Dovolenka cez Inviu

dynnora
5. apr 2014

Ahojte kočky, chcela by som sa vás opýtať či už ste boli niektorá na dovolenke cez Inviu. Pýtala som sa v cestovkách, ale u náš žiadna nerobí s Inviou. Vraj je to tak, že si sama objednám a idem. No bojím sa len tak niekomu poslať peniaze, neviem či to je spoľahlivé, preto by som chcela počuť váš názor či už má niekto skúsenosť. Ďakujem 🙂

tahomi
5. apr 2014

Ahoj, bola som minulý rok a úplne super, ceny lepšie ako v cestovkach, veľký výber, odporúčam preklikat aj ponuky rakúskychcedtoviek na invii, ešte lepšie ceny

liz_lemon
5. apr 2014

@dynnora Invia je len cestovna agentura, ktora predava zajazdy inych CK

1motilik1
11. apr 2014

2 krat, aj teraz sa chystame už obkukavavm last minuty

misinka26
11. apr 2014

Ahoj my sme boli 1 x v Egypte, 1 x v Turecku a 1 x na Korčuli všetko cez inviu 🙂 My sme brali Last minute takže jeden deň sme to zaplatili a na druhý sme šli ... úplná spokojnosť, všetko bolo super 🙂 Ja len a len odporúčam 🙂

luslus
11. apr 2014

Ahoj, pozeram, ze si z Presova - Invia ma v presove pobocku. Inak je to agentura, ktora ponuka zajazdy cestoviek

paszelkasp
13. apr 2014

ja som robila v Invii a mozem ju odporucat vsetkymi desiatimi, my sme doteraz chodili na dovolenky na vlastnu past a tento rok ideme s Inviou, nad inym som ani neuvazovala. ten isty zajazd ma v cestovke stal o 35e viac ako v Invii 🙂 takze nemas sa coho bat, je to super agentura.

miciluci
13. apr 2014

Invia je cestovna agentura ktora predava zajazdy inych cestovnych kancelarii.v pohode chod,urcite sa nemusis bat,je to najvacsia agentura na slovensku.ja robim v cestovnej kancelarii a invua predava aj nase zajazdy 🙂