Dovolenka 2025 do 5000 EUR

24. aug 2024

Ahojte, viem, ze este cestovky nemaju ponuky, ale zacinam si robit zoznam.
Viete mi odporucit, kde ste boli spokojni a radi by ste sa vratili? Preferujeme Grecko, Spanielsko (naj malorka, no nie je to podmienka), cyprus, moze byt pripadne aj turecko.
Sme 4 (v lete budu mat deti 11 rokov a 5 rokov). Rozpocet mame 4500-5000€. Deti by chceli aspon nejaku smyklavku do bazena, my dobre a kvalitne jedlo a cistotu. Ak by bol pozvolny vstup do mora a cisty piesok, bol by to pekny bonus. Odlet naj z Ba (pripadne este vieden), tak do 4h.
Deti nie su velmi na chodenie, cize zatial po pamiatkach velmi nechodime s nimi.

Dakujem za kazdy konkretny typ na hotel, rezort (nie len oblast)

sarapastrnakova
24. aug 2024

Hotel Aperion Beach v Turecku ,Kizilot

ninusa221
24. aug 2024

Salamis bay conti - severný cyprus. Strašne dobrý animátori úplne že celý deň aj pre deti. Normálne zoberú rano dieťa na 2 hodky potom donesú a poobede zas zoberú a môžete si oddýchnuť. Výborná strava, usmievavý personál ktorý nečaká žiadny bakšiš a obskakuju vás aj tak. Večer úžasný program teda dva jeden bol ešte na amfiteátri, pláž úzka 2 minúty lobby bar, 20 sekund sprcha,voda v mraznicke, potom posedenie pod strechou bez piesku keď chcete chládok, fitko, rôzne bary kde boli výborne zákusky, náš alkohol, mólo na ktorom je od rana do 2 rana program večer diskotéky do 2:00. Nás to vyslo 4 dospelých s výhľadom na more dve izby plus poistenie týždeň 5340€ posledný júlový týždeň.

autor
24. aug 2024

@sarapastrnakova
@ninusa221 dakujem. Pisem si ☺️

autor
24. aug 2024

Pripadne som otvorena aj chortvatsku (aj ked teda syn velmi nie 😄)

martinka13
24. aug 2024

Akurát sme druhý X na Cypre, hotel Concord luxury resort. Doporučujem vilky so zdielanym bazénom. Vo vašom veku by to ešte mohlo vyjsť....

autor
24. aug 2024

@martinka13 dakujem. Pozriem 🙂

lubossi
24. aug 2024

My sme boli severný Cyprus cez Satur
12 sk animátorov. Tobogany, šmykľavky, všade veľa miesta a málo ľudí. Jedlo jak v Turecku. More čistý piesok bez jediného kamienka a veľmi plytké more.
Večer programy.
https://www.satur.sk/produkt/limak-cyprus

autor
24. aug 2024

@lubossi dakujem. V limaku sme boli. Tiez sa nam velmi pacilo. Ak nic nevyberiem, tak nase kroky budu pravdepodobne smerovat tam 🙂

adri266
24. aug 2024

Pred par tyzdnami sme sa vratili z TR, Club Grand Side. Odporucam.. Mam vo svojom profile recenziu s fotkami.

autor
24. aug 2024

@adri266 dakujem. Pozriem a znacim si 🙂

lubossi
24. aug 2024

Limak je topka. Ešte sa nám páčilo v Miracle v Antalyi. Za hotelom boli obchody ale na druhej strane pláž nebola az taka pekna. Tiež decka ficali na satur animátoch.
Este na ďalšie roky mame vyhliadnute Lindos Princes na Rodose a Wave Resort v Bulharsku.
Je mi ale jasne ze strávim 2 mesiace analýzou všetkých pobrežných štátov, keďže latka je priliz vysoko 🙂

autor
24. aug 2024

@lubossi ano aj ja vsetko pozeram, aby sa nam pacilo a vyberam velmi dlho… lindos som pozerala, ale zachytila som, ze su tam casto svaby. A to teda brrr. To by som nedala

euie
24. aug 2024

Nam sa tento rok pacila Mallorca a siet Zafiro, kupit zvlast letenky a hotel cez ich web. Cenovo odporucili bookovat hotel cez black friday, kupit len izby a dokupit jedlo az namieste aj podla casu doletu.

lubossi
24. aug 2024

O tých svadbách nič neviem. Ale keď hej tak možno mimo sezóny.
Baleare som pozeral, ale nenašiel som rezort ala Turecko aj s toboganmi. Ale o pekne plaze neni núdza. Teraz som začal študovať Kanarske. Plan B (možno C) Tunisko (nejaký TUI hotel s vyšším štandardom)
Ešte musím lepšie naštudovať Grécko. Nájsť kombináciu piesková pláž a tobogany. Zatiaľ chýbalo jedno alebo druhé 🙂

lubossi
24. aug 2024

2r dozadu sme boli na južnom Cypre (bez cestovky) tu: https://www.fischer.sk/kypr/cyprus/ayia-napa/ad...
Plaz najkrajšia na Cypre, lokalita vychytena. Tobogany také menšie

autor
24. aug 2024

@lubossi dakujem. Ten juzny cyprus si pisem 👍

lubossi
24. aug 2024

Na tom južnom sme boli 4 dni v tom Adams Beach a potom sme šli do Protarasu - Sunrise Pearl. Ďalšia krásna piesková pláž. Hotel z druhej strane na rušnej obchodnej a barovej ulici, 10min chôdzov lunapark.

nika3136
24. aug 2024

Maly syn ma aktualne 10r ak som spravne pochopila a uz nie je otvoreny Chorvatsku?

autor
24. aug 2024

@nika3136 ano 😅 ale nevieme preco, nikdy tam nebol (ja naposledy pred cca 17 rokmi)

nana8989
24. aug 2024

My sme boli tento rok v Turecku v hoteli Miracle Resort. Cez slovenské cestovky nás to vychádzalo cca 4400€ a nakoniec sme našli na nemeckej stránke ponuku na náš termín s odletom z Viedne za 2800€ takže paráda. Transfer z letiska trval asi 20 minút, takže to bolo tiež super, keďže ja som nechcela s deťmi ešte z letiska ísť niekam 2 hodiny. Za mňa tam bolo úžasné, skvelé jedlo, bazény, tobogany, teplé more 😊

lubossi
24. aug 2024

@nana8989 miracle bol topka a stal za tie peniaze. Jedine co sa mi nepáčilo bolo ze sme mali izbu na more a do 1 rána hučala diskotéka
A more trochu pichalo na nohy.
Inak vynikajúci zážitok a nemenil by som

nana8989
24. aug 2024

@lubossi my sme mali v poznámke pri rezervácii ze chceme výhľad na more, ale potom sme z toho upustili presne z dôvodu hluku, mali sme izbu zboku od Titanicu a to bolo super, slnko bolo ráno a potom poobede už na balkóne chládok 😊 v mori sme mali topánky, takže to som nepostrehla, ale teda bolo tam vážne super 😊 a jedlo výborne 😊

ninusa221
25. aug 2024

Ešte ak by si chcela Turecko tak sme boli v Trendy Verbene beach a to bol zas hotel na riadnej úrovni a tie izby nádherne niečo. Ale tam už o 23:00 bolo ticho. Zas nákupné možnosti blizko. Jedlo výborne. A chlapcovi sa nečudujem že nechce ísť do chorvatska ani ja to tam neznášam 3 krát stacilo.

autor
25. aug 2024

@ninusa221 verbenu si znacim… dakujem

Ja ked som mala cca 20-23 rokov, tak sme chodili ako partia vzdy na Makarsku a potom kupat sa do tucepi… ale teraz by som to autom nedala asi 🤣
A pritom sestra je v Murteri aj 3-4x do roka. Oni to tam miluju… ona by zas nesla nikam letecky 🤣
Ono je to o preferenciach. Ako rada by som bola, keby videli aj HR raz…ja proti nemu nic nemam. Ale urcite by som isla letecky

ninusa221
25. aug 2024

Jezis makarasku keď počujem sa mi nožík otvára vi vrecku hahaha. To bola jedna katastrofa. Boli sme pred 4 rokmi cez koronu keď nebolo na výber že kam 😄

autor
25. aug 2024

@ninusa221 ja co si pamatam, ze vzdy sme chodili na konci juna. A ako 20rocna zaba mi to bolo jedno 🤣
Ale ano, je to masaker. Lenze ja uz mam pocit, ze vsade 🤷‍♀️

libusak
25. aug 2024

Intercontinental Turecko

autor
25. aug 2024

@libusak dakujem. Znacim si

ninusa221
25. aug 2024

Mne sa zatiaľ všade páčilo okrem chorvatska

cukruska1920
25. aug 2024

My sme boli v Grécku -Kos odporučam ..