozem prist z rodinnych dôvodov a boli velmi ustretovy a dohodli sme si nahradny termin pobytu...ak uz nemozete prist vobec asi bude lepsie niekomu ten pobyt posunut, neviem ci by boli ochotny vratit peniazky

alchemilkazltozelena
15. jún 2017

@romana432
@stanulienkat

ale tie peniaze nema hotel ale zlavomat
zlavomat to vyplati hotelu az ked sa clovek odubytuje a realne vyuzije ten voucher

stanulienkat
15. jún 2017

@alchemilkazltozelena neviem, ci to funguje ako popisujes. Ale taketo su podmienky vo vacsine hotelov aj zlavovych stranok. Potom skus kontaktovat zlavomat. Urcite to mas popisane v podmienkach. Ja si to teda vzdy citam, kedy mas a ci vobec narok na vratenie penazi a pod.

eeffka
15. jún 2017

@alchemilkazltozelena zavisi od hotela a od tvojho clenstva v zlavomate
napr uz za 3 nakupy ( a rata sa aj 3x kava za 1,50) sa uz dostanes do bronzoveho clenstva a mozes nevyuzit voucher ...sice ti nevratia peniaze ale kredity ale aspon nieco

ja som mala taky problem ze sme ochoreli, hotol ze v pohode, v zlavomate tiez, len som musela pockat myslim 10dni po uplynuti casovej ponuky

alchemilkazltozelena
15. jún 2017

@eeffka a vratili ti peniaze?

eeffka
15. jún 2017

@alchemilkazltozelena nie tie ti nikdy nevratia, dali mi kredity v hodnote pobytu a zaplatila som si tym nieco ine

alchemilkazltozelena
15. jún 2017

@eeffka napisali mi spravu ze mi vratia peniaze boze aka som happy 🖒 a hlavne prekvapenaaaaa